Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jowasz

Skuteczne odchudzanie po 40

Polecane posty

Gość jowasz

witam Chciałabym abyście podzielili się ze mną wiedzą na temat jakiejś sutecznej kuracji odchudzającej. dorobiłam się otyłości olbrzymiej i chodź wiedzę dietetyczną mam w małym paluszku, to silnej woli brak,Pomóżcie proszę!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qpoqm,
???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czesc. Sluchaj, tez mam proble
m z motywacja. Do zrzucenia tez sporo. Mozemy sie wzajemnie wspierac jesli chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość camerun
musisz koniecznie odżywiać się kałem, a w szczególności krowimi plackami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też chciałabym
dołączyć do Was i troche schudnąć - mogę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz wole ale nie uzywasz
Nie potrzebna jest ci zadna kuracja. Godzina spaceru dziennie dziarskim krokiem, odciecie slodyczy i duzo zieleniny, a po miesiacu poczujesz chcec na wiecej ruchu i lepsze zdrowe zarcie. I nie mow o braku silnej woli. To po prostu lenistwo, ktore przedkladasz nad swoje zdrowie. Na jednej szali masz zdrowie, urode, sile, a na drugiej slodycze, smazeniny, sosy, fastfoody, obtluszczone serce i inne narzady nadmiar cukru = rozwalone hormony, zasluzowane drogi odechowe, wyrzuty sumienia i pewnie depresje. I od lat opowiadasz sie z lenistwa po jednej stronie. to co cie moze uratowac to tlen. Kup kalosze na deszcze i ruszaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do jowasza...........
sama sobie przeczysz. po co ci nasze rady skoro wiedzę masz? w czym mamy ci pomóc. na brak silnej woli to tylko tabletki na zahamowanie apetytu ale teraz w aptekach nie ma tylko w necie i trzeba uważać na oszustów i podróby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×