Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  
Go艣膰 eczytnik???

CZYTNIK E-BOOK脫W - czy warto?

Polecane posty

Go艣膰 Mizee
Dnia 13.08.2019 o 11:11, Go艣膰 Kamil napisa艂:

mam INKbooka od p贸艂 roku, wczesniej mialem czytnik pewnej firmy, w ktorym nie bylo az tak duzo atrakcji i do tego caly czas sie zawiesza艂.. jesli chodzi o Inkbooka to zdecydowanie polecam jest 艣wientny

A jak z formatami plik贸w? Kole偶anka mia艂a kiedy艣 i chwali艂a sobie, ale jak z tymi nowszymi modelami (mysle ze masz nowszy skoro od pol roku)? Bym kupi艂a, a lepiej kogo艣 spyta膰 co korzysta 馃檪

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Kamil

@@Mizee, nie ma sie nad czym zastanawiac kup, kazdy model Inkbooka jest dobry, ale wiadomo, ze jak cie sta膰 to najlepszy jest jak najnowszy 馃槈聽a wczesniej mialas juz jakies czytniki?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Anita

No a czemu by nie? Jak tak sobie o tym mysle to te偶 si臋 chyba przerzuc臋 z ksi膮偶ek na tego inkbooka

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Kamil

Mo偶na mie膰 i ksi膮zki i Inkbooka, ja mimo wszystko czasami lubi臋 te偶 poczyta膰 papierowe ksi膮zki, bo wprowadza to fajny klimat, ale z czytnika korzystam bardzo cz臋sto

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Marti

Warto bo odk膮d mam czytnik to nie wydaje kupy kasy na nowosci plus moge czytac w kazdym miesjcu i o ka偶dej porze. Tylko wybor jest dosc duzy i zastanawialem si臋 nad Inkbookiem explore a prime hd. Kupilem ten drugi i jestem zadowolony

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 patryk

Inkbook prime hd jest genialny, to prawda, polecam, r贸wnie偶 mam juz jakis czas i jestem zadowlony

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Kasia
49 minut temu, Go艣膰 patryk napisa艂:

Inkbook prime hd jest genialny, to prawda, polecam, r贸wnie偶 mam juz jakis czas i jestem zadowlony

Akurat widzia艂am w tamtym tygondiu w jednym ze sklep贸w, 偶e jest w dobrej cenie. Trzeba rozwa偶y膰 zakup, bo na telefonie niewygodnie czyta si臋 ksi膮偶ki ;(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Piotrek

To prawda najlepszy Prime HD, czytnik jest bardzo wygodny do noszenia i posiada wiele fajnych funkcji 馃檪

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Marek
Dnia 27.08.2019 o 08:32, Go艣膰 Piotrek napisa艂:

To prawda najlepszy Prime HD, czytnik jest bardzo wygodny do noszenia i posiada wiele fajnych funkcji 馃檪

No w艂asnie teraz czytalem o tym czytniku, bo przymierzam si臋 do zakupu i wygl膮da to dosc obiecuj膮co

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 mulksiazkowy

ja korzystam z聽inkBOOK Classic 2 聽i jesli zastanawiacie sie czy kupic聽 to goraco polecam,聽 a warto jest miec wszystko w jednym urzadzeniu, zwlaszcza jesli czytacie tak duzo jak ja 馃槈

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Mam聽 aktualnie Kindle i r贸wnie偶 mog臋 poleci膰. Dobra bateria, poza tym fajne urzadzenie jesli ktos chce si臋 uczy膰 angielskiego z uwagi na s艂ownik angielsko angielski (je艣li nie znacie jakiego艣 s艂owa, mozecie je klikn膮膰 i pojawia si臋 Wam wyt艂umaczenie po angielsku....). Dzi臋ki temu znacznie poprawi艂am swoje umiej臋tno艣ci je艣li chodzi o s艂ownictwo.

Ksi膮偶ek na czytnik ebook w j臋zyku polskim polecam szuka膰 natomiast tutaj:

https://www.ibuk.pl/

Na stronie jest wiele ksi膮偶ek do kupienia ale rownie偶 i z mo偶liwo艣ci膮 wypo偶yczenia.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Ja zarzeka艂am si臋, 偶e tylko wersj臋 papierowe. Ze na pewno nie umia艂abym si臋 przyzwyczaic. Jednak, gdy zakupilam czytnik hmm to by艂a mi艂o艣膰 od pierwszej przeczytanej ksi膮偶ki. Polecam.聽

Szczeg贸lnie z uwagi na to, 偶e ksiazki w formie ebook贸w s膮 o wiele ta艅sze ni偶 ksi膮偶ki papierowe. Co mozna sprawdzi膰 sobie na stronie:

https://virtualo.pl/

Maj膮 sporo promocji r贸wnie偶 na nowo艣ci.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  

×