Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość plusik_

a może kwiecień 2013 :)

Polecane posty

Hej :)))))))) Nie nadrobię wszystkiego w czytaniu ale chciałam powiedzieć dziewczyną które straciły ciąże że bardzo im współczuję naprawde i wiem że wszystko wam się ułoży:) to straszne , ale niestety w kazdym tygodniu może się zdarzyć , jednak nie wolno tak myślec. U mnie zaczął się wczoraj 9 tydzień ( wg.usg) bo tak liczę , w piątek mam wizytę kolejną mam nadzieję ze wszystko będzie dobrze:) Do objawów to u mnie głównie okropna huśtawka nastrojów nawet miewam jakies stany depresyjne obawiam się jak to będzie co to będzie na przemian z tym że boję się o dziecko że moja praca mu zaszkodzi czekam na koniec 1 trymestru jak na wybawienie od tych huśtawek :) Jednak ciesze sie bo zaczełam 3 miesiąc wraz ztym 9 tygodiem:) chciałabym już być choć w połowie , :) ogólnie apetyt mam nijaki czasem brak go całkiem , mam tak ze zobacze coś w reklamie i mam na to akurat ochotę :) wogóle nie wchodzi mi chleb mam wręcz odruch wymiotny na samą myśl:) no i tak sobie egzystuje z dnia na dzień . ;0 pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja leżę, pojechaliśmy trochę pokupić i przy okazji pooglądać rzeczy na remont i tak mi się zrobiło niedobrze, że ledwo żyję :/ lubieczeresnie, jak nie musisz to nie wstawaj! od tego są wolne dni :D karolowa, ja też tak mam, że jak gdzieś coś zobaczę albo o czymś pomyślę to zaraz bym to zjadła, na szczęście po chwili przechodzi :) nie wiem jakie Ty masz wspomnienia z usg ale mój lekarz tak naprawdę non stop się patrzył na monitor, denerwowałam się przed wizytą, wstydziłam ale dzięki jego podejściu miałam wrażenie, że to lekarz anie facet :) celka, też widzieliśmy , że leci ten film i nawet mąż mnie trochę namawiał, że taki fajny, widać dobrze, że się nie skusiłam :) odnośnie ciuchów to też już zauważyłam, że nikt nie pomyśli o tym, że kobieta w ciąży też chce wyglądać seksownie, modnie, ja nie wiem, jak to zrobię ale nie zamierzam kupować spodni z rozszerzanymi nogawkami i wyglądać jak 10 lat temu! pamięTAM JAK MOJA SZWAGIERKA W ZESZŁYM ROKU NARZEKAŁA TEŻ na te ciuchy i w rzeczywistości kupowała w sklepach normalne tylko większe, a tam gdzie nie było potrzeba to sobie własnoręcznie zwężała, ale mówiła, że te ciuchy to jak dla babć! ja jeszcze się nie rozglądam za ciuchami, nie jestem zwolenniczką allegro, a właściwie kupowania ubrań bez przymierzania, chociaż nie wiem czy w tym przypadku nie będzie to najbardziej optymalne rozwiązanie, u mnie wszyscy już chyba wiedzą z najbliższej rodziny i przyjaciół :D mam nadzieję, że nie zapeszyliśmy, pamiętam, że Wy właśnie czekacie i dlatego też ie masz stopki i nie m Cię w tabelce, a który to już właściwie tydzień u Ciebie? karolowa, akurat te spodnie wyglądają na fajne, jak kupisz to musisz koniecznie dać znać jakie są ! kiwoszka, to już został Ci tylko miesiąc z tych najgorszych, nie martw się, pamiętaj, że to tylko hormony a nie racjonalne obawy, bo na pewno wszystko będzie dobrze! zauważyłam, że razem z notofrugo odeszła kasza, szkoda bo myślę, że pomijając kilka incydentów forum jest dalej fajne i spełnia taką rolę jaką powinno! no i ciekawe gdzie jest boska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lenkaś to prawda, reklamy sa okropne, ogladam je, a pozniej przychodzi mysl "mniam" i juz mysle o tym smaku ale jestem zdziwiona bo do slodyczy mnie nie ciagnie, ja ktora bylam czekoladoholikem, a teraz owszem czasami zjem Hita, ale zebym miala jakiegos szczegolnego smaka to nie, za to zbiera mi sie gula w gardle jak pomysle o serze zapiekanym na pizzy, albo w kanapce, bleee... lenkaś jak kupię to dam znać ale najpierw pomierzyć muszę, jaka reakcja byla w rodzince o ciazy? my myslimy o tym zeby powiedziec w koncu po tym usg w przyszlym tygodniu, moze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolowa, też jestem czekoladoholikiem :D i też mi się teraz odmieniło, sama nie mogę uwierzyć jak to się stało, ja teraz mam ochotę na pikantne rzeczy i góry mięsa, oczywiście dobrze doprawionego, hamburgery, frytki, bigos, kebaby, oczywiście nie jadam tego wszystkiego ciągle, ale gdybym mogła to na bank bym jadła, nawet w tygodniu tak doprawiłam pomidorówę, że stwierdzilismy z mężem, że takiej dobrej to chyba jeszcze nie ugotowałam :D a są jakieś produkty na które masz zawsze ochotę? u mnie się wszyscy bardzo cieszyli i gratulowali teraz każdy też dzwoni i pyta, podziwiam Was, te które wciąż nie wytrzymały,j bym nie wytrzymała, poza tym pomyślałam,że gdybym poroniła to wtedy bym im powiedziała? że byłam w ciąży ale już nie jestem? to są najbliżsi,oni tylko wesprą dobrym słowem i myślą,nie zapeszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sluchajcie czy nie przegielam skoro plamilam i biore duphaston... umylam okna, pranie robilam, posciel zmienilam i cala lazienke posprzatalam? mam nadzieje ze dzidzi nic nie bedzie ale duzo dzis rekami pracowalam... chyba nie ma co wariowac... mialam sie oszczedzac, ale chyba nie chodzi o to by lezec plackiem i nic nie robic. jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z jednej strony masz rację, ale gdyby się coś stało złego to nie chciałabym telefonów typu "i jak sie czujesz?" i tlumaczen dlaczego i co sie stalo... mysle ze zostalo by to miedzy mezem i mna tylko, choc scenariusza nie przewidzimy wiec tez moze to byc w 6tc a moze w 16tc, ale pfu! pfu! niech bedzie wszystko okej z nami, kwietniowymi mamami :D z tym pikantnym jedzeniem tez tak mam, ostatnio jadlam lyzeczkami chrzan do kielbaski bo wydawalo mi sie ze wcale ostry nie jest :D ale na owoce tez mnie nachodzi, mialam czas na mandarynki, jablko tez lubie schrupac, ogolnie to nie pamietam kiedy ostatnio jadlam hamburgera takiego z budki, ale ostatnio nie potrafilam sie powstrzymac i zjadlam na szybko w samochodzie, takiego smaka mialam :D :p lubie z Maca chickenburgery bo one maja ostrawy sos, a frytki takie z bardzo ostra przyprawa, np. posypane papryka, chodza za mna juz kilka dni :D widze ze chyba bysmy na jednej kuchni wyżyły :D :D :D a zrobilas im jakas niespodzianke z ta wiescia? czy tak po prostu powiedzialas "jestem w ciazy" bo ja chcialam rodzicow jakos zaskoczyc ale sama juz nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneckaaa ja co dzien prawie cwicze na orbitreku, i tez sprzatam i robie w domu porzadki... ale nie plamie :( rozumiem Cie ze nie chcesz lezec plackiem, ale nie przemeczaj sie, rob sobie przerwy, polez chwile, zebys sie nie nadwyrezala i nie miala zadyszki od tego wszystkiego, jak to moj mezaunio mowi "teraz juz sama nie jestes, wiec pomysl tez o brzuszku" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze a ja nie mam zadnych zachcianek :/ wiecie co... tak kocham juz to swoje dziecko, ze az sie boje... najlepiej robila bym co 2 dni usg zeby wiedziec czy ma sie dobrze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolowa to mozna smigac na orbicie? hmmm ja chyba nie powinnam, ale moze za miesiac dwa... a mowilam dzis mezowi ze moze wyniesiemy orbitrek do piwnicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneckaaa ale nie martw sie, bo jak lenkaś pisala to jest tak ze widzisz salatke grecka w reklamie i slinka juz ci sie zbiera w buzi, a 10 minut pozniej nie pamietasz juz o tym :D a na te ostre jedzenie mam smaka, ale mam tez takie dni ze nic mi sie jesc nie chce ale siegam po cos zeby po prostu zjesc bo ssie mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie anecka ja kmiałam sen na bieliźnie pełko krwi i do szpitala jechałam potem snila mi sie polonistka moja ze mnie z pracy chce zwolnic szok obudzilam sie a tu 2;04 za tym przyszła paulinka do nas do łóżka do sypialni i pospane plakała ale goraczki nie miala nadal katar dalam jej IBUm i zasnęła pojechaliśmy z mężem po buciki dla Paulinki bo adidasy ma straszliwie zniszczone a do przedszkola to wstyd i kupilam w CCC za 39.99 fajne różowe z cenkindami:P teraz pieke kopca kreta z torebki pychota plany na weekend ???? w domu i mąż i Paulinka karolowa te rurki super tez chyba te ogladałam i dalam link moze tez zamówie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneckaaa ja cwicze, nie przemeczam sie, bo robie pol godziny po 10 minut i przerwa, ale sobie pochodze troche, ale kochana ja plamien zadnych nie mialam i nie mam, wiec badz ostrozna dobra? bo wydaje mi sie ze za szybkie obroty lapiesz ;) daj sobie spokoj z cwiczeniami i wysilkami poki sie nie ustabilizuje wszystko i lekarz juz powie ze nie trzeba sie martwic i oszczedzac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bożka2930 to bedzie zamowienie grupowe juz chyba :D macie juz brzuszki? bo mi lekko odstaje, zawsze rano jak wstawalam to plasciutki brzuszek mialam, teraz juz takiego plaskiego nie mam, nie to zeby bylo juz widac ale ja juz widze w sobie zmiane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bozka2930 mnie tez ciagnie zeby cos upiec, i chyba zrobie placek kruchy przekladny powidlami i orzechami... pychota a w miare szybki i prosty, smak ma takie swiateczny troche :p mniam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey dziewczyny, przyszlam z pracy, zjadłam obiadek i zaraz muszę posprzątać bo dziś moja córka wyprawia swoje 11 urodziny, 13 dzieci zaprosiła - masakra. Ale się cieszę bo na kolację będę robiła domowe kebaby. Zamówiłam w piekarni świeżutkie chlebki takie okrągłe, ale mi tu pachną. A na deser lody śmietankowe z gorącą czekoladą. Pychotka. Mam nadzieje, że jakoś przeżyję dzisiejsze popoludnie. Jesli chodzi o brzuszki to wieczorami mam strasznie wzdęty jak na 5 miesiąc, ale rano znow normalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabawne, widze,ze podobne stany miewamy :) Ja swoje ostatnie ciasto piekłam chyba ze 4lata temu, a dziś z samego rana, bieg do sklepu po jajka i kakao i upiekłam zebre, rozpusciłam czekolade na polewe i bedziemy sie z małą zajadac :) Marna u mnie pogoda, plany na dziś to plac zabaw i relaks w domku. Dziewczyny, mama takiego lenia, że z wielkim wysiłkiem się samruję po kąpieli przeciwko rozstępom, a już powinam. Chyba musze sięe wcześniej myć, tak o 18 póki mam energie, bo po 20 to już padam. Pozniej będzie płacz przez rozstępy..Ja tez powinnam okna umyć i wyszorować lodówkę i szafki w kuchni, ale to ciężka robota i wole się nie zabierać do tego, bo w trakcie jak już narobię rozgardiaszu odechce mi się sprzątać i dopiero lipa będzie. poczekam na mojego męża. Jemu pójdzie sprawnie i na pewno dokończy. a z tymi ciuchami to fakt, ja jak narazie smigam w swoich dotychczasowych dzinach, biodrówkach. Myślę, że tak do 5mc bede sie w nie mieścic. Pozniej przede wszystkim leginsy i tuniki,jakieś sukieneczki do kolan dzianinkowe albo dresik tak na zakupy. Ja mam zamiar kupic kilka wiekszych ładnych tshirtek do dzinsów i wygodne kozaczki. Lęcę na dwó na plac zabaw. Do usłyszenia wieczorkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wklejam ponownie tabelkę bo nie wszystkie dziewczyny się wpisały. NICK..................WIEK.... OSTATNIA @... CIĄŻA ......SKĄD..............TERMIN POR. ********************************************************* **************************** karcia22.............22..........25.06............1...... ....lubus kie..........09.04.2013 lubieczeresnie......25..........01.07............1....... ...lodz kie...........08.04.2013 olabia.................27.........01.07.............2.... ......mazowi eckie....10.04.2013 aniagra...............26.........01.07.............1..... .....Warszawa....................07.04.2012 klara1984............28..........09.07............2...... ....lube lskie.........16.04.2013 bożka2930 ..........29.........10.07.............2..........szczyrk... ........17.0 4.2013 andzik1984..........28.........10.07.............2....... ...podkarpacie.....17.04.2013 aneckaaa............26.........13.07.............1....... ....K-ó w ..............???? lenkaś................29..........13.07.............1... .......Łódź...............19.04.2013 mamakwietn.........31.........16.07.............3........ ..opolskie...........22.04.2013

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o ciasta to mam świetny przepis na sernik z chudego sera, szybki, prosty i pyszny. Jeśli któraś będzie potrzebowała to podam przepis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serniki... unikam teraz tych kupnych bo nie chce miec problemow zoladkowych, takze ja odpadam z tym przepisem bo nawet nie bardzo lubie domowych sernikow, chociaz dobrze wspominam sernik z jogurtow greckich ja juz grzeje piekarnik, no i przez Ciebie lenkuś zrobilam tez pomidorowa, doprawilam rzecz jasna :D maz w trakcie jedzenia stwierdzil "ale ostra... ale dobra" :D ja ostrosci nie bardzo czulam, czyzby kubki smakowe szwankowaly...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e ona
MAMA KWIETNIOWA ja chetnie zrobie! poprosze :) musisz sobie podpis poprawic :) Ja jestem zwolennikiem lezenia i mam taki przykaz. Lenkas musisz lezec! Lekarz mi powiedzial ze jego pacjentka pranie rozwiesila i kosmowka odklejona. Wg mnie jak plamisz to powinnas dzisiaj tylko lezec. Ja nie strasze, ja tylko mowie jak bym zrobila. Kiedys bylam w szpitalu i lekarz powiedzial ze lezenie powoduje zatrzymanie zarodka w macicy, by nie wypadl - smieszne ale obrazowo powiedziane :) Mni jak tylko poboli to sie klade i nospa, nie ma co. Co do brzuszka to wam tak nadole rosna te brzuszki? czy normalnie tam gdzie pepeuskzek? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e ona
NICK..................WIEK.... OSTATNIA @... CIĄŻA ......SKĄD..............TERMIN POR. ********************************************************* **************************** karcia22.............22..........25.06............1...... ....lubus kie..........09.04.2013 lubieczeresnie......25..........01.07............1....... ...lodz kie...........08.04.2013 olabia.................27.........01.07.............2.... ......mazowi eckie....10.04.2013 aniagra...............26.........01.07.............1..... .....Warszawa....................07.04.2012 klara1984............28..........09.07............2...... ....lube lskie.........16.04.2013 bożka2930 ..........29.........10.07.............2..........szczyrk... ........17.0 4.2013 andzik1984..........28.........10.07.............2....... ...podkarpacie.....17.04.2013 aneckaaa............26.........13.07.............1....... ....K-ó w ..............???? lenkaś................29..........13.07.............1... .......Łódź...............19.04.2013 mamakwietn.........31.........16.07.............3........ ..opolskie...........22.04.2013 eona..................26.........16.07.............1........ ..zachpom...........20.04.2013

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e ona brzuszki, na razie to nie od samej dzidziusia ale pewnie od zmian w srodku, jelita i te sprawy, takze wyzej jak piszesz wypycha mnie po prostu jakbym bardzo duzo zjadla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki mnie brzuch tez od dołu wychodzi alebo cały ale to pewnie wzdęcie i tak noszę leginsy z taka gumka fajną ze stradivariusa bo dzinsy mnie opinaja denerwuje mnie ta wydzilina po luteinie wkladki juz 3 razy wymieniałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam w centrum handlowym, ale nic nie kupiłam poza BicMackiem, lodami z polewą truskawkową i lodami od grycana!!! w hm mierzyłam spodnie i leginsy - słabo wyglądałam, do tego nawet leginsy są sporo za długie, a w panel na brzuch można zmieścić cycki; nie nie nie! do c&a źle trafiłam, bo w tej galerii akurat bez działu dla przyszłych mam; jeszcze znalazłam sklep z tylko ciążowymi ubraniami (raczej drogimi) i jedne spodnie materiałowe były całkiem całkiem, ale jakoś fajdoliły się w kroku - znów TO NIE TO :o ogólnie mam problem ze spodniami dla siebie i zazwyczaj kupuję w c&a, bo ja muszę mieć głęboki stan - żadne biodrówki, a tam mają wybór; zakładam, że najbardziej potrzebuję spodni: resztę sobie zorganizuję, choćby po tęgiej mamie;) podoba mi się prostota: proste/obcisłe spodnie, przylegająca do ciała bluzeczka i rozpięty dłuższy sweter, nawet taki do kolan, jakaś apaszka i tyle - jak to się na mnie sprawdzi to będę tak się ubierać; co do allegro to często kupuję (ubrania, staniki i nawet buty!) - ale tylko konkretnych firm i np. z triumpha mam kilka okazyjnie kupionych staniczków w określonym rozmiarze i zawsze to był udany zakup; co do butów - jest taki producent z Częstochowy: buty skórzane, świetnie wykonane i często w atrakcyjnej cenie; no więc zakupów nie boję się, ale zawsze mam trop; myślę więc, że można pomierzyć w sieciówkach i szukać tego w używanych na allegro - ceny co najmniej 2-3 razy niższe; nie mam też nic przeciwko lumpeksom, tyle że nie mam czasu do nich zaglądać - pracę kończę najwcześniej o g17 i jestem już wtedy głodna i zmęczona; może na tym L4, które może uda się kiedyś wyrwać :-D (nagonka w mediach nie wnerwia, ale mój mężczyzna mówi, że tak od razu przepisów czy podejścia nie zmienią; mojego gina widział dawno temu w korytarzu przychodni i stwierdził, że ten na pewno da mi zwolnienie hehe); mój brzuszek zawsze był spory, teraz jest większy, ale prawda jest taka, że więcej jem i kalorycznie, a wcześniej dużo rzeczy sobie odmawiałam (pieczywa, masła, smażonego, słodyczy), które teraz podjadam; prawda jest taka, że w tych ciążowych spodniach od razu wyskakuje brzuch! jak chodzę w swoich jeansach to tak nie widać ;) no ale ciasno mi :o właśnie sobie trochę poszperam na allegro;) tyle o "modzie" --- co do ćwiczeń - mój gin na razie nie zaleca, jedynie "rekreacyjne pływanie"; a zagaduję, bo w domu też stoi orbitrek, hmmm; słyszałam, że na stacjonarnych rowerkach można (nie trzęsie) i siedzi się, co do orbitreka to nie wiem... --- a gdzie podziały się: mel-wa i julitek, hallo? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my dziś cały dzień sprzątamy wszystko... od a do z łącznie z oknami lodówką i szafkami w kuchni bo przyjeżdża rodzinka... mam nadzieję, że moje Dzidzi ma się dobrze bo bym sobie nigdy nie wybaczyła... mąż mi bardzo dużo pomaga ale ja też już padam na twarz :( ciasta mi coś nie wychodzą więc staram się nie napalać i nie piec, żeby się nie denerwować :) dziś powiem rodzicom o ciąży, ale strasznie się boję czy ją donoszę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my dziś cały dzień sprzątamy wszystko... od a do z łącznie z oknami lodówką i szafkami w kuchni bo przyjeżdża rodzinka... mam nadzieję, że moje Dzidzi ma się dobrze bo bym sobie nigdy nie wybaczyła... mąż mi bardzo dużo pomaga ale ja też już padam na twarz :( ciasta mi coś nie wychodzą więc staram się nie napalać i nie piec, żeby się nie denerwować :) dziś powiem rodzicom o ciąży, ale strasznie się boję czy ją donoszę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×