Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość haaaaaann

alkohol na impreze

Polecane posty

Gość bostak
Przede wszystkim te alkohole muszą być odpowiedniej jakości. Picie kiepskich wódek kończyło się dla mnie kacem. Powiedzmy, że od blisko roku piję wyłącznie Gutt Pure Vodka i nigdy nie mam problemów drugiego dnia. Nie wiem czy chodzi o smak, o delikatność, ale po prostu nie zdycham po imprezie bez względu na ilość wódki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja osobiście nie przepadam za takimi mocnymi trunkami. Wole jakieś dobre piwo z regionalnego browaru. Ostatnio z narzeczonym na wszystkie imprezy zamawiamy piwo od Pilsweizera http://pilsweizer.com/sklep-internetowy/. Naprawdę warto spróbować, jeśli nie jesteście fanami najtańszych piw marketowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombers
Mało pijemy alkoholu, ale jeśli już, to zazwyczaj to jest pieprzówka, do cieżkostrawnego jedzenia. Chodzi o Pepper Vodka. Oczywiście w rozsądnych ilościach - po dwie pięćdziesiątki i tyle. I naprawdę akurat po tym czuję się drugiego dnia lepiej - nie mam takich rewelacji żołądkowych. A mam wrażenie, że u mnie nawet byle co wystarczy do takiego efektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamster
Najczęściej piję pieprzówkę - Pepper Vodka. Z reguły do ciężkostrawnego jedzenia. Średnio widzę w tym miejscu inne opcje, inne alkohole. Ogólnie nie przepadam za nimi, ale akurat ten rzeczywiście przyjemnie smakuje. Np. wódki, która pali w gardło kompletnie nie trawię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz sie reklamy posypały... Ja zawsze pije wodke jedną ulubioną - Stock. Zawsze moi znajomi ją piją i ja tez na kazdej imprezie. Cena 26 zl za 0.5 litra wiec niedrogo ale juz troche lepsze niz np Zubrowka ktora bodajże za 0.5 l kosztuje 20 zl i w smaku jak dla mnie jest taka ostra, czuc po prostu spirytus i na drugi dzien kac masakryczny, z buzi smierdzi tym spirytusem. Po Stocku tez zawsze miewam kaca ale nie tak ostrego, niemniej bardziej polecam Stocka bo smak ma neutralny i dobrze "wchodzi" :) A z tych ekskluzywnych wodek to raz tylko mialam okazje wypic Wodka Monopolowa, tak sie nazywala, czulam jakby to byla woda mineralna a pozniej taki przyjemny wir w gardle,ciezko to opisac ale bardzo dobra wodka w zyciu takiej pozniej nie pilam bo jest podobno bardzo droga jak na drugi dzien sprawdzilam w internecie cene. Ale jak ktos bogaty to sobie moze pozwolic ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×