Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

patynka

perfect bust-tabletki na powiększenie piersi

Polecane posty

Gość kinga3750
stosowałam przez 1,5 miesiąca ten specyfik, preparat według mnie naturalny, ma ekstrakty roślinne ale później przerzuciłam się na coś innego też jest w formie tabletek i w sumie wydaje mi się że mój biust stał się troszkę badziej jędrny . w sumie ja podjęłam decyzję bo kierowałam się trochę tą stroną http://www.powiekszenie-biustu.pl/ a oba te specyfiki wydają się być najlepsze. w sumie stosowałam to i to, różnica między nimi jest niewielka, choć faktycznie przy tym produkcie co jest pierwszy na liście mój biust był nieco bardziej jędrny i elastyczny. stosuję nadal. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
breastfem NYV bardzo popularne w USA na 80% przypadków powiększają biust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Wielkość biustu najczęściej jest uwarunkowana genami, zatem jeśli Twoja matka czy babcia posiadały malutkie piersi, to możesz spodziewać się że i u Ciebie będą one niewielkie." Źródło: http://pieknabyc.pl/powiekszanie-biustu-bez-operacji/ Perfect Bust czy inne tabletki pomogą ale tylko w pewnym zakresie, zwiększając poziom hormonów sprzyjających wzrostowi piersi. To o ile powiększą zależy od indywidualnych predyspozycji organizmu. By wzmocnić działanie dobrze jest się zdrowo odżywiać i ćwiczyć mięśnie klatki piersiowej oraz unikać używek wypłukujących i zmniejszających wchłanialność substancji (kawa, alkohol, napoje gazowane). Czytanie opinii na temat tego o ile jakaś inna kobieta powiększyła piersi dzięki perfect bust czy innych tabletek nie ma większego sensu. I tak na każdą dziewczynę zadziała to trochę inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie polecam! Stosowałam ten preparat przez 3 miesiące i z małego A udało mi się dobić do konkretnego B. Może nie jest to spektakularny efekt, ale jak na naturalny preparat ziołowy jestem zadowolona. Mam 25 lat. Preparat jest niestety trudno dostępny ;( Znalazłam go dopiero w aptece w Latchorzewie pod Warszawą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czekam na dostawę tych tabletek Breastfem NYV bo ciągle w sklepie wisi informacja że brak towaru a jak jest to szybko znikają, moja siostra kupiła je kiedyś w USA i naprawdę działają byłam w szoku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten link wyżej nie działa...jakby ktoś szukał strony producenta to podam wam http://po.st/BreastFast . Sama właśnie szukałam info o tych tabletakch i też zamówiłam :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćA
Ja właśnie skończyłam pierwsze opakowanie. z początku nie widziałam żadnych efektów ale pod koniec są troszkę większe i zaczęły boleć prócz tego mam po nich większy apetyt i jem bez przerwy hehe więc jeszcze pewnie z kilka kg mi się przytyje i mam nadzieje że się też troszkę odłoży tłuszczyku w tamtym miejscu :D a dzisiaj zaczynam drugie opakowanie mam nadzieje, że będą dalej rosnąć chce dojść do misieczki B nie odpuszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Btruh
nie wiem czy podziałało na cycki ale na pewno podziałało na włosy :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem tych nie stosowalam, kolezanka namowila mnie na te breastfem z usa i jakies 20% powiekszylam moje pietsiatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sebek181
mojej partnerce bardzo pomógł breastfem polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Perfumy z feromonami Pure Crystal i Gold Crystal ! Już od 35 zł za 50 ml tylko w sklep.cobest.pl Dodają pewności siebie ! Rozbudzą pożądanie i zdobędziesz zaufanie drugiej osoby ;) Glinki syberyjskie :) żółta i niebieska ! :) błoto iłowo-siarczkowe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co się stanie jak facet będzie brał te proszki ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze się z wami czymś podzielić zaczęłam stosować nową dietę i schudłam 5 kg w tydzień. A do tego mój chłopak stosuje inną dietę i teraz wygląda jak prawdziwy maczo :D Jeśli chcecie zacząć stosować tą dietę tu macie link videoos.pl/dieta.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co sądzicie o tych tabletkach Breastfem NYV z usa w składzie jest: Serenoa repens, Turnera diffusa, Dioscorea Villosa, Diosgenina zastanawiam się nad zakupem mają najlepszy skład z tego co poruwnywałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cytat" ten link wyżej nie działa...jakby ktoś szukał strony producenta to podam wam http://po.st/BreastFast . Sama właśnie szukałam info o tych tabletakch i też zamówiłam :) " Zamowiłaś? Działa? Właśnie mam zamiar je kupić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z moich obserwacji wynika ze najskuteczniejsze tabletki na powiekszenie biustu to te produkowane w usa oni sie tam specjalizuja w tego typu suplementach, w polsce mozecie jedynie kupic te Breastfem tez sa dobre ale bywaja lepsze na ebay.usa lub Amazonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pomagają Breastfem NYV można kupić w Polsce lub inne ale tylko te z USA poszukaj w necie albo na yahoo.com jakiegoś sklepu z wysyłką do Polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola850
perfect bust jest słabe, nie oszukujmy się. lepiej wypróbować to: http://nplink.net/Brg6zYtN sama stosuje i widzę różnicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiax82
Ja używałam ProBreast Plus. Zestaw na powiększanie piersi składał się z suplementu diety oraz kremu. Po kilku tygodniach piersi stały się jędrniejsze, bardziej pełne i podniosły się ku górze :) Co za tym idzie zmienił mi się rozmiar piersi :) Muszę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolona z efektu :) Kurację na pewno powtórzę. Z pewnością mogę polecić :) http://nplink.net/4iELRtGE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na tym blogu wyżej w zasadzie wszystko fajnie jest opisane o tym produkcie, sama zresztą go kupiłam, szybszy link do producenta to ten kilka wypowiedzi wyżej http://po.st/BreastFast . Pozdrawiam was cieplutko karina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od siebię mogę polecić produkt, który mi pomógł, widać solidne efekty. strona produktu, breastfast.usa.cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie ja uzywam od dwoch tygodni perfekt bust gel smaruje piersi rano i wieczorem i powiem ze jak narazie to jest to wielkie g***o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×