Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość akassjaf

Jaki termometr bezdotykowy do 100zł możecie polecić?

Polecane posty

Gość akassjaf

Jak wyżej. Myślałam o tym z firmy BabyOno, ale ma średnie opinie w internecie. Możecie coś doradzić, a i również wypowiedzieć się na temat tego termometru z Baby Ono?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akassjaf
No właśnie na niego patrzę. Nie ma tak, że pokazuje za każdym razem inną temperaturę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też mam ten
microlife i jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podobnie
Ja mam taki i jestem niezadowolona, za każdym razem inna temperatura i to duże różnice są. Dobrze że mam czuja jeśli chodzi o gorączkę i potrafię ocenić na dotyk ile jest stopni, bo raz pokazał mi 37,7 a było już prawie 39 stopni - mierzone termometrem rtęciowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aswgfda
ja mam baby ono i szczerze odradzam ci jego kupno. Niedość że za każdym razem inna temp. to jeszcze tak zaniża że ostatnio jak mierzyłam to wykazał 23 stopnie :/ I pozatym na czole inna temp. i w każdym uchu też inna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diabl124
mam taki jak w linku do all. POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jakos nie mam zaufania do tych termometrow, moja niania kupila jakis nowy, wypasiony model co to cudowny mial byc a w uzyciu okazal sie do kitu; synek mial kiedys prawie 40 goraczki - zmierzone w odbycie a termometr bezdotykowy pokazywal 36, hmmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ze swojej strony też mogę podpowiedziec Multi Temp. Dziala bezawaryjnie, wyniki są prawdziwe, no i sama bezdotykowa metoda badania bardzo mi pasuje zwłaszcza jak corce sprawdzam goraczke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natill

Z tych bezdotykowych jakie sprawdzałam nonContact mnie najbardziej przekonał samym wyglądem. Już na zdjęciach wyglądał na porządny sprzęt i się nie zawiodłam.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dabn

Polecę BabyTemp jako mama małego Jasia :) Sprawdza mi się ten termometr w opiece nad niemowlakiem bardzo dobrze. Fakt, że teraz już rzadko kiedy mierzę temperaturę kąpieli czy mleka bo już bardziej czuję kiedy jest okej, ale na początku taki szybki pomiar był bardzo przydatny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna

Również mogę podpowiedzieć i zarekomendować termometr Non Contact. Niemiecka marka Geratherm, polecana i stosowana przez lekarzy. Sama mam znajomego internistę który korzysta z tego termometru i sobie chwali właśnie ze względu na atesty i precyzję pomiaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria
Dnia 19.02.2019 o 15:07, Gość dabn napisał:

Polecę BabyTemp jako mama małego Jasia :) Sprawdza mi się ten termometr w opiece nad niemowlakiem bardzo dobrze. Fakt, że teraz już rzadko kiedy mierzę temperaturę kąpieli czy mleka bo już bardziej czuję kiedy jest okej, ale na początku taki szybki pomiar był bardzo przydatny.

Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka

Mamy w domu Multitemp i  sobie chwalimy, już będzie z rok jak go używamy. Przy dzieciach taki bezdotykowy pomiar jest genialny, bardzo ułatwia i przyśpiesza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najka

Dużą zaletą termometru Non Contact jest to, że nie trzeba go trzymać pod pachą. Termometr mierzy temperaturę podczerwienią. Krótka chwila i już po pomiarze. Zdecydowanie warto aby każdy rodzic miał taki termometr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najka

Dużą zaletą termometru Non Contact jest to, że nie trzeba go trzymać pod pachą. Termometr mierzy temperaturę podczerwienią. Krótka chwila i już po pomiarze. Zdecydowanie warto aby każdy rodzic miał taki termometr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×