Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość plusik_

a może kwiecień 2013 :)

Polecane posty

planuję wrócić po macierzyńskim na 7/8 etatu, co z przerwą na karmienie daje 6godzin pracy i gwarancję utrzymania zatrudnienia przez rok; a pensja zmniejszona do 7/8; nie mam jakiegoś planu, którego zamierzam trzymać się - pracując tyle lat napatrzyłam się, jak robią inne dziewczyny; ta opcja z 7,8 jest na tyle dobra, że przez rok można na nowo "odnaleźć się" w firmie i jest szansa, że w niej pozostać; a z L4 to chciałabym wiedzieć wcześniej czy mój lekarz mi da - nie wiem czy na etapie drugiego miesiąca ciąży wypada spytać; nie chciałabym wyjść na kombinatorkę-leserkę, przy czym powtórzę: nie uważam L4 w ciąży za nadużycie; może jakbym świeżo zatrudniła się, ale nie w tym przypadku; taka już jestem, że mam obiekcje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie ja już po wizycie co najwazniejsze dzidzius dobrze sie miewa 8 tydzien karta ciązy jest badania tez ok tyle że waga 61 kg - 2 kg dziewczyny ledwo zaszlam do lekarza nawet wlośow nie umyłam mdłości przeokropne i bol brzucha nadal luteina 2x1 nadal i brak sex zero zwolnienie nadal i leżeć słabo mi ide sie polożyć pozdrawiam gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wczoraj powiedziałam w pracy o ciąży...wszyscy gratulowali, ale oczywiście nikt ni był zachwycony... myślę, że wkrótce stracę to zlecenie i bez l4 będę siedziała w domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bożka, bardzo się cieszę, ze maluszek się rozwija :) Odpoczywaj- To dobre dla Was dwojga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubieczereśnie
bożka> Strasznie sie ciesze ze u ciebie wszystko w porządku, mam nadzieje ze żadna z nas nie przyniesie juz złych wieści. Powiedz dlaczego jestes na podtrzymaniu skoro wysztko dobrze? miałas plamienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ChybaZwariuje
Fufa- daj znac jak wrocisz, jak było i jak się czujesz. Ciesze sie, ze dobrze to znosisz, ja niestety tez sie ze wszystkim licze, ale jakos mnie to troche przeraza. bozka - super, ze jest Ok dbaj o siebie i odpoczywaj. a co do przedziałów bety, szukałam w necie, ale znalazłam takie same jak na moim wyniku. współczuje mdłosci i zyczę zeby wszystko minelo. Kafii - witam i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dołączam:) byłam na wątku majowym, ale okazuje się, że termin będę mieć raczej w kwietniu :) ostatnia @ 13 lipiec, zapłodnienie między 3-5 sierpnia za pierwszym razem. w zeszły piątek byłam na izbie przyjęć ponieważ dostałam brązowawych plamień, dostałam Duphaston. Oprócz tego choruje od wielu lat na Hashimoto i mam stres czy uda się donosić ciążę. Aaaa no i w piątek widziałam bijące serduszko. z moich objawów to bolące piersi raz mniej raz bardziej, okropne zmęczenie i w sumie tyle, zaparć nie mam a wręcz przeciwnie częściej chodze do ubikacji, sutki większe, ale nie ciemniejsze. Miewałam bóle podbrzusza później był spokój do dziś... dziś znów boli mnie podbrzusze i kłuje po prawej stronie i zastanawiam się co robić. Biorę magnez od 5tc. Na USG idę w czwartek i mem nadzieję, ze serce nadal będzie biło! Dokucza mi dziś zgaga, ale to chyba po chlebie na zakwasie za którym nie przepadam. to by było na tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ciąży planuję powiedzieć rodzinie w ten weekend tj w 8 tyg i 2 d chyba :) jak myślicie, czy nie za wcześnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się szybko wysypałam przed rodzinką :) Teraz mam więcej szczęśliwych osób dookoła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny odnośnie L4 ja w poprzedniej ciązy pracowałam do 7 mies , ale czułam się świetnie - z resztą praca wsród miłych ludzi , fajna atmosfera - żal było nie spotkać się z koleżankami przy porannej kawce :D , ale brzuch rósł mi baaardzo i lekarz sam wlepił mi L4 - ze względu na ochronę kręgosłupa - musiałam więcej odpoczywac , nudziłam sie okropnie do porodu , ale jeśli któras z Was źle sie czuje to śmiało niech prosi lekarza o zwolnienie - to nasze prawo i niech nikt nie nazywa tego lenistwem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atomowka001
ja testuje w piatek to będzie 13 dni po pierwszym stosunku z zamiarem dzidzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubie czereśnie ja na poczatku ja miałam plamienia a teraz nadal bol brzucha w poprzedniej ciąży cały czas duphaston brałam teraz luteina witajcie nowe koleżanki ciekawe jak tam Orzeszek nie odzywa sie cos a miała napisac jak w przedszkolu???/ anecka u mnie rodzina juz wie a nawet jak powiedzialam kolezance w sklepie w 5 tc to moja mama sie dziwila że juz mówie że kieys sie tak nie mówiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atomowka001
I mam takie pytanie od 5 dni nie da się dotkną moich piersi nigdy tak nie miałam żeby na gwałt zabierać z nich rękę facetowi. Najmniejszy dotyk powoduje albo wybuch śmiechu (łaskotki) albo wkurzenie (nie dotykaj)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubieczereśnie
Ja rodzinie powiedziała w 7 tyg 2 dniu, zaraz po pierwszej wizycie u lekarza kiedy zobaczyłam bijące serduszko. Wszyscy się mega ucieszyli. Może to i za wcześnie ale nawet jak sie coś zlego stanie to przecież rodzina , nie ma co robić tajemnicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwnie mnie ten brzuch dziś boli, nie wiem czy to nie są skurcze i dzieje się coś złego albo już popadam w paranoję :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Czytałam was wcześniej ale nie chciałam zapeszać . Teraz jestem już po wizycie u lekarza , który potwierdził ciążę. Jestem w 7 tyg. Widzieliśmy już tętno serduszka:) To moja pierwsza ciążą, i udało nam się w pierwszym cyklu. W szoku byliśmy bo przecież nie jest to takie proste. od misiąca dopiero jesteśmy w polsce , wczesniej mieszkalismy 7 lat w norwegii. Postanowiliśmy wrócić, i teraz zaczynamy remont mieszkania, dobrze,że nie zrobilismy tego wczesniej bo pokoik dzidzi miał byc biurem i nie potrzebne meble byśmy kupili. Jesatem w woj. lubuskiego , widziałam ,że 2 dziewczyny też sa z tąd. fajnie :) Wcześniej chodziłam do innego lekarza ale okazał się bardzo niekompetentny. Po wizycie u niego przychodziłam i wertowałam internet bo tylko mnie straszył. Teraz jestem spokojna , nie wiem nawet ile nasza dzidzia ma , bo byłam w takim szoku,że nie pamiętam, pisze w karcie ale jakoś nie jest to dla mnie ważne. Lekarz powiedział,że wielkość i wszystko jest prawidłowe i tyle mi starczy. Następna wizyta 28 wrzesień. Niestety muszę prawie 50 km jeździć do tego lekarza , i w tamtej miłościwiej chciałabym rodzić.lekarz mój pracuje w tym szpitalu i jest asystentem ordynatora. Mieszkam w małym miasteczku i nasz miejscowy szpital wolę omijać szerokim łukiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czułyście takie jakby rozpieranie w pochwie? mam to już któryś raz zazwyczaj trwa cały dzień. Niebieska gratuluję ! :) Ja jestem przerażona polskimi szpitalami i lekarzami! takie jakieś mam uprzedzenia. Co do l4 wszystko też zależy od charakteru pracy. Kobieta która stoi za ladą 10 h albo dłużej raczej nie będzie pracowała do 6 miesiąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anecka ja ostatnio maialam takie bóle mocne zadzwonilam do lekarki kazala przyjechać i pobadała wszystko dobrze sie skończyło macica rośnie i rozpiera sie ale nadal mam bole brzucha może skontaktuj sie z lekarzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anecka mnie tak koło 4-5 tydzień dosyc mocno bolał brzuch. tak jak podczas @. lekaarz powiedział,że to normalne. teraz mnie non stop nie boli. Ale czasem pobolewa. Z innych dolegliwości to piersi strasznie bolą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ChybaZwariuje
echq laski ja juz chyba nie mam nadziei beta urosla ale malo z tych 6954 w pt na 8121 dzis poszlam dzis do innego lekarza nic nu nie mowiac i zrobil usg i mowi gratuluje ciaza wszystko dobrze mowie mu a tetno a beta a on spooojnie za wczesnie to gdzies 5 lub 6 tc na wszystko przyjdzie czas mowie mu ze @ byla 8 lipca a on ze takie rozbieznosci to nic nuebormalnego i niktore panie zachodza juz jakby prawie w nastepnym cyklu a co do bety powiwdzial mi slicznie mowie mu ale powinna byc dwukrotna a on uamiech i sie pyta po tyle czytam jak on mowi ze slicznie ja juz nic nie wiem z tych lekarzy . w czwarrek ide do tego krewnego meza ktory jako jedyny mowi ze cos mu nie gra no ale vhyba on ma racje skoro beta zla i tetna nie ma nie wiem csemu inni maja taki luz mnie sie chce plakac jeszcze za godz postaram sie do tej mojej co juz raz bylam wkrecic zeby choc ta bere skomentowala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola 81
Witam nowe brzuchatki ;-) Mel - wa a masz swoją działalność? Bo jeśli tak to spokojnie możesz iść na l4. Ja pracuję tylko do końca października. Póżniej zabieram się za dom, malowanie, generalne sprzątanie, bo teraz to tylko tak po łebkach. Dziewczyny jak wasze maluszki w przedszkolu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola 81
bożka - ja podobnie 7 tc 61 kg. W pierwszej ciąży przytyłam ponad 20 a w drugiej 18 kg. Tym razem postaram się pilnować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calkiem nowa tu
Chyba zwariuje przestan schizowac!!! Ilu lekarzy zalicYlas? twoje dziecko urodzi sie znerwicowane albo niedaj boze naprawde je stracisz jak bedziesz sie tak nakrecac. co ma wisiec nie utonie. przestan sie zadreczac:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka jestem juz po wizycie :) wszystko ok:) lekarz założył mi kartę ciążową, kolejna wizyta 4 października 25 wrzesnia mam zgłosić sie na usg, to będzie 12 tydzień ciąży . Będzie to usg z oceną NT, kości nosowej, DV i zastawki trójdzielnej . Podobn kożda kobieta powinna mieć to usg miedzy 12 a zdaje sie 16 tygodniem ciązy. Nie wiem dokładnie co niektóre skróty oznaczają ale ok, później poszykam Mama pytanie czy to usg to bedzie przez powłokę brzuszną????? CHYBA ZWARIUJĘ ja juz nie wiem co powiedzieć.... trzeba czekać na opinię innego lekarza bo co innego robić. Pozdrawiam cie serdecznie i trzymam kciuki ❤️ buziaki dla reszty dziewczyn 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ChybaZwariuje- ja bym Ci radziła troszke wyluzowac , odpuścić , nie dopuszczać złych mysli - podobno silny stres może zakłucic prawidłowy rozwój dzidzi właśnie na początku ciązy - jedyne co możesz zrobic to odwrócic teraz mysli - zajac sie czymś co lubisz i nie stresować , trzymaj się musi byc dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calkiem nowa tu
Chybazwariuje wpierasz sama sobie wszystko najgorsze a to niezbyt dobrze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola 81
Kamila, fajnie że będziesz miała usg genetyczne. Też się nad tym zastanawiam, tylko mój gin w swoim gabinecie nie na takiego sprzętu. A ty będziesz miała w przychodni te badania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ASIA dzieki za odpowiedz OLA ja nie bedę miała tego badania w szpitalu u siebie bo podobno słaby sprzęt, zapisuje sie prywatnie bez skierowania i badanie to kosztuje 120 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×