Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość plusik_

a może kwiecień 2013 :)

Polecane posty

hej ;D namiary na pracownie na maila poślę ;D może się komuś spodoba ;D my jesteśmy zadowoleni... i przede wszystkim bardzo sympatyczna Pani ;d po spacerze super... jeju... ten malusi synek koleżanki taki maleńki mi się wydawał... aż niemożliwe ze mój niedawno też taki był ;D co od spacerówki to my już też jeździmy ponad miesiac i jest bardzo lubiana od początku... co do chrupka to mały dostaje... raz je super...raz nie... Pozdrawiamy ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej.. Malo czasu mam ostatnio, nadrabiam teraz... Eh zachcialo sie prawka.. Ale spielam sie i musze dac rade... Daga jaka macie spacerowke? Mnie juz trzesie bo Antek nie miesci sie w gondoli a spacerowka taka wielka "krowa". Szukam jakis uzywanych z opcja przekladanej raczki albo siedziska... X agalesna ja tak jak karolowa i otulka, nie ma zmiluj... A wierze, ze bedzie pomiedzy wami wszystko ok. Buzka;) X kiwoszko wracaj... Mi sie wydaje ze ktos chce wlasnie nas sklocic, zebysmy podejrzewaly siebie nawzajem itd... Damy rade:) X fajne kombinezony sa na promocji w tekstil markecie(czy jak tam sie to pisze) co podobne do tego ktory ma karolowa X otulka Antek szczypie, ale wydaje mi sie ze on jeszcze do konca nie rozumie... X my mielismy kilka gorszych dni, ja w nocy sapalm po 2 godziny. Ale juz jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama/ nieciumkajaca ja tez tak mam mimo ze wiem ze bd strac sie o kolejne, np ostatnio ogladalam " na dobre i na zle" i kobitka rodzila. To sie poplakalam...! Maz sie nabijal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas nebulizacje. Zapalenie obustracyjne oskrzeli. Dobrze ze poszlam dzis a nie weekend bo na pogotowiu juz by skierowanie dali do szpitala. Co do akcji z tą ......... to sama niewiem. Stracilam zaufanie do niego. Oczywiscie sie zarzekal ze to tylko rozmowy i nic wiecej ale z drugiej strony jaki mam na to dowod?To nawet nie kolezanka tylko znajoma z pracy, ktora pisala sobie te smsy gdy byli w pracy bo ona pracuje w cetrali taxi a on taxowka. Sam przyznal ze zaczela sobie cos wyobrazac za duzo . Ja wyslalam jej takiego smsa a w nim byla taka wiazanka ze w zyciu bym tak do nikogo sie nie odezwala. ulzylo mi a ona przeprosila i napisala ze nie musi sie tlumaczyc bo sie nic nie dzialo. wiec niewiem. Ale pare qqqqqrew dostala na zaś wiecej;] Oczywiscie maz teraz jest jak pokorne ciele, kazalam mu zadzwonic do rodzicow i opowiedziec co sie stalo. Uważam ze nie musze sama tego przezywac. Oczywiscie awanture mu zrobili a tesciowa osobiscie ja na tej centrali odwiedzi. Poki co bede bacznie go obserwowa i sprawdzac tylko jak dlugo wytrzymam to nie wiem. Mam nadzieje jednak ze mowi prawde ale tak łatwo nie ma. Ja rowniez jestem pamietliwa. W niedziele mam urodziny mieliśmy ten dzień spedzic razem a tu taka niespodzianka. Niezapomniana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agalesna pozbadz sie zludzen. Czy znasz kogos kto ot tak wysyla do jednego odbiorcy ponad trzydziesci sms/dzien?? I teraz ta jego pokora. Typowe, klasyka gatunku;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agalesna przykro mi ale wydaje mi sie,ze to nie jest tylko koleżanka. Jeśli facet wie,ze żona nie jest zazdrosna o koleżanki u pozwala mu je miec to nie ma powodu aby kryć sie z wiadomościami ale taka ilość sms dziennie to nie jest normalne. Nie pisze sie tak duzo do koleżanek. Dziwi mnie tylko jedno,ze w domu male dziecko a facet lata,na boki... Moze go zaniedbujesz w jakis sposób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No a poza zdemaskowaniem hurtowej ilosci sms cos zauwazylas? Kiedy on te smsy słał? To musiały byc ciągi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ;) przyszłaMM- mamy spacerówkę z wózka... tzn z graco symbio... agalesna - trzymam kciuki żeby wszystko się poukładało....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej.... Antos jednak przekonal sie do tej z wozka spacerowki. Jak bd dobrze siedzial kupimy mu parasolke... My dzisiaj konczymy 5 miesiecy. Postaram sie wieczorem cos wrzucic na poczte...:) pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Ostatnio miałyśmy problem z jedzeniem, teraz juz Liwka je całkiem przyzwoicie. ;) Posmakowała jej ostatnio kaszka ryżowa o smaku bananowym. od kilku dni czasem też budzi się raz w nocy na jedzenie, w sumie to i lepiej, zawsze trochę więcej zje w ciągu doby. Martwiłam się przez ten jej spadek apetytu, ale już jest coraz lepiej.. :) *** mama4363 - jak przeczytałam Twój post też zdałam sobie sprawę, jak dołujący jest upływ czasu.. Nasze maluchy robią się coraz bardziej samodzielne. Dopiero co się urodziły a już tyle potrafią! *** agalesna - współczuję problemów z mężem. Mam nadzieje, ze wszystko sie dobrze skonczy, choc nie ma co się oszukiwać, że sprawa wygląda podejrzanie. Oby wszystko bylo w porzadku!! *** otulka - Liwia też mnie szczypie, nasze szkraby rozrabiają coraz bardziej :) Co do żłobka, powiem Ci szczerze, że myślałam o tym, aby szybciej wrócić do pracy, ale póki co nie dalabym rady.. I pewnie będzie tak przez najblizsze kilkanascie miesiecy. nie wyobrażam sobie codziennej rozłąki z Małą. Ryczałabym cały czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wieczorową porą :) My znowu zbiorowo chorujemy :( Tzn. ja i Tymonek, reszta stadka na szczęście ok. Malutki kaszle, ale nie jest tak źle jak ostatnio. Apetyt mu dopisuje, tylko marudny trochę i dziś miał dzień jęczydełka, ale każdy chory pomarudzić ma prawo ;) No i nockę miał z gatunku tych gorszych. Mnie tym razem dość mocno rozłożyło, ale też i szybko dochodzę do siebie. Na szczęście dziś rodzinka w domu w komplecie, więc tatuś sporo obowiązków przejął ;) Ech, jesień... Ale żeby nie było, że ten weekend całkiem stracony to na pociechę udało mi się zakupy zrobić dla maluszka, tzn, jeszcze jedną kurteczkę kupiłam i kombinezonik na zimę. Niech już czeka w szafie, będę spokojniejsza ;) Teraz jakieś butki cieplutkie i malutkie muszę mu sprawić. Mam nadzieję, że znajdę. Dzięki dziewczyny za odpowiedzi odnośnie żłobka. Mam nadzieję, że jeszcze jakieś mamusie się podzielą wiedzą w tym temacie. Zgłębiam sprawę, bo nie wiem, czy Tymcio jednak nie będzie musiał za jakiś czas zacząć do żłobka uczęszczać. Ale to zobaczymy, nie ma wyprzedzać faktów ;) *dagaa dzięki za namiary na pracownię, pooglądałam, bardzo mi się kilka pomysłów spodobało. I mam zamiar wykorzystać ;) No i anielski Sami super. Powiedz grube są te dresiki? *przyszłaMM prawko pewnie jest teraz obciążeniem, ale zrobisz kurs, zdasz i będziesz się cieszyć, że masz :) *agalesna jak z chorowaniem? Ale ostra z Ciebie kobietka ;) Trzymam kciuki, by się Wam wszystko poukładało. Ale mężowi przyda się nauczka. No a teraz przede wszystkim: WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO :* Dużo zdrówka, niewielu trosk, mnóstwo szczęścia i spełnienia marzeń :* *mini93 kaszka o smaku bananowym to ulubiona Tymonka :) Cieszę się, że Liwcia już lepiej z tym apetytem. Właśnie trwają ostatnie godziny mojego urlopu macierzyńskiego. Od jutra jestem już na zwykłym urlopie wypoczynkowym a za 3 tygodnie o tej porze będę pewnie przygotowywać ubranie do pracy na następny dzień. Aż trudno mi uwierzyć, że mój malutki, wyczekany synuś za dwa dni skończy już pół roku. Dobrej nocki dziewczyny, zmykam odpoczywać i dalej walczyć z chorobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Otula a powiedz co ci daje to wywnetrznienie sie? Lubisz tak udowodnic sobie cos, dowartosciowac sie? Piszesz takie banaly, ze szok! Jakby u innych bylo calkiem inaczej. Sama cos rzucasz i sobie przytakujesz. Lubisz to, co:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ;D Otulko, ten dresik jest taki troszkę grubszy...na takiej "misiowej" podszewce... Ja chcę jeszcze Samkowi zamówić spodenki z tym kotem na pupie ;D Pozdrawiamy... u nas szaro...buro.... 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mateusz lepiej, to Błazej zakatarzony. w nocy ze 30 razy sie budzil.Otulko dziekuje za zyczenia coz latka leca to juz 31. Z mężem?.... postanowilam ze sie nie poddam, sprobuje mu uwierzyc. Moze to i naiwne ale nie pozwole przez jedna taka zniszczyc to co budowalismy przez tyle lat. po glebszym śledztwie wiem ze to tylko rozmowy . ona napisala ze ja jestem zazdrosna i przesadzam. Ze najlepiej niech go zamkne w domu i nikomu nie pokazuje. ze sie nakrecam i takie tam. widzialam te smsy i jestem spokojniejsza bo przynajmniej nie bylo w nich nic podejrzanego . Slyszalam ich rozmowe przez telefon (podsuchalam) nie mam sie do czego przyczepic. Mam nadzieje ze ma nauczke za uktywanie ale ja bede miala oczy szeroko otwarte. Wilk nie śpi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć mamusie Muszę nadrobić załegłości w czytaniu. Mam do was wielką prośbę, w sumie to do mam mających synków. Co fajnego wasze dzieci dostały na chrzciny? chodzi mi o pamiątkę. Coś co będzie miał na zawsze. Dla dziewczynki nie było by problemu bo bym kupiła złotą baransoletkę albo złotą literkę, a dla chłopca nie mam pomysłu, może wy mi pomożecie. Wczoraj dostałam @ w sumie to już mam regularne cykle. Pierwszą dostałam po 3 m-cach od porodu. -->agalesna to ci mąż, masz rację trzeba mieć oczy szeroko otwate. Mam nadzieję że to jego pierwszy i ostatni taki wybryk. --> na szczęście nie muszę kupować kombinezonów bo mam 2, obydwa są jednoczęściowe. Zaczęłam nocnikować Lenę, jakiś czas temu próbowałam ale co ją posadziłam na nocniku to był płacz, postanowiłam trochę odczekać i wczoraj znowu spróbowałam. Udało się nie płakała i zrobiła kupkę. 4 listopada wracam do pracy zostały mi 4 tyg wolności. Z jednej storny się cieszę że wracam bo do ludzi i cos innego niż tylko dom, sprzątanie, gotowanie, dzieci. Ale z drugiej strony wiem że jak zacznę pracować to ten czas będzie jeszcze szybciej płynął i mała będzie za chwilkę miała 2 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nocnik w wieku 6 miesiecy? takie dziecko jeszcze nawet sadzane nie powinno byc dopoki samo nie usiadze a ty je sadzasz na nocnik? na pieluchy ci szkoda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zreszta łapanie sików czy kupy do nocnika nie ma nic wspolnego z nauka samodzielnego załatwiania potrzeb fizjologicznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mniejszabyć - Samek dostał raczej peniądze na chrzciny...a od chrzestnego dostał taką ładną pozytywkę z grawerem - choc mi się bardziej kojarzy z prezentem dla dziewczynki - poślę link na pocztę to mozesz sobie zobaczyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na nocniku??? nie wierzę co czytam czy ty się zamieniłaś z kimś na rozum??? nie no poraża mnie głupota ludzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytalam was kochane ale zajrze pozniej tylko teraz tak szybciutko napisze ze Igus tez dostal pieniazki ale od chrzestnego srebrny smoczek z zegarem na kolku ktory ma zaznaczona godzine jego urodzin i jest wygrawerowana data urodzin Igorka jeszcze na tym smoczku, pozatym otwiera sie i jest to schowek na pierwszy zabek dziecka, ale ja chyba wloze tam kosmyk wloskow Malego ;) sliczna pamiatka, naprawde tego sie nie spodziewalismy, mamy zawieszona na scianie z zdjeciami naszymi i Igorka, a od chrzestnej otrzymal jeszcze lancuszek z medalikem na pamiatke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośc 2
żadna z zalogowanych nie napisze,że nie powinno się sadzać na nocnik w tym wieku, będą sobie dupki lizać ale nie powiedzą,że któraś coś zle robi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.............. kierujac sie naczelna zasada, ze matka wie najlepiej, co dobre dla dziecka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gościa
A ty nie sadzasz swojego dziecka na kolanach, nie sadzasz do karmienia jeśli już się czepiasz to spójrz na siebie. Ku... przecież nie siedzi na nocniku cały dzień. Podczytują Was dziewczyny które założyły zabezpieczone hasłem forum, tam sobie na wzajem słodzą a tu was obrażają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gościa 2
Spadaj dupki lizać na swoje forum, bo tam to dopiero lizanie jest :) aż nie dobrze jest czytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niby które to takie mendy !??? dawaj nicki tych co ząłozyły to forum????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, czy któraś z Was szczepiła swoje dziecko na pneumokoki? Ja się właśnie nad tym zastanawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie szczepiłam, pediatra mi mowila ze najlepiej byłoby zaszczepic jak dziecko mialoby isc do przedszkola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×