Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość plusik_

a może kwiecień 2013 :)

Polecane posty

Kochane ja jestem w 18stym tygodniu a czulam ruchy dopiero ze 4 razy i jestem spokojna, tak jest teraz, dopiero w 24 mozemy czuc regularnie wiec troche czasu jeszcze :) NICK.............synek/córcia.............TYDZ CIĄŻY ...TERMINPORODU karolowa...........synek???..................19.... ..............30.03.2013 mniejszabyc..... córcia......................17............... ...01.04.2013 Dzidek78...........synek......................18......... .........05.04.2013 olabia.............,,,?????.......................16... ...............09.04.2013 Ancyk80............synek......................18......... .........10.04.2013 ::::Asia::::...........????.......................16. .................11.04.2013 Plusik_..............??????.......................16... ...............12.04.2013 kwietniówka2013.....???......................16....... ...........13.04.2013 Andzik1984.......synek.......................15.......... ........16.04.2013 Sekowa28..........???????....................15.......... .........16.04.2013 agalesna ...............???......................18................ 1 6.04.2013 Bożka2930......córeczka ...................18...... ...........17.04.2013 e ona..............synek.......................18...................16.04.2013 Otulka.............synek? .....................18.................18.04.2013 dagaa.............?????.........................16....... ...........19.04.2013 antonówkaa......?????.........................16....... ..........22.04.2013 przyszlaMlodaMama..????.....................14........ .........28.04.2013 Funiak.................????......................16...... ..........20.04.2013 kasia ..................synek..................18..............6-1 0.04.2013 monika_kwietniowka..???....................17............ ....19.04.2013

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.............synek/córcia.............TYDZ CIĄŻY ...TERMINPORODU karolowa...........synek???..................21.... ..............30.03.2013 mniejszabyc..... córcia......................17............... ...01.04.2013 Dzidek78...........synek......................18......... .........05.04.2013 olabia.............,,,?????.......................16... ...............09.04.2013 Ancyk80............synek......................18......... .........10.04.2013 ::::Asia::::...........????.......................18. .................11.04.2013 Plusik_..............??????.......................16... ...............12.04.2013 kwietniówka2013.....???......................16....... ...........13.04.2013 Andzik1984.......synek.......................15.......... ........16.04.2013 Sekowa28..........???????....................15.......... .........16.04.2013 agalesna ...............???......................18................ 1 6.04.2013 Bożka2930......córeczka ...................18...... ...........17.04.2013 e ona............... ??????.......................15...................18.04.2013 Otulka.............synek? .....................18.................18.04.2013 dagaa.............?????.........................16....... ...........19.04.2013 antonówkaa......?????.........................16....... ..........22.04.2013 przyszlaMlodaMama..????.....................14........ .........28.04.2013 Funiak.................????......................16...... ..........20.04.2013 kasia ..................synek..................18..............6-1 0.04.2013 monika_kwietniowka..???....................17............ ....19.04.2013

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolowa - jestem teraz w 18 tygodniu ciązy :-) na usg waga dziecka 250 g, z tego co patrzyłam w necie to dużo babasek waży :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zwykle jestem troche do tyłu z pisaniem :( Ale niestety tak jest jak sie pracuje w księgowości :( Koniec roku sie zbliża i powoli robię porządki, żeby szybko zamknąć rok i spokojnie iść na zwolnienie. I Witam nowe mamusie. Fajnie, że jest nas coraz więcej :) I Odniosę sę jeszcze do witamin. Ja biorę te, co chyba kiwoszka, pharmaton maturelle. Dodatkowo biorę jeszcze magnez i cyklo9for (chyba tak to się nazywa). Starasznie cierpną mi ręce i lekarz kazał brać. I Ruchy już czyje konkretne. Najbardziej jak siedzę i sie nachylam nad biurkiem. Małemu chyba jest ciasno i daje znać, żebym zrobiła mu więcej miejsca :) Jak się wyprostuję to już słabo czuję. W poprzedniej ciąży ruchy poczułam dopiero 18 listopada, a termin miałam na 7 kwietnie (teraz na 10). I były to delikatne muśnięcia. Teraz to już czuję jak maleństwo robi fikołki :) I Dziewczyny, które jeszcze nie znają płci. Zazdroszczę Wam chyba jeszcze tej niewiedzy :) Będzie to niespodzianka. Ja w zasadzie od 13 tyg. wiedziałam, że to będzie chłopak. Wtedy lekarz powiedział że coś tam chyba jest między nogami, ale nie kazał brać sobie tego do serca, bo to jest jeszcze niepewne. Ale ja i tek wiedziałam swoje :) I Ubrań nie kupuję żadnych. Wszystko mam po starszym synku. Koleżanka też coś obiecała :) Jak poprzeglądam to zobaczę czego brakuje to wtedy dokupię. Ale najważniejsze rzeczy mam. Wózek i łóżeczko też jest. Łóżeczko złożyliśmy dopiero w czerwcu tego roku. Synek cały czas w nim spał. Jak tylko dostał nowe łóżko i łóżeczko poszło na strych to zaszłam w ciążę :) Ciekawy przypadek :) I Powodzenia na dzisiejszych wizytach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane.. Jakos nie wyrabiam sie... Bylam wczoraj u stomatologa i jestem zla.. Bo mialo byc juz dobrze ale bez zdjecia nie jest w stanie mi dokladnie tych kanalow wyczyscic... No i jutro dzwonie i jade znowu bo boli jak zgryzam... A mam opatrunek zrobiony.. X babelka nadal nie czuje... I zaczyna mnie to martwic;( wizyte mam za tydzien moze dowiemy sie kto sobie mieszka w brzuszku.. X kasiu z tego co przeczytalam to my chyba jeden rocznik jestesmy...:) a slub bralismy 30 czerwca tego roku... O ciazy dowiedzialm sie 22 sierpnia... X szukalam sukienki bo idziemy z mezem na wieczorek anrzejkowy w h m znalazlam fajna ale nie mozna kupowac przez internet... I jestem strasznie zla...;( X jak ja wam zazdroszcze ze babelki daja o sobie znac... X mam ochote mna gzik z ziemniakami... Mmm...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale maluszek dziś dawał jazzu :D nawet M zdążył rękę przyłożyć i poczuć , widziałam jakie to było dla niego miłe uczucie mmm..:) fajnie, że już niektóre z Was mają jakieś podstawowe rzeczy dla maluszków , zaoszczędzicie trochę :) ale z drugiej strony to takie cudowne dobierać oglądać , szczególnie jak to pierwsze :) M stwierdził, że trzeba już po nowym roku kupić wózeczek, łóżeczko , ale ja myślę, że za wcześnie na takie duże zakupy, ubranka kosmetyki tak, ale to zostawiłabym na później :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, pozwoliłam sobie poukładać wg daty porodu nowo dopisane dziewczyny. Tak w ogóle uważam, że powinnyśmy zamienić tabelkę na miesiąc ciąży a nie tydz ponieważ jak każda z nas zacznie aktualizować co tydzień to zasypiemy się tabelkami :) Może przeprawimy na miesiąc ciązy? NICK.............synek/córcia.............TYDZ CIĄŻY ...TERMINPORODU karolowa...........synek???..................21.... ..............30.03.2013 mniejszabyc..... córcia......................17............... ...01.04.2013 Dzidek78...........synek......................18......... .........05.04.2013 kasia ..................synek..................18................6-10.04.2013 olabia.............,,,?????.......................16... ...............09.04.2013 Ancyk80............synek......................18......... .........10.04.2013 ::::Asia::::...........????.......................18. .................11.04.2013 Plusik_..............??????.......................16... ...............12.04.2013 kwietniówka2013.....???......................16....... ...........13.04.2013 Andzik1984.......synek.......................15.......... ........16.04.2013 Sekowa28..........???????....................15.......... .........16.04.2013 agalesna ...............???......................18................ 16.04.2013 Bożka2930......córeczka ...................18...... ...........17.04.2013 e ona............... ??????.......................15...................18.04.2013 Otulka.............synek? .....................18.................18.04.2013 dagaa.............?????.........................16....... ...........19.04.2013 monika_kwietniowka..???....................17............ ....19.04.2013 Funiak.................????......................16...... ..........20.04.2013 antonówkaa......?????.........................16....... ..........22.04.2013 przyszlaMlodaMama..????.....................14........ .........28.04.2013

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniko kwietniowa ja jestem z północnego Mazowsza. Miasto między Białymstokiem,a Warszawą :) Tak pośrodku :) Ja jeszcze ciuszków nie kupuję, ale lada chwila zacznę z tym, że takie neutralne narazie. Płeć poznam albo za tydzien ,albo ostatecznie 14 grudnia i wtedy będę kupować na konkretnego osobnika ;) Mam zamiar wysłać kasę przyjaciółce z Irlandii i w sumie ona skompletuje garderobę mojego maluszka za grosze i w piękne rzeczy, oczywiście poprzez konsultacje ze mną ;) My z mężem będziemy kupować łóżeczko, wózeczek itd tak w połowie lutego. Podejrzewam, że na wiosnę mogą być nowe ładne modele tych rzeczy. Jak tam dziewczyny po wizytach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PrzyszlaMlodaMama, nie przejmuj sie brakiem ruchów. Termin masz dopiero na koniec kwietnia, tak więc jeszcze masz czas. Ja w poprzedniej ciąży ruchy poczułam dopiero ok 22 tygodnia. Na początku bardzo delikatne, że musiałam sie bardzo wyciszyć, żeby coś poczuć. Teraz poczułam wcześniej i bardziej konkretne. Także nie zawsze jest tak samo. Jeszcze troszkę cierpliwości i maluch da znać o sobie :) I Ja w poprzedniej ciąży płeć poznałam dopiero ok 33 tyg. Miałam wtedy robione tylko 3 usg i dopiero na tym ostatni mały pokazał klejnoty :) Ale zakupy porobiłam wcześniej. Kupowałam wszystko w uniwersalnych kolorach. Planowałam 2 dzieci i stwierdziłam że muszę mieć rzeczy zarówno dla dziewczynki jak i dla chłopca :) I Dizwczyny, piszcie co tam lekarze wczoraj podpatrzyli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej;D wczoraj na wizycie najadłam się strachu przez położną, jak mnie już pomierzyła i poważyła to kazała sie położyć, że posłuchamu serduszka dziecka... i go nie znalazła.... jeju, co ja przeżywałam...moja gin stwierdziła że jak za miesiac na prenatalne idę to wtedy mi usg zrobią, ale kategorycznie się nie zgodziłam i musiąła mi je zrobić ;D mąż nie zdążył dojechać... na usg wyszło że wszystko jest dobrze, dziecko machało sobie rączką i nóżką, waży 190g...ale dr powiedziała że nie podejmuje sie narazie określenia płci dziecka :/ mi sie wydawało że coś tam "mu latało", ale moze to była pępowna.... bo na początki nie umiałam głowy odnaleźć hehe;D zrobiłyśmy zdjęcia dla męża, który dojechał i czekał już pod usg...ale był zły że nie zdążył pooglądać dzidziola... następna wizyta 5 grudnia, a potem jakoś prenatalne ok 1o, może wtedy się ujawni ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.............synek/córcia.............TYDZ CIĄŻY ...TERMINPORODU karolowa...........synek???..................21.... ..............30.03.2013 mniejszabyc..... córcia......................17............... ...01.04.2013 Dzidek78...........synek......................18......... .........05.04.2013 kasia ..................synek..................18................6 -10.04.2013 olabia.............,,,?????.......................16... ...............09.04.2013 Ancyk80............synek......................18......... .........10.04.2013 ::::Asia::::...........????.......................18. .................11.04.2013 Plusik_..............??????.......................16... ...............12.04.2013 kwietniówka2013.....???......................16....... ...........13.04.2013 Andzik1984.......synek.......................15.......... ........16.04.2013 Sekowa28..........???????....................15.......... .........16.04.2013 agalesna ...............???......................18................ 16.04.2013 Bożka2930......córeczka ...................18...... ...........17.04.2013 e ona............... ??????.......................15...................18.04.2013 Otulka.............synek? .....................18.................18.04.2013 dagaa.............?????.........................18....... ...........19.04.2013 monika_kwietniowka..???....................17............ ....19.04.2013 Funiak.................????......................16...... ..........20.04.2013 antonówkaa......?????.........................16....... ..........22.04.2013 przyszlaMlodaMama..????.....................14........ .........28.04.2013

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiaa :)
Hej.. Wczoraj byłam u lelarza wszystko jest wporządku . Robiłam jakiś czas temu badania prenatalne, a moja lekarka wymysliła ze teraz na nastepnej wizycie mam robic drugie badania prenatalne... po co skoro 1 wyszły dobrze a pozatym mam 20 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiaa, a może to będzie to usg połówkowe, tylko robi je dokładne i tak to nazywa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry cieszę sieże na badaniach wszystkow porządku wyszlo dagga no tak czasami pepowina robi za siusiaka i potem dziewczynka się rodzi :) ja mam wizyte 21.11 to bedzie 19 tydzien myślicie że na usg lekarz już sobie wszystko pomierzy czy za wcześnie ???? ja jurto na badania znow z 50zł trzeba bedzie dać dziś sloneczkoświeci ale ja jakoś nadal sily nie mam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiaa :)
a co to jest te usg połówkowe . chodze do niej prywatnie i powiedziala ze te badanie 200zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiaa :)
bożka2930 moja lekareka pomierzyła mi wszystko juz pod koniec 17 tyg wiec mysle ze bedziesz juz wiedziala wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To usg , które wykonuje się ok 20 tyg, w połowie ciąży. Standardowo robi sie 3 usg w ciąży, ok12 tyg. 20 i 32 chyba. Nie pamiętam dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiaa :)
Ogólnie usg robi mi za kazdym razem, niedawno zrobiła mi badania prenatalne wyszły ok, a wczoraj mowiła ze ok 21-22 ty mjusiamy zrobic drugie prenatalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiaa :)
Jeśli trzeba to oczywiscie zrobie ale musze z nia porozmawiac bo dziwne to dla mnie tym bardziej ze mam 20 lat a prenatalne robi sie kobietą po 30 roku zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mie się że będzie to standardowe usg które wykonuje się w połowie ciąży. Pewnie ma bardzo dokładny aparat i sprawdza wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia, ja też idę na drugie prenatalne, będzie to 21-22 tc... są to dokładniejsze badania, podczas których można dokładniej pooglądać i przebadać dziecko ... i wykluczyć ewentualne choroby itp... będę to miała na nfz, a za trzecie będę musiała zapłacić, chciałabym też żeby się nam już dzieciątko pokazało w całej okazałości ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny 🌼 tez przeszlam wczorajsze badanie i ... widzielismy klejnociki! :D :D :D Bedziemy mieć synka! :classic_cool: chociaż nie bardzo chciał się pokazać bo co na usg go podglądaliśmy to albo się odwracał, przewracał (moze dlatego ze pol godziny przed usg pochlonelam snickersa :D ) albo nam stopke wystawial do ogladania zamiast tego co chcielismy zobaczyc :D ale w koncu zobaczylismy, jak poprzednio tylko cosik wystawalo i lekarz nie byl pewien tak teraz widac bylo wszystko :D i jajeczka tez :D to bylo polowkowe, wiec byly pomiary i ogladania dzidziusia, lozyska, pepowiny, wszystko w normie, a synuś ma juz prawie 0,5 kg :D widzielismy jak sie glaskal chyba bo raczke trzymal przy glowce, i jak polykal plyn bo otwieral i zamykal buzke, "mlaskał sobie" jak to lekarz określił :D Takie dziwne poczucie mam, ranyy... bede miec synka i bede mama, fajnie sie mowi, ale w marcu to bedzie juz rzeczywistosc, ale jeszcze nie do konca chyba to do mnie dociera :) Kochane te wasze drugie prenatalne to chyba połówkowe po prostu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolowa - to super ;D wiesz, ja wczoraj też jechałam z mężem i mówie mu...że to takie trochę dziwne jest...że będziemy rodzicami...że teraz jak już czuje bulgotki w brzuchu i widziałam małego człowieczka, który tam tak w brzuchu brykął to dopiero do mnie dotarło, że będę mamą...ehh...aż ciarki po plecach przechodzą...mi tam wczoraj to już wszystko jedno było, najważniejsze że serduszko biło ;D mąż trochę czułl niedosyt że nie zobaczył usg i że się dzieciątko nie ujawniló..ale miesiąc szybko zleci, a jak nie, to do kwietnia też nie ma już tak daleko ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dagaa szkoda naprawde ze Twoj maz dzidziusia nie zobaczyl, bo facetom tez chyba bardzo na tym zalezy :) mi wczoraj lekarz odwrocil ekran w moja strone zebym sie popatrzec mogla a maz prawie na sciane wszedl zeby dobry widok miec :) jeszcze sie troszke zloscil pozniej ze za szybko tym usg machal i przyjrzec sie nie mogl :D ja ostatnio nawet poczulam sie jak kosmita, jak pomyslalam ze tam siedzi ktos kto je ze mna, spi we mnie itp. :D takie glupie czasami mysli mnie nachodza, ale wszystko jest dla mnie taka nowoscia ze czasami czuje sie az dziwnie, czasami jestem tym wystraszona, boje sie, ciesze... istna hustawka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olabia no ja też mniej więcej z tamtych stron :D okolice Ostrołęki. fajnie, że badania dobrze Wam wyszły :) a z tymi humorami to jest naprawdę dziwnie Raz mega radość za chwilę jakieś przemyślenia strach.. i tak raz tak raz tak :) i weź się tu zrozum człowieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika kwietniowa- ja też te okolice :) Miło że jest ktoś z mojego terenu i od razu zapytam czy uczęszczasz do lekarza w Oce? Ja w Oce z tym że na te usg genetyczne i teraz na te miedzy 20-24tc jeżdzę do Białego. Ogólnie zastanawiam się nad porodem u Arciszewskich, w grudniu tam jade i się o wszystko dopytam. Karolowa, gratuluje!!!!! Witamy następnego chłopaczka :) Dagaa dobrze, że wszystko ok po wizycie Kasiaa zrób te badania, które poleca lekarz. Niedługo pewnie będą obowiązkowe, bo są rzetelne i przydatne. Posumowując: 11-14tc- usg genetyczne 20-24tc- usg prenatalne/połówkowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Przyszła młoda mamo naprawdę masz jeszcze czas by poczuć ruchy. Nie martw się. Niedługo lokator się odezwie :) Olabia nie mam nic przeciwko, by w tabelce wiek ciąży zapisać miesiacami. Dagaa biedactwo rozumiem Twój stres, gdy serduszko nie dało się namierzyć :( Też to raz przerobiłam. Dobrze, że jest ok :) Kasiu sądzę, że nadszedł po prostu czas na usg połówkowe. A te badania powinny być zrobione w każdej ciąży, niezależnie od wieku matki. Każde usg (chodzi o te trzy podstawowe) ma trochę inne ukierunkowanie. Warto je zrobić. Każde takie usg jest też badaniem prenatalnym, czyli wykonywanym przed porodem :) Karolowa cudnie :) Mężczyzna jednym słowem potwierdzony :D Bycie rodzicem to wspaniała rola. Umówiłam się na usg połówkowe 4d :D 3 grudnia przyjrzymy się więc lepiej maluchowi. Już nie mogę się doczekać. Ciekawe czy potwierdzi się, że to chłopiec. Co tam u reszty, kochane brzuchatki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olabia w Oce nie byłam u gina tylko w Przasnyszu ;) i pewnie w P będę rodzić, siostry rodziły w Oce i narzekały najgorzej na ten stary szpital , bo w tym nowym podobno lepiej ;) no to zmieniajcie na miesiąc ciąży :) NICK.............synek/córcia.............MIESIĄC CIĄży ...TERMINPORODU karolowa...........synek.................. 21.... ..............30.03.2013 mniejszabyc..... córcia......................17............... ...01.04.2013 Dzidek78...........synek......................18......... .........05.04.2013 kasia ..................synek..................18................6 -10.04.2013 olabia.............,,,?????.......................16... ...............09.04.2013 Ancyk80............synek......................18......... .........10.04.2013 ::::Asia::::...........????.......................18. .................11.04.2013 Plusik_..............??????.......................16... ...............12.04.2013 kwietniówka2013.....???......................16....... ...........13.04.2013 Andzik1984.......synek.......................15.......... ........16.04.2013 Sekowa28..........???????....................15.......... .........16.04.2013 agalesna ...............???......................18................ 16.04.2013 Bożka2930......córeczka ...................18...... ...........17.04.2013 e ona............... ??????.......................15...................18.04.2013 Otulka.............synek .....................18.................18.04.2013 dagaa.............?????.........................18....... ...........19.04.2013 monika_kwietniowka..???....................4............ ....19.04.2013 Funiak.................????......................16...... ..........20.04.2013 antonówkaa......?????.........................16....... ..........22.04.2013 przyszlaMlodaMama..????.....................14........ .........28.04.2013

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tak laseczki będzie lepiej, bo nie będziemy się zawalać ciągle powielnymi tabelkami :) NICK.............synek/córcia.............MIESIĄC CIĄży ...TERMINPORODU karolowa...........synek.................. 21.... ..............30.03.2013 mniejszabyc..... córcia......................17............... ...01.04.2013 Dzidek78...........synek......................18......... .........05.04.2013 kasia ..................synek..................18................6 -10.04.2013 olabia.............,,,?????........................5... ...............09.04.2013 Ancyk80............synek......................18......... .........10.04.2013 ::::Asia::::...........????.......................18. .................11.04.2013 Plusik_..............??????.......................16... ...............12.04.2013 kwietniówka2013.....???......................16....... ...........13.04.2013 Andzik1984.......synek.......................15.......... ........16.04.2013 Sekowa28..........???????....................15.......... .........16.04.2013 agalesna ...............???......................18................ 16.04.2013 Bożka2930......córeczka ...................18...... ...........17.04.2013 e ona............... ??????.......................15...................18.04.2013 Otulka.............synek .....................18.................18.04.2013 dagaa.............?????.........................18....... ...........19.04.2013 monika_kwietniowka..???....................4............ ....19.04.2013 Funiak.................????......................16...... ..........20.04.2013 antonówkaa......?????.........................16....... ..........22.04.2013 przyszlaMlodaMama..????.....................14........ .........28.04.2013

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika, stary szpital to była masakra, nie bez powodu mają go teraz zamienić w psychiatryk ;) Rodziłam tam córkę i mimo ekspresowego porodu, trauma pozostała. Dlatego teraz biorę pod uwagę prywatną klinikę, ale to też przez wzgląd na ewentualne znieczulenie, którego w nowym szpitalu jeszcze pewnie nie zaproponują. Ogólnie teraz kobietki chwalą nowy szpital, obsługę( tym bardziej że zmienił się ordynator) no i fakt ze jest przyjemnie, czyściutko i nowocześnie. Ja decyzję gdzie rodzić podejmę ok 2 miesięcy przed terminem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×