Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość plusik_

a może kwiecień 2013 :)

Polecane posty

Ale jest mi miło że o mnie pamiętacie! Dziękuję Olabia! :) U nas czas pędzi, ja mam coraz mniej czasu a już niedlugo wracam do pracy. Jaś jest przeuroczy, karmię go piersią tylko w nocy ale juz chyba calkowicie zrezygnuję bo mały spędza całe noce przy cycusiu, ja isę strasznie niewysypiam i kocham strasznie te nocne tulaski ale ile mozna, ja nawet za bardzo do toalety wstać nie moge :/ Mały nie choruje raczej, mieliśmy straszny katar ale zażegnany, uf! nie mamy jeszcze zębów! Ale strasznie nam płakał przez jakis czas, dziąsła były rozpulchnione, byłam pewna że wyjdą lada dzien a tu co? Cisza, nawet się już nie ślini. Strasznie pusto się tu zrobiło, szkoa bo pisałam rzadko ale często czytałam co tam u Was, jakis czas temu zgubiłam wątek, nie mogłam odnaleźć ale już Was MAM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na fb tez raczej nie dolacze i szkoda ze ten watek upada. Moze jednak ktos czasem tu zajrzy i napisze jak dzieciaki. U mnie ok. Maly narazie zfrowy. Zebpw brak ale za to chichra sie i turla po calym pokpju. Jeszcze nie siada ale chwile siedzi jak go posadze. Robie to jednak rzadko bo podobno sam bedzie siedzial jak bedzie gotowy. Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
raczej juz tu nikt nie zajrzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E ona, jeśli masz konto na fb to napisz na pocztę jak Cię znaleźć. Zaprosimy Cie do naszej grupy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam te co pozostały;) moja mała siedzi już pewnie, czolga się jak żołnierz po całym mieszkaniu. Zaczyna też raczkowac, ale zdecydowanie woli czolganie bo szybciej się przemieszcza. No i stoi już przy meblach. Boję się, że trochę za szybko. Zębów jeszcze brak. Z jedzeniem pokarmów stałych nadal kiepsko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy Wy na prawdę jesteście takie naiwne że ta wasza poczta jest bezpieczna czy konto na fb? Wystawiacie zdjęcia dzieci na publikę. Wystarczy wpisać wasz email, zaznaczyć opcję zapomniałem hasła. Pytanie jest proste a i rok urodzenia też (ok 15 opcji) I gotowe. Ktoś może wam zmienić hasło i co wtedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe co na to tatusiowie, że mamusie afiszują się ze zdjęciami ich dzieci po sieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tatusiowie też założyli konta na fb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodowaaa
mi tez szkoda że to forum juz wygasa...ja na fc tez nie dołącze , jakoś nie przepadam za portalami społecznosciowymi, nie załozylam konta na nk ani na fb mój Krzyś też jeszcze nie siedzi ( jest z połowy kwietnia ) ale juz się do siedzenia rwie i dziarsko podnosi kark by się unieść do siadu, myslę ze tydzien i juz mu się to uda, podtrzymywany siedzi ładnie , nie podkłądam miu na siłe poduszek ani oparć... też uwazam ze siądzie jak sam będzie na to gotowy, raczkuje mi do tyłu ;) ładnie je zupki i deserki owocowe, wprowadziłam juz tez żółtko ( 1/2 co drugi dzień ), dania gotuje sama , jakoś nie mam przekonania do słoiczkowych.. czasami korzystam z bananów dla dosłodzenia deserku bo te surowe wprowadzę mu myslę dopiero ok roku bo zdania w ich temacie są dyskusyjne, a tak naprawdę ten banan nie jest to coś niezbędnego w diecie malucha...ząbków jeszcze nie mamy ale wszystko n a dobrej drodze powiedziała nam na ost wizycie pediatra Pozdrawiam wszystkie zaglądające tu jeszcze kwietniowe mamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wystarczy jeden Judasz, co jest już z wami na fejsie i posypie się bez łamania hasła:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
judasz jest tu i zal mu ze juz nie pojęczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobaczymy kto będzie jęczeć. A tak w ogóle to nie tak dawno któraś uskarżała się że ktoś kasuje jej zdjęcia na poczcie. To jak myślicie Judasz jest tu czy tam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny. Czytałam was i miło, że powróciłyście. Ja również urodziłam w kwietniu 2013. Mam córeczkę, sama już próbuje siadać ( tzn, posiedzi chwilę), chodzi w chodziku, lubi jeść. Jest bardzo pogodna, dzisiaj się nauczyła klaskać sama rączkami. Bardzo jest r****iwa, zaczyna raczkować, oczy muszę mieć dookoła głowy. Jedyny minu, że mało śpi. Już po 23 a Ona dalej szaleje i się śmieje. W ciągu całego dnia jak prześpi 2h łącznie \to cud. W nocy budzi się na pierś tak co 2h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie ty jak cie chłop pos..unie ale chyba rzadko skoro masz czas jeczec tu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozczaruję was ale to nie ja jestem judaszem. Uważam tylko że ta poczta i fb to totalna głupota. Aż żal mi tych dzieci że mają takie bezmyślne idiotki za matki. Afiszować się tu i tam zdjęciami dzieci. Tym bardziej jeśli jest wśród nich jakaś fałszywa osoba. Kto wie czy nie wykorzysta tego. A myślałam że zdrowie i bezpieczeństwo dzieci jest dla matek kochających najważniejsze. Jak widać nie zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ależ ty głupia uderz w stól prawda ?? czyli juz wiadomo że noe dołączyłas do fb bo tam wszystkie mamy zdjecia dzieci ty sie swoimi nie chwalisz i nie upowszechniasz czyli jestes tu anonimowa a nie tam z nami judasz jest tu bo nie pokazuje zdjec dziecka wiec nie ma go na fb i poczcie jest tu własnie się wkopałas mała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Otulka , Notofrugo , Izuietta czy przeagą tej ostatniej = JUDASZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro nie ma mnie na poczcie to kto wam kasował zdjęcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślcie dalej, na razie nie trafiony nie zatopiony. ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawda jest taka że podczytuję was od jakiegoś czasu i robię wam na złość bo to co robicie uważam że jest głupie. ale spójrzcie w oczy - macie fałszywą osobę wśród was i na pewno to nie ja :-) bo przecież nie ma mnie na poczcie i fb jak któraś stwierdziła. więc mądralko odpowiedz mi na pytanie - kto wam mieszał na poczcie, kasował zdjęcia? prawda w oczy kole, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda jest taka, że się uczepilas tego wątku jak padł wasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może się i uczepiłam, bo ja po prostu jestem bardzo samotna, nie mam przyjaciół. Wy macie swoje pociechy, szczęśliwe, ciekawe życie i szczerze mówiąc bardzo wam tego zazdroszczę, dlatego jest we mnie tyle jadu i wam dokuczam. chciałabym się zmienić ale nie umiem, taka już jestem jędza, nikt mnie nie lubi - tylko trolling mi pozostaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wyżej to śmieszne :-) Nie wiedziałam że taka jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki wątek padł? Jaki "wasz"? O co chodzi, bo nie rozumiem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to sie dowiedzialas moze to do ciebie nie dotarło hahaha ty kasujesz bo pewnie dostep do poczty masz tylko swoich zdjec nie wysyłasz , jestem pewna ze to któras z was izuietta lub tym podobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zagadka na dobry wieczór.jak inaczej nazwać rodzicielkę ściery?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×