Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Przyszła mama , mama 2012

Skąd ta moda na Leny, Julki, Maje, Zuzie?

Polecane posty

Gość Małaa 29
A ja mam Agatkę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AblablablA
Sabinka bleee Saba hehe to dopiero imię dla psa Zuzanna, Zuza, Zuzka, Zuzia- śliczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mojacórka
też będzie mieć na imię Julka i to nie dlatego że pełno ich w piaskownicy imię to wybraliśmy wiele lat temu z mężem na początku naszej znajomości wtedy to można było Julie na palcach jednej ręki policzyć i ja nie zamierzam rezygnować z imienia tylko dlatego że stało się popularne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajcarafajansiara
Z moda juz tak jest,ze zaczyna sie panoszyc po cichu i jakos tak omota,ze kazda z tych osob przysiegnie -dalam to imie,bo mi sie podobalo. jeszcze nogdy nie widzialam zadnej wypowiedzi -nawet anonimowo -dalam na imie julia czy lena,bo jest modne. Niech aobie daja jak chca,ja wole rzadkie imiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawda jest taka ze ci co
pisza ze im sie podoba to wlasnie podoba im sie ze slyszenia, bo ktos ma Zuzie, czy Lenke itd.. bo w serialu jest, bo w gazecie pisali itp.. nawet byc moze sami sobie z tego nie zdaja sprawy ze sa podatni na mode w tym zakresie bzdura jest to ze jakos wszyscy uwazaja ze od lat im sie takie imie podobalo :/ oczywiscie pewno sa wyjatki ale.. moda na imiona byla od zawsze i widac to jak sie pzrewala moda na Natalki, Lenki, Oliwki itp. co ok 10 lat jest zmiana, byc moze wynika to z tego ze rodzice nei chca dawac imion wlasnego pokoolenia szukajac innych zwykle popularnych pokolenie wstez wzglednie szukaja meganowoczesnych imion, co nie zawsze ejst dziwqadlem, mimo wszytsko moda to moda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małaa 29
A ja mam Agatkę:-)Podoba wam się to imię: Agata Agatka Aga. Ma ktoś Agatkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdsvhkfsdyj
u mnie też julka miałam koleżankę w szkole i zawsze mi się to imię podobało jako dziecko stwierdziłam że jak będę mieć córkę to dam tak na imię i tak też zostało. imię dla syna wybrał mąż szczerze pierwszy raz je wtedy słyszałam a z kafeterii dowiedziałam się że jest na nie moda, co by mi przez głowę nawet nie przeszło i jeszcze nigdy dziecka o takim samym imieniu nie spotkałam no ale cóż niektórzy twierdzą że inni się tylko modą kierują świadomie bądź nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×