Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość plusik_

a może kwiecień 2013 :)

Polecane posty

monika zamowilas koszule z allegro? ja juz sie tez ogladalam i chyba tez zakupie 3 szt. 🌼 Otulko ale nic groznego? dobrze ze wszystko w porzadku :) 🌼 dagaa szkoda ze bez usg bylo co? ale najwazniejsze ze dzidzius zdrowiutki :) 🌼 andzik nie mam pojecia niestety ale slyszalam ze kiedy wyniki nie sa prawidlowe to dla potwierdzenia trzeba bedzie powtorzyc badanie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolowa, no szkoda ze bez usg, ale tak jest cgyba jak na kase chorych się chodzi i masa kobitek w poczekalni siedzi... też myślałam o 3 koszulach do szpitala ( w tym 1 do porodu), zamówie na allegro niedrogie żeby szkoda nie było... andzik, też mi się wydaje że będziesz powtarałą glukoze, a lekarz nic na to nie powiedział? ostatnio mi sie sniło że miałam cesaarkę i tak strasznie buczałam ze mnie pocieli a ja sn chciałam rodzić...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak zwykle wpadam na chwilę napisać co u mnie. Tydzien temu robiłam badania - te standardowe, morf, mocz, żelazo - plus WR i glukoza 75. Nastraszyłyście mnie, że to takie okropne, a ja sobie to lekko wypiłam jak słodką herbatkę, tylko drapalo trochę po gardle i po bólu, nawet mi to smakowało, ale ja lubię słodkie;) Najgorsze było tylko potrójne kłócie. Ale na szczęście wyniki wyszły ładne i nie trzeba już tego powtarzać:) 2 dni temu byłam na wizycie. Wszystko ok. Przytyłam 6 kg. Płeć małej drugi raz potwerdzona także już na bank dziewczynka. Dostałam ciuszki od znajomej, tak dużo że jakby wsypać do wanny to by było z czubem i przebierałam je 2 dni. Bardzo przyjemna praca to była:) Połowę sobie zostawiłam, a reszte oddaję, bo sporo chłopięcych albo zużytych, a jeszcze dużo dostanę to nie chce gratów trzymac w szafie, bo i tak mam bardzo mało miejsca. Mała już fajnie kopie, najczęściej po prawej stronie pępka. A! i jest ułozona główką w dół. Miałam wymarzone imię, ale jak przyszło co do czego to mam wątpliwości. Pomóżcie! Czy imie Magdalena - Madzia jest fajne dla dziecka, takie uniwersalne na całe życie? Czy fajnie mieć w domu Madzię?;) Przy wyborze imienia ja kieruję się tym, żeby dziecko czuło się z nim komfortowo zawsze. Np gdy mając 18 lat fajny chłopak zapyta jak ma na imię i nie bedzie się wstydzić albo głowić jaką formę podać (w stylu Gośka, Gosia, Małgosia czy Magorzata?) No i żeby się dało łatwo zawołać bez wymyślania nietypowych zdrobnień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry w ten zimowy poranek :) U mnie bardzo biało, śnieżnie, zimowo. Ale ładnie przy tym :) *karolowa po tym, co piszesz, że z wysiłku zdarzyło Ci się tracić czucie, to jakoś nie wyobrażam sobie, żebyś miała rodzić sn. To przecież dopiero jest wysiłek. Kurcze... Może podpytaj swojego lekarza ponownie, może zaleci już jakąś konsultację u ortopedy. Przecież Ty za dwa mce będziesz już w terminie porodu :) To prawda, że dla jednych kobietek lepsze wydaje się cc, dla innych sn. Ale zdrówko mamy i dziecka najważniejsze! :) *dagaa masz rację, że jak korzystasz z publicznej służby zdrowia to ciężko z usg. U mnie tak samo. Z samej przychodni jestem zadowolona, z lekarki też bardzo. Tylko właśnie brak usg mnie wkurza. *antonówkaa dla mnie glukoza owszem była niesmaczna, ale nie jej smak był najgorszy. Gorzej było po jej wypiciu - mega mdłości, ból głowy, potem jakieś dreszcze i zimne poty. Jakoś tak właśnie reaguję na te "pyszności". Dobrze, że i u Ciebie po wizycie wszystko ok :) A dlaczego nabrałaś wątpliwości co do imienia? Bo jakieś tam małe wątpliwości są chyba normalne. Ale skoro piszesz, że to Twoje wymarzone imię... ;) Ja się trzymam tego mojego upatrzonego jeszcze chyba przed ciążą. Wątpliwości drobne też przebiegają przez głowę, ale je olewam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, imię dziecka można zmienić w urzędzie do pół roku ;). To tak, gdyby nagle okazało się, że jednak inne imię pasuje znacznie bardziej. Czasem imiona nasuwają się w naturalny sposób jak widzi się dziecko, zwierzę. My też czekamy z imieniem bo chcemy zobaczyć najpierw małą i stwierdzić, które z wybranych przez nas imion pasuje najbardziej. Choć pewnie będzie tak, że zaczniemy się do niej zwracać zupełnie inaczej niż zaplanowaliśmy. U mnie za 2 dni USG 4D. Cieszę się i trochę obawiam, co zobaczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej z rana :) sypie u nas niesamowicie ja wczoraj na wizycie wszystko w porządku Zuzia rośnie waży 1100g (!!!) ucieszyłam się ze przybiera w przeciwieństwie do mamy serduszko i inne parametry w normie mam na nastepna wizytę zrobić badania mocz, morfologia i oooo glukoze 75 g czeka się godzinę na szczęście boje się czy dam radę ide 25.01 bóle brzucha mówię lekarzowi nadal i zgaga mam brać nospe i na zgagę gaviscon tabletki wzięłam wczoraj i powiem wam super -=-- monika kwietniowa koszule 2 wystarcza i 1 do porodu ---daga super że na wizycie wszystko ok --- antonówka u mnie tez wczoraj lekarz mów nic nie urosło dziewczynka na bank a imię Magdalena jest bardzo ładne :) ---funiak na pewno na wizycie wszystko będzie dobrze :) pozdrawiam was serdecznie milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agalesna ta tabelka super w waga dzieciątka czyli ja w 26 tyg mam 1100 jak na 28 mówił lekarz że na wykresie ponad normę zobaczymy Paulinka miała 3500 jak się urodziła także tez drobna nie była

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny 🌼 zazdroszcze Wam pieknej pogody, u mnie bloto, gdzeniegdzie snieg, ale ogolnie to najlepiej w kalosze sie ubrac i szaro :( 🌼 dagaa ja tez zamierzam jakies niedrogie koszule z all wyszukac, tym bardziej ze w domu moje najlepsze pizamy to stanik sportowy i spodenki nocne :) uwierz mi ze prywatnie chodzac, a ja chodze, tez czekam w poczekalni, tylko ze komfort jest taki ze co wizyta mam badanie na fotelu i usg bez zadnego "ale", czy to prawda ze w trzecim trymestrze chodzi sie juz co 2 tygodnie do ginekologa? ciekawa jestem czy mi wspomni o tym przy nastepnej wizycie...\ 🌼 antonówka, Magdalena to takie oficjalne imie bardzo, mam bratanice Madzia - tak kazdy wola na nia, bardzo rezolutna i az przemarzala jak na woj wiek dziewczynka, samodzielna, tylko ze na imie ma Magda nie Magdalena :) mi sie to imie podoba :) szczegolnie jego zdrobnienie - Madzia - slicznie brzmi i ma po prostu urok w sobie :) a trzeba pamietac ze oficjalnie calym imieniem malo kiedy bedzie sie mowic, a szczegolnie do takiego malego babla :D np. moj maz chcial Konrada, ale jak pomyslalam ze wszyscy maja wolac Kondzio, Kondzius to sie nie zgodzilam :) 🌼 Otulko ale widzisz "jest czas"... mam nadzieje ze tak czy siak to dam rade jednak :) wiesz ze chyba powoli dopada mnie jakis syndrom...? dostalam na poczatku ciazy taki leksykon pielegnacji, i kupowalam czasem jakies gazety ale tak naprawde nie interesowaly mnie, a teraz wrocilam do nich, czytam, chce isc do szkoly rodzenia, chce byc juz przygotowana, miec juz posciele, rozki... chyba powoli dociera do mnie ze moge urodzic nawet i w polowie marca jak to lekarz mowil i tez bedzie prawidlowo :) a to juz zleci, rany... :o a jak u Ciebie przygotowania? 🌼 bozka2930 to duza dziewczynke masz, ale najwazniejsze ze wszystko dobrze :) na glukoze wez moze w razie czego cytryne, ja wycisnelam cala, bo dostalam z ciepla woda i chyba bym musiala powtarzac badanie gdyby nie ta cytryna :) 🌼 mi sie wszystko wali na leb na szyje teraz jeszcze, az w nocy ciezko spalam, poczatek roku, rozliczenia, sprawy z dzialalnoscia i same problemy, wszystko idzie nie tak jak trzeba, staram sie nie myslec za duzo, bo bym sie podlamala chyba, mam nadzieje ze do lutego pozamykamy to wszystko i poukladamy reszte bo jak tylko pomysle... :( myslalam ze spokojnie zakupie wyprawke i bedziemy spokojnie czekali do marca, ale oczywiscie musialo sie walnac i to wszystko na raz, tak ze teraz niewiem w co rece wlozyc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i ja uaktualniam tabelkę z imieniem córeczki. NICK----------------synek/córeczka----------imię------- ---termin porodu mniejszabyc--------------córcia---------------Lena----- --- ----01.04.2013 Nadziejka mała-----------córcia--------------6----------------05.04 .2013 Dzidek78------------------synek----------------6--------- --- ----05.04.2013 kasia-----------------------synek----------------6------- --- -----6-10.04.2013 321Mysza-----------------synek---------------7----------- ------ 07.04.2013 kiwoszka------------------córka----------------6-------- --- -----08.04.2013 olabia----------------------córcia---------------6------ --- -------09.04.2013 Ancyk80-------------------synek----------------6--------- --- ----10.04.2013 ::::Asia::::----------------córcia---------------6------ --- -------11.04.2013 madzisn-------------------synek----------------6--------- --- ----11.04.2013 Plusik------------------------?-------------------6------ --- --------12.04.2013 kwietniówka2013--------córcia---------------6---------- -- ---13.04.2013 Andzik1984---------------synek----------------6---------- -- ---16.04.2013 Sekowa28-----------------synek-----------Bartosz------- -----16.04.2013 agalesna -----------------synek-----------------6---------------16. 04.2013 monika_kwietniowka---synuś------------Olaf-------------- -17 .04.2013 Bożka2930---------------córeczka-------Zuzanna ----------17.04.2013 e ona---------------------synek---------------- 6---------------18.04.2013 Otulka--------------------synek-------------Tymon----- --- ----18.04.2013 dagaa---------------------synek----------------6--------- --- ----19.04.2013 Funiak--------------------córka----------------5-------- --- -----20.04.2013 mama kwietniowa 2013--?-------------------5----------------21.04.2013 antonówkaa-------------córcia----------------5--------- --- ----22.04.2013 przyszlaMlodaMama-------?------------------ 5----------------28.04.2013 #andzik1984 mi też w 1 badaniu wyszło poza normą i musiałam powtórzyć badanie tym razem 75g glukozy i wyszło super. Ale przed badaniem 3 dni nie jadłam nic słodkiego, żadnych jabłek i wszystko lekkostrawne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ze 2 koszule wystarczą najwyzej mąz Wam dowiezie. Nie bierzcie za duzo do tego szpitala bo chyba nie macie zamaru tam sie duzej niz 3dni zadamawiac :D Otulka -dobre wiadomości o dzidzi to najważniejsze! co do cc miałam włanie ze wzgledu na ułozenie posladkowe, ale tez lezałam 5dni przed porodem w szpitalu bo ciśnienie miałam za wysokie i mimo ze z gory było wiadomo ze bedzie cc to kazali czekac az samo sie zacznie i po tych 5 dniach zaczęlo sie bóle niedozniesienia zanim wzieli mnie na cesarke minęło 5h i miałam juz 8cm rozwarcia. w sumie potem wstałam po 12h i jakos funkcjonowalam choc troche ciągnęło i ciezko było nosic malą, ale przezyłam.Teraz nie wiem jak bedzie jesli mały sie obroci to sn jeśli nie to znowu cc. W sumie mi wszystko jedno byle był zdrowy.chyba jakos przezyje. dagaa - dobrze ze i u Ciebie dobrze po wizycie andzik chyba musisz rzeczywiscie zrobic glukoze 75 Bożka u ciebie tez wielka dzidzia sie zapowiada coc wiadomoze z usg to plus minus 200-300g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a dajcie linka do fajnych koszul ktore zamowilyscie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andzik wg mnie to może być cukrjzyca, zoabczysz co lakearz ci powie, bedzie potrzebna dietka - przynajmniej nie dużo przytyjesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OTULKA JA MIALAM TAKIE KWROTOKI, ogolnie organizm sie oczyszcza i to zalezy od organizmu. teraz tez raczej mam miec cesarke - ale jeszcze za wczesnie na takie decyzje ) a z doswiadczenia wiem ze koszule lepiej ciemne kupic, ja mam takie "babcine" i rozpinane i nie kupie nowych bo wiem ze nie warto. inaczej jest przy porodzie sn. bo sie tak nie krwawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agalesna to zalezy od organizmu, niektorzy po cc prawie nie krawią a przy sn strasznie. No ale jesli mialas juz cc to sn raczej nie wchodzi w gre? (Chodze na tą szkole rodzenia i wczoraj lekarz mowil ze po cc nie mozliwe jest rodzenie sn, chyba ze na bardzo wyraxne zyczenie pacjentki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pewnie cukrzyca koleżanka miała 150 po godzinie i juz miała potwierdzona cukrzyce i dieta. Za tydz mam wizyte u mojej ginekolog to wszystkiego sie dowiem. A tak mnie ciągnie na słodkie. Do tej pory przytyłam 5 kilo. I bardzo się z tego cieszyłam bo twierdziłam ze jak mało przytyłam to mogą wcinać moje ukochane słodkości a tu taki wynik glukozy :-( w pierwszej ciązy nie miałam takich problemów :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*Funiak dobrych widoków podczas badania :) *Bożka dobrze, że Zuzia duża rośnie :) Silna dziewczynka z niej pewnie. *karolowa syndrom wicia gniazda mówisz? :) To takie fajne jest, człowiek ma mnóstwo siły i zapału do urządzania swojego otoczenia po dziecko :) Czekam aż mnie dopadnie. Póki co jeszcze cisza w tym temacie. Sporo myślę, ale jeszcze mało działam ;) I to prawda, że do porodu blisko się robi. 2 miesiące i możemy na forum witać Twojego synka :) I powodzenia w tych codziennych zmaganiach, o których piszesz. *NoToFRUGO to Cię wymęczyli z porodem. Mam nadzieję, że jeśli tym razem zdecydują się w Twoim przypadku na cc, to nie każą Ci już czekać tyle. A Ty chciałabyś spróbować sn? Wszędzie słyszą, że po cc to tylko na wyraźne życzenie matki pozwalają na próbę sn. *agalesna współczuję tych doświadczeń z krwotokami. Może to miało jakiś związek z krzepliwością krwi? Kurcze no... Mam nadzieję, że tym razem lepiej zniesiesz cc. *andzik poczekaj jeszcze z ostateczną diagnozą. Może jednak lekarz zaleci Ci drugie badanie i jego wynik będzie ok. I 5 kg to malutko :) U mnie zbliża się do 10 na plusie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e ona pierwszy raz słysze ze po cc mozna rodzic sn. Nie jedna znajoma rodziła normalnie po cc i to raczej normalne, zreszta moj lekarz tez mi mowil ze jesli bedzie ulozenie normalne to rodze sn mimo ze wczesniej miałam cc. wiec to chyba jakis mit z tym cc po cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NoToFrugo wczoraj na szkole rodzenia mieliśmy zajęcia z lekarzem ktory odbiera porody w jednym ze szpitali i wyraźnie o tym mówil i dużo. Temat to był "SN czy CC" więc mocno się odnosił. Może co szpital to inna praktyka, nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak właśnie dziewczyny myślę, że co szpital to inaczej może być. W moim wiem, że pierwsze cc powoduje kolejne. Bardzo się wzbraniają przed sn w takich wypadkach. Ale też znam dziewczyny, które po cc rodziły jeszcze sn. Oczywiście wiele zależy też od wskazań, z jakich zrobiono pierwsze cc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak właśnie dziewczyny myślę, że co szpital to inaczej może być. W moim wiem, że pierwsze cc powoduje kolejne. Bardzo się wzbraniają przed sn w takich wypadkach. Ale też znam dziewczyny, które po cc rodziły jeszcze sn. Oczywiście wiele zależy też od wskazań, z jakich zrobiono pierwsze cc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Otulka, dziekuje 🌼 to az niemozliwe ze tylko jeszcze 2-3miesiace i bedziemy trzymaly nasze dzieci na rekach :) moja ciocia miala 3 cc i lekarz po pierwszym tez stwierdzil ze po cc nie rodzi sie sn i dalej czekaly ja tylko cc, z tym tez ze uslyszala ze cc powinno sie miec 3 razy, nie powinno wiecej... agalesna wspolczuje tych krwotokow :( ile dni sie oczyszcza tak organizm? andzik19484 daj znac koniecznie jak bedziesz miala juz potwierdzone co i jak... 5 kg to malo, az dziwne, to przy cukrzycy sie wlasnie nie tyje szybko? NoToFrugo i e ona zgadzam sie Wami obydwiema, bo moze to jakas stara szkola rodzenia z tym cc po cc, ale prawda jest tez taka ze wszyscy ginekolodzy nie praktykuja tych samych zasad, ja uslyszalam ze duza wada wzroku moze byc powodem do cc, i ze ktos tak mial, sama tez mam spora wade ale moj lekarz stwierdzil ze przy zadnej wadzie wzroku nie ma w ogole takiej opcji zeby byla ona wskazaniem do cc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak ja tez myślałam że jak sie miało cc to tyklko tak można rodzic ja rodziłam naturalnie i mam nadzieję że teraz tez tak będzie -- karolowa pogoda piękna tyle że przed południem odwilż a teraz już -5 ogarniaj wszystko powoli i nie stresuj sie o ile tak można powiedzieć :) --- mniejsza byc Lena piękne imię --- Otulka tak Zuzia silna jak czasami kopnie to szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane... Przeczytalam zeleglosci i znowu nie umiem sie odnies do kazdej z osobna:) skleroza nie boli:) dzis juz znacznie lepszy humor mam.. Zastanawiam sie na kursem na prawo jazdy w 30 dni:) zobaczymy... Karolowa cos wiem o tym... Mi tym tym roku zostala inwentura.. Masa pozycji i dobry dzien sleczenia przy komputerze... Moj maluszek strasznie zywy:) caly dzien mnie kopie... Moj maz ostatnio wspomnial ze teraz tak szybko czas leci... Od wizyty do wizyty... Nawet nie wiem kiedy mija tan miesiac... A jak wizyty bd co 2 tyg nie umiem sobie tego wyobrazic... A pogoda u nas straszna... Rano wstawac sie nie chce.. Leje caly czas... Wiatr strasznie wieje... Kochane powiedzcie mi czy pieluchu franelowe bd kupowac? Bo tetrowe kupie na pewno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedzcie dziewczyny czy wam tez tak chce się caly czas spać może przez to wstawanie w nocy tak mam wstałam o 8 od 10-30 do 11-30 spalam znów a teraz po południu bez drzemki a głowa mi leci szok a jak u was???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macie racje pewnie co lekarz i szpital to inna praktyka z tym cc po cc :) mnie w sumie wszystko jedno nie nastawiam sie ani na jedno ani na drugie co bedzie to bedzie wazne zeby bylo ok! Najgorsze jest jak czekaja z cc mimo ze widza ze kobieta nie daje rady tak jak ostatnio co bylo glosno o zonie tego sportowca co rodzila blizniaczki. Przez debilna decyzje lekarza dziecko ledwo przezylo a i tak nie wiadomo czy bedzie sprawne :( takich decyzji nie rozumiem i to najbardziej bulwersuje! A! odebralam wyniki glukozy i naszczescie ok. W sobote ide na kontrole szyjki. Yh mam nadzieje ze bedzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Podczytuje Was od jakiegoś czasu. Może w końcu sama coś napisze :) Przyznam że nie czytam wszystkiego zazwyczaj parę ostatnich postów bo czasu trochę brak. Mam termin na 1 kwietnia, czyli chyba najszybciej z Was. Czuję się już ociężale.. na plusie mam 10kg. Wyniki ok, ostatnio robiłam morfologię, mocz i glukoze, wszystko w normie :) To moja druga ciąża, mam synka 25 miesięcy, tym razem ma być dziewczynka. No i muszę przyznać że na razie jakoś ciężko mi się przestawić z autek i dinozaurów na kwiatuszki i motylki ;) Zapamiętałam ostatnie pytanie o pieluszki flanelowe. Ja nie wyobrażam sobie ich nie mieć, w letnie ciepłe dni są super do przykrycia malucha zamiast kocyka, czy do podścielenia w wózku. Albo jak gdzieś miałam go przewinąć czy położyć u kogoś nawet to fajne żeby podścielić maluchowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny.. bylam wczoraj na wizycie, z maluszkiem ok, ale powiedzialam mu ze od czasu do czasu brzuch mi twardnieje, zbadal mnie i macica mi twardnieje dostalam luteine dopochwowo i jak do poniedxialku nie przejdzie mam skierowane do szpitala ;( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja Taka ja - chyba nie najszybciej :D mniejszabyc tez ma na 1.04, a ja mi zmienili z kwietnia na 30 marca ;) bedziesz miała parkę w domku, i chlopca i dziewczynke, gratulacje :) monika_kwietniówka mam nadzieje ze jednak sie Ci ustabilizuje i obedzie sie bez szpitala :( dawaj znac jak sie czujesz? nie wiedzialam ze twardniejacy brzuch to problem, ja tez mam czasami bardzo twardy ale puszcza po jakims czasie... zdrowka dla Ciebie i Malenstwa 🌼 odebrałąm dzis wyniki i mam norme glukozy miedzy 70-105, rano mialam glukoze 61 i jest zaznaczona ze jest zanizona, a pozniej po tym tescie glukozowym mam 95 chyba... wie ktoras z Was czy to dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda_b
Witam przyszłe mamy:) Zwracam się do Was z ogromną prośbą. Jestem studentką drugiego roku studiów magisterskich na kierunku położnictwo, obecnie piszę pracę mgr nt. "oczekiwania i obawy kobiet ciężarnych dotyczące zbliżającego się porodu", do której zbieram ankiety. Ankieta w wersji elektronicznej znajduje się pod linkiem: http://fm.formularze.eu/forms/fm/magda_b/oczekiwaniaciezarnych. Bardzo proszę o pomoc i uzupełnienie tej krótkiej ankiety. Ankieta jest anonimowa. Z góry dziękuję i życzę wszystkiego dobrego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×