Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość plusik_

a może kwiecień 2013 :)

Polecane posty

agalesna, ale czy to 7kg ma związek z tyciem czy raczej puchnięciem jak to określasz? Przy zatruciu ciążowym to chyba puchną nogi, tak słyszałam w szpitalu. Trzymam za Ciebie i za siebie kciuki, aby to ciśnienie jednak jakoś się ustabilizowało. Próbuję co nieco sprzątać, ale idzie mi to jak krew z nosa..Poukładałam rzeczy w szafkach w łazience, a że pełno drobiazgów to zajęło mi to z 1,5 godziny i czuję normalnie jakby kość ogonowa wbijała mi się w tyłek...ałaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też jestem zdania, że dziecku bajery niepotrzebne, jak również różowe pokoiki itp.. jak będzie większe - jak najbardziej - ale niemowlęciu to jest zupełnie obojętne.. z tym wózkiem to kłopot prawdziwy, bo często nie piszą o tym czy wózek lekki albo piszą że lekki a potem okazuje się że nie.. Wolałabym kupić w sklepie, ale tam ceny pewnie kosmos...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
funiak kostki mam spuchniete wieczorem ze szok. to 7 kilo to chyba bardziej opuchniecia ale i piersi urosly, brzuch mam spory i te nogi jakies szersze od lydek w dol. ja od rana zastanawiam sie od czego zaczac sprzatanie i jeszcze sie pozastanawiam ;) nie mam checi do pracy ale czas leci a na sobote chce miec wszystko juz porobione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK----------------synek/córeczka------miesiąc ciąży------termin porodu Nadziejka mała-----------córcia--------------6----------------05.04 .2013 mniejszabyc--------------córcia---------------6----------------01.04.2013 Dzidek78------------------synek----------------6----------------05.04.2013 kasia-----------------------synek----------------6---------------6-10.04.2013 kiwoszka------------------córka----------------6----------------08.04.2013 olabia----------------------córcia---------------6----------------09.04.2013 Ancyk80-------------------synek----------------6----------------10.04.2013 ::::Asia::::----------------córcia---------------6----------------11.04.2013 madzisn-------------------synek----------------6----------------11.04.2013 Plusik------------------------?-------------------5-----------------12.04.2013 kwietniówka2013--------córcia---------------5----------------13.04.2013 Andzik1984---------------synek----------------5------------ ---16.04.2013 Sekowa28-----------------synek----------------5---------- -----16.04.2013 agalesna -----------------synek-----------------5---------------16. 04.2013 monika_kwietniowka---synuś---------------- 5---------------17.04.2013 Bożka2930---------------córeczka-------------5---------------17.04.2013 e ona---------------------synek---------------- 5---------------18.04.2013 Otulka--------------------synek----------------5----------------18.04.2013 dagaa---------------------synek----------------5----------------19.04.2013 Funiak--------------------córka----------------5----------------20.04.2013 mama kwietniowa 2013--?-------------------5----------------21.04.2013 antonówkaa-------------córcia----------------5----------------22.04.2013 przyszlaMlodaMama-------?------------------ 5----------------28.04.2013 I Jest nas 23 w tabelce. 1 - płeć ma być niespodzianką 2 - jeszcze nie potwierdzone 9 córeczek 11 synków :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agalesna ja kupila pieluszki tetorwe w pepco, kilka bialych i kilka kolorowych :) Kolorowe byly chyba po 3,5 a biale po 2,5 :) No my kupilismy takie najtansze butelki dwie sztuki, najwyzej przejdziemy na antykolkowe a te na potem beda i tak jak znalazl :) Wiem wlasnie ze wszyscy polecania tego dr browna i tez warto kupic na allegro. Jak chcecie kupowac butelki aventy to warto na allegro razem z laktatorem kupic za 150 zl z kompletem 4 butelek chyba :) w sklepiej ejdna butelka aventy kosztuje 30 zl ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kafii
hej w związku z moją opryszczką dostałam 4x1 Heviran 2 op. no i chyba cudów nie ma, ani nie będzie niespodzianki bo drugi gin też powiedział że szykuje się córka. 23tc to raczej jej nic już nie wyrośnie jeszcze to przełykam, ale pomału oswajam się, nie że mam coś do dziewczynek, ale mąż ma swoją ja swoją to chciałam wspólnie chłopca i takie też nadzieje dał nam lekarz. Odnośnie zakupów dla maluszka to jeszcze nic nie mam konkretnego po nowym roku się rozejrzę, a z wózków to przymierzam się do KADEX fajna cena, dużo kolorystyki i rozmiarowo odpowiednie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj byłam na wizycie połówkowej. Na 95% mamy córeczkę:) Bardzo się cieszę, bo marzyłam o córeczce:) USG nie wykazało żadnych nieprawidłowości. Niunia waży 400 gram i była bardzo ruchliwa:) No i dostałam w końcu L4 i wreszcie zadbam o małą i siebie jak należy, bo już resztkami sił chodziłam do tej roboty i dla siebie nie miałam już ani siły ani czasu. I Mam pytanie do dziewczyn na zwolnieniu. Macie wpisane że macie leżeć czy możecie chodzić? Bo ja mam 1 - musi leżeć i nie bardzo mi to pasuje. Ale w sumie czy ktos to w ogóle kontroluje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
antonowka ja mam lezace-lekarze tak wypisuja by sie asekurowac, w karcie pewnie ci wpisal bole brzucha itp ;) Z tego co wiem to kontroluja tylko jak pracodawca zglosi ze cos nie tak, ale też podobno losowo chodzą do innych. U mnie nikogo nie bylo a szkoda bo ja ciagle w domu i leze, wychodze co najwyzej do lekarza ;) a jak byli to i tak nie odbieralam bo ja nie wstaje do domofonu, maz ma klucze, a do mnie kilka razy dziennie dzwonia ulotki wiec bym sie nachodzila przez caly dzien ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 2 - moze chodzic kontroli nie mialam. w pepco kiedys byly takie cieniutkie kocyki kupilam 2 chyba za 7,99 . antonowka to gratuluje corci, wazne ze wszystko dobrze z malenstwem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, x-landerów w cenie ok 1200 zł raczej nie znajdę, prawda? szkoda mi więcej kasy ładować w wózek, zwłaszcza, że jak pisałam, dziadkowie mają chęć sponsorować, a nie chcę ich obarczać kosztami..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proszę bardzo jak dziewczynki chlopcow dosciagaja :D antonówka gratulacje córeczki!!! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja własnie zaczęłam przegladać strony na allegro i dodawać "do koszyka" rzeczy... tez tak myślę żeby aż tak bardzo nie szaleć...myślałam o butelkach anty z tomee tippe, smoczki z aventa, i parę takich drobiazgów co ludzie najczęściej kupują ;D co do wózka to mam możliwość kupienia używanego maxi cosi mura 3 lub cobra (oba pomarańczowe), ale musze je dokładnie pooglądać... a jak nie to taki by mi się też podobał : http://allegro.pl/x-t-x-lander-xa-4w1-super-zestaw-najtaniej-i2858726389.html tylko nie wiem czy taki fiolet dla chłopca byłby dobry ;D ale myślę że jeszcze wszystko się zweryfikuje jak zacznie sie kupywanie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dagaa fajny ten x-lander :) ale ja mam nadzieje sie zmiescic w 1500 zl na wozek... zobaczymy, teraz jest z fotelikem w takiej cenie, sami nie chcemy kupowac bo dziadkom zalezalo zebyc kupic, ale poki co nie pytaja sie na razie o wozek... wiecie... "bo sie nie kupuje tak szybko to cos tam, cos tam..." rany jak ja nie znosze tych glupich gadek o tych zabobonach... :o cjak jest cos w dobrej cenie co chce kupic to kupuje, w koncu zostal styczen luty i marzec niecaly... nie chce z brzuszkiem pod brode sapiac latac po sklepach bo nie bede miala jeszcze tylu rzecz, to chyba nie jest dziwne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dagaa fajny ten x-lander :) ale ja mam nadzieje sie zmiescic w 1500 zl na wozek... zobaczymy, teraz jest z fotelikem w takiej cenie, sami nie chcemy kupowac bo dziadkom zalezalo zebyc kupic, ale poki co nie pytaja sie na razie o wozek... wiecie... "bo sie nie kupuje tak szybko to cos tam, cos tam..." rany jak ja nie znosze tych glupich gadek o tych zabobonach... :o cjak jest cos w dobrej cenie co chce kupic to kupuje, w koncu zostal styczen luty i marzec niecaly... nie chce z brzuszkiem pod brode sapiac latac po sklepach bo nie bede miala jeszcze tylu rzecz, to chyba nie jest dziwne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja leże brzuch mi straszliwie twardniej juz 2 nospy wzięłam i już się nie mogę doczekać jutrzejszej wizyty az sie boję a to dopiero na 15 ---dagga ja wszystko kupowałam w "Dudusiu" na Partyzantów w Bielsko-biała wózek łóżeczko pościele bardzo duży wybór tam jest --- mniejsza być gratuluje córeczki ---agalesna gratuluje synka ze zdrówkiem dziś lepiej?? ja tez mam po Paulince łóżeczko i pościele i wózki tyle że nie wiem ja z ubrankami Paulinkę miałam na zimę a tutaj letnie dzieciątko będzie --- Otulka u mnie chyba siostra okna pomyje :) my choinke planujemy ubierać w czwartek albo w piątek ---funiak u nas raczej nie ma takiej tradycji wszystko kupowaliśmy sami jak u ciebie ze zdrówkiem moja droga ???? --- antonówka ja mam l-4 tez z 1 leżace podobnie jak e ona tylko chodzę do lekarza kontroli jeszcze nie mialam aha śniegu nie ma ciekawe czy nasypie choć trochę do świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wracam ze spuszconą głową :( I Kilka razy zaczełam coś pisać, ale zawsze coś mi przeszkodzi. Ja przeważnie tylko w pracy mam czas na neta. I Witam nowe Mamusie i gratuluję synków i córeczek :) I Co do wózków... ja mam po synku, zwykły, prosty wózek. Nie przepłacałam, bo kupowałam osobno spacerówk. Wiedziąłam, że nie będę z tego wóżka robiła spacerówki. My często jeździmy i zwykła parasolka, spacerówka jest wygodniejsza. poza tym mieszkam na wsi, nie musze wnosiń po schodach wózka, więc waga dla mnie była bez znaczenia. Wklejam link, kolor 18 mam http://allegro.pl/tako-wozek-easy-rider-na-paskach-do-bujania-i2879245036.html. I Wyprawke uzupełnię dopiero jak pójdę na L4. Zabierzemy synka, żeby mógł coś wybrać dla braciszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bożko u mnie ok, tyle że ordynator w szpitalu przepisał mi jeszcze zinnat 250 do łykania w domu. To antybiotyk i po tym cholerstwie znowu w kroku piecze mnie i swędzi. Więc powtórka z rozrywki - maści, globulki, jogurty... Z tą No-Spą to słyszałam, że po którymś tam tygodniu trzeba uważać, bo działa rozkurczowo i może przyspieszyć poród..Ale to chyba chodziło o 30 tc. Mnie brzuch czasem tak idzie do góry, często jak jestem zdenerwowana..Pytałam o to ginekolog to powiedziała, żeby martwić się jak taki skurcz powtórzy się 10 i więcej razy.. Bóli raczej nie odczuwam, tylko kręgosłup wżyna mi się w tyłek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz już chyba dobrze :) I Ja kupowałam go 4 lata temu, ale myślę że objeździ nastepną wiosnę i lato :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz już chyba dobrze :) I Ja kupowałam go 4 lata temu, ale myślę że objeździ nastepną wiosnę i lato :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez fajny wózeczek, wybrałabym beżowy..ale mam totalny mętlik w głowie jeśli chodzi o markę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak go kupowaliśmy to jeszcze nie znałam płci, więc chciałam kolor, który będzi mi pasował do synka i córki :) I w poprzedniej ciązy płeć poznałam dopiero pod koniec 8 miesiąca. Dlatego jak szykowałam wyprawkę, to też racej takie uniwersalne kolory. chociaż nie wiem czemu :) ale chyba bardziej ta wyprawka pasowała do chłopca. Może podświadomie wiedziałam, co tam siedzi w środku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie duży wybór :) Ja chyba osobiście wolę jak jest mniej kolorów do wyboru, bo chyba wybierałabym cały dzień :) Aczkolwiem tutaj każdy znajdzie coś dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kafii
fajne te wózki co polecałam z Kadexa? mi też się bardzo podobają a z racji tego że będzie dziewczynka mam w marzeniach fioletowy, co wy na to? jeśli chodzi o cenę to 3w1 u nas w sklepie wychodzi tyle samo może mała różnica. Tylko że ja myślałam o kupnie wózka bliżej porodu gdzieś w marcu, teraz sobie upatrzę a później zamówię, a wy już teraz kupujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×