Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość eczytnik???

CZYTNIK E-BOOKÓW - czy warto?

Polecane posty

Gość eczytnik???

mam ochote kupic sobie czytnik do ebookow taki prosty, wystarczy mi funkcja wyswietlania pdfów ;) ale barierą u mnie jest niestety cena w empiku znalazlam najtanszy za 299 zł ale jak czytam opinie na necie to prawie same złe.. i juz nie wiem.. czy ktos moze mial do czynienia z tym e-czytnikiem i moze sie wypowiedziec lub polecić cos taniego ale dobrego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eczytnik???
no taniuśki fajnie, ale czy dobry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatni moheranin
też choruje na czytnik e book nawet zastanawiam się czy kupić tablet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamapooodluszka
ja mam kindle i polecam, ale jest troche drozszy niz ten z empiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatni moheranin
też choruje na czytnik e book nawet zastanawiam się czy kupić tablet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lubię ebooki
Jeśli znalazłaś więcej negatywnych opinii o tym czytniku to przypuszczam, że jednak niska cena idzie w tym przypadku także z niską jakością... Duży wybór czytników ebooków możesz znaleźć tutaj: http://czytniki-ebookow.kepo.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eczytnik???
czytam recenzje tych tanszych ktore znalazlam na allegro na przyklad ale sa bardzo zniechecajace przede wszystkim trwalosc baterii jest straszna bo np mozna poczytac po pelnym naladowaniu max 2 -3 h a co jesli akurat bede w jechac kilka godzin w pociagu czy autobusie i nie bede mogla sie podlaczyc do gniazdka? to ale sobie poczytam :( poza tym widze ze sie zacinaja itd.. kindle jest dla mnie za drogi to ok.500 zł.. to juz za duzo ja mysle ze za sam odczytywacz pdfów - bo tylko o to mi chodzi, nie musze placic az pol tysiaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eczytnik???
aha dobra juz wiem to jakas manta hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamapooodluszka
mi akurat maz kupil niby uzywanego na niemieckim ebayu za ok 270 zł . Czytnik byl na gwarancji i mial nawet folie z ekranu nie zdjeta. wiec ja jestem zadowolona - czasem uda sie takie cos trafic w nizszej cenie niz 500 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesmiejcie sie , ale mi
wytlumaczcie ,co sie dalej dzieje jak kupie e-czytnik ??? W jaki sposob moge czytac e-booki ? Wchodze na jakas strone czy jak ? Czy czytanie e-bookow jest platne ? I czy czytnik jest koniecznie poptrzebny ? Wyjasnijcie mi krok po kroku pls

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eczytnik???
heh nie do konca sie znam ale np jesli masz na kompie ksiazke w formacie pdf mozesz sie podlaczyc kabelkiem tym czytnikiem do kompa i przeniesc ta ksiazke do czytnika tak jak np przenosisz tapetę czy muzykę z kompa na komorke tak mi sie wydaje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesmiejcie sie , ale mi
acha, ok , slicznie dziekuje :-) Jeszcze jedno glupie pytanie . czy pozniej tki czytnik moge zabrac gdzies ze soba? Np w podroz samolotem , do parku itp ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eczytnik???
no tak, jak jest naladowany to mozesz go zabrac tak jak komorke ze sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesmiejcie sie , ale mi
wielkie dzieki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie jest takie proste
tez sie przymierzam do zakupu i czytałam ze tylko niektóre ebooki sa gotowe do wgrania a większość trzeba konwertować specjalnym programem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eczytnik???
no i tez mnie zastanawiam jesli moj komputer mam system windows a taki czytnik ma linuxa to bedzie dzialal z moim komputerem? no i tez podobno ten ekran lcd - w tnaszych czytnikach męczy oczy, jak ja lubie sobie pol dnia poczytac to wkrotce oslepne ;p sa jakies ekrany z e-inku czegos imitujacego papier ktory nie meczy oczu ale to znowu drozsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hankaobiad
@eczytnik??? ja trochę używałam tresktora i nie narzekam. Teraz młodsza siostra mi go zakosiła na kolonie :) bateria spoko trzyma 6-8h wiec akku trzyma nie najgorzej, a co do ekranu to ma regulację normalnie wiec nie świeci za mocno, bo świeci tak, jak sobie ustawisz ;) myślę, ze za taką kasę to jest akurat warte przemyślenia i najlepiej jakbyś się wybrała do sklepu i sama go obejrzała bo możesz się miło zaskoczyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcąc czytać ebooki warto zakupić jednak taki ich czytnik, który będzie wyposażony w papier elektroniczny (tzw. e-ink), który nie męczy wzroku tak jak dzieje się to w przypadku ekranów lcd. Ciekawą alternatywą dla Kindle jest czytnik Pocketbook. Bardzo dużą bazę ebooków oferujemy w naszej internetowej księgarni Virtualo, do której odwiedzania serdecznie zapraszamy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja tez mam kinle kupilam
za niecale 400

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mysle ze....
ja tez marze o czytniku ale te lepsze kosztują 500 zl, po co mi czytnik za 200 zl jak bateria wytrzyma gora 10 godzin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mniiuu
Ja mam Kindle od połowy września i jestem zachwycona. Bateria daje radę po pierwszym ładowaniu już ponad 3tyg. A często używam lampki wbudowanej w obudowie, która zasilana jest z baterii Kindle'a. Z ebookami nie miałam żadnych problemów -wszystkie kupowałam od razu w formacie MOBI więc tylko przez usb z kompa na czytnik bez żadnych przeróbek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wytrzymałe baterie są zdecydowaną zaletą wszystkich czytników e-booków. Gdyby trzeba było je codziennie ładować, korzystanie z nich nie miałoby sensu. Warto wspomnieć,że teraz kupując e-booka na przykład u nas dostaje się go we wszystkich dostępnych dla niego formatach- mobi,epub i pdf, także w przypadku zmiany czytnika i obsługiwanego formatu, nie ma problemu z umieszczeniem naszych starych książek na nowym czytniku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie macie czytniki? Mi doradca w komputroniku polecał dzisiaj Kindle paperwite 3, warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja właśnie kiedyś kupiłam swojego kindla w komputroniku na promocji:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalazłam fajną promocję na cybooka odyssey + etui za 419zł na czytio. myślicie, że to dobra cena za ten model?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grettag
pewnie, że warto ;) jak ktoś dużo czyta to całkiem przydatne urządzenie, ja właśnie dlatego kupiłam swój na teletorium

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×