Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość cameo_miami

co to sie robi..?

Polecane posty

Gość cameo_miami

witajcie.. W mojej poprzedniej pracy pracowałam około 4 lat. Miałam kierowniczkę, praca bardzo przyjemna, dogadywałyśmy sie na stopie koleżeńskiej ( praktycznie byłyśmy w tym samym wieku 24,27 lat). Ale jak to bywa w życiu, zarobki nie były najlepsze i odeszłam do innej pracy. W trakcie kiedy pracowałam w starej firmie mąż mojej szefowej zawsze mi dokuczał, zaczepiał w sposób dociekliwy a dlaczego tak zrobiłes a czemu nie zrobilas inaczej, zawsze mnie pouczał, początkowo sie przejowałam, potem już zaczełam go omijac i sie nie przejmowac. Po roku, dwuch zaczepił mnie na gg i tak pisalismy z dwa lata. Zaczepiał mnie prarwie codziennie, wsumie mnie to intrygowało i pisałam, potem wypilismy z 2 kawy i wtedy sie pocałowalismy... Potem jeszcze raz na kolejnym spotkaniu i koniec. Znów popisalismy i tak mineło z rok. Nic nas nie łączy ale utrzymujemy to w tajemnicy, dla świętego. Teraz pracuje w innej firmie ale mój stary "szef" dalej mnie zaczepia. Spotkalismy sie wlasnie dzis przypadkiem, zjedlismy na miescie i skonczylo sie pocalunkiem, gdzie on dawal czyste sygnaly ze chcialby cos wiecej.... Mnie bawi ta cala sytuacja, dodam ze mam stalego faceta. Fajnie sie wyrwac z rzeczywistosci ale sama nie wiem co myslec. Czuje ze 'szef' sie bawi, z jego opowiesci odbieram go jako flirciarza lubiącego kobiety. Co o tym myslicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×