Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wareni

Plastry royal-slim - skuteczne?

Polecane posty

Gość Kalitja
kilogram no może odrobinę więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota Kozub
no to taka norma jak widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Woni
zdecydowałam się i też zamówiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalitja
dziś mam juz mniej o 2,6 kg, to nadal norma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyszymir
E strasznie to drogie. Ja tam schudłem w 2 miechy 26 kg i jeszcze na tym zarobiłem. A tylko 3 ruchy w swojej diecie zrobiłem bez żadnych wyrzeczeń. 1. - Kolację przesunąłem z godz. 22 na godz. 17, 2. - Zamieniłem słodkie napoje na wodę. 3. - Kładłem się spać zamiast o 23 to o 19:30 (naprawdę stwierdziłem, że całą wagę jaką się traci to właśnie w czasie długiego snu przy pustym żołądku - a przecież jak się śpi to nie czuje się głodu) Po całym dniu wieczorem, nawet potrafiło mi przybyć kg, ale rano już miałem sporo mniej niż poprzedniego ranka. Tak więc najważniejsze pić dużo wody, spać 10 h na dobę i nie jeść nic ok 3 h przed snem. Nic więcej nie zmieniałem w swojej diecie, jak tłusto jadłem tak jadłem nadal i ze 123 kg zjechałem na 97 w 2 miechy. A czemu na tym zarobiłem? Proste - woda jest ze 3 razy tańsza niż słodkie napoje (a jak mi przy tym rachunki za prąd zjechały, bo gasiłem wcześnie światło :D).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Woni
Nie wiem czy to norma ale wiem, że ładnie Ci te kilogramy uciekają Kalitja. Ja jem ostatni posiłek o 18:00 i piję tylko wodę i gorzką herbatę, jeśli chodzi o sen to śpię 7-8 godzin i nie ma szans na dłuższy sen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klakra
U mnie tez nie ma szans na długi sen, ponieważ mam dwójkę małych dzieci ale spróbuję tak jak Wy z tymi posiłkami. Może chociaż trochę waga się ruszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalitja
schudłam 4 kg (bez 20 gram)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do debilek55
jak możecie w te pierdoły wierzyć? facet tłumaczy, ze plastry są po odklejeniu brązowe, bo przez noc zassały tłuszcz :D buhaha tylko debili w taką ściemę mogą uwierzyć :D żeby zassać tłuszcz musiałyby jeszcze uszkadzać błonę komórkową komórki i zamieniać tłuszcz z ciała stałego na postać płynną. co za debilki w taką ściemę wierzą :D poza tym, jeśli plaster ma ściągać z organizmu 0,5kg tłuszczu przez noc, to plaster musiałby po odklejeniu ważyć pół kilograma po odklejeniu :D facet pokazuje brudny plaster po użyciu, a gdzie jeszcze butelka oleju, która powinna była wyciec z nas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do debilek55
pozytywne opinie o plastrach pisze facet, który nimi handluje. podszywa się pod bycie użytkowniczką i zachwala to gówno, które nie ma prawa działać bo fizyka biologia i chemia na to nie pozwalają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalitja
ja nie schudłam tyle ile jest podane w reklamie ale jednak schudłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hiltii
Moja szefowa bardzo zachwalała te plastry (a Ona niewiele rzeczy chwali) i wiem, że oprócz niej stosowała je jeszcze moja koleżanka z pracy i też schudła dlatego teraz ja się na nie zdecydowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga0420
Drogie Panie, po raz kolejny dajemy się nabierać ludziom którzy chcą zarobić łatwe pieniądze przez naszą naiwność. Psychologiczne podejście naciągacza jest skuteczne bo jesteśmy zdesperowane, leniwe, a mimo to chcemy wyglądać ładnie. Gość pisze to co chcemy usłyszeć i wierzymy w to wydając nasze pieniądze. Nie ma takiego środka aby wyciągnął nam tłuszcz przez stopy i to pół kg za jedną noc. Bilans musi się zgadzać, a tłuszcz nie wyparuje w powietrze. W USA firmy - naciągacze na cudowne oczyszczające plastry, płacą ogromne kary na wyłudzanie pieniędzy od ludzi. Amerykanie są naiwni, ale nam też tego nie można zaprzeczyć. Spróbujcie mojego sposobu: wykluczyć słodycze, alkohol, białe pieczywo, ziemniaki i jeść ostatni posiłek 4 godziny przed snem - to działa. Nie musicie mi płacić za zrzucenie kilogramów. Powodzenia i więcej wiary w siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gaw
no tak, życie jest tak krótkie, że nie zamierzam odmawiać sobie wszystkich przyjemności - wolę swój brzuszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klakra
Ja robię tak jak Wyszymir czyli zamiast słodkich napoi woda, kolacje jem o 17:00 i staram się wcześniej kłaść spać ale efekt mam raczej mizerny. Od 27.10 schudłam 0,30 kg :( Chyba muszę się czymś wspomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gaw
a po co chudnąć - ciesz się życiem, bo podobna zbliża się koniec świata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klakra
skusiłam się na royal slim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fredka :)
dziewczyny a polecicie coś na rozstępy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja mama twierdzi, że lepiej się czuje po tych plastrach ale czy tak jest tego nie wiem tak naprawdę, bo nie próbowałam na sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidera
Na rozstępu spróbuj arga topline. Moja koleżanka jest zachwycona tym produktem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fredka :)
a to plastry, balsam czy tabletki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidera
to olejek do wsmarowywania w skórę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fredka :)
i mówisz, że jest skuteczny? chyba go wypróbuję w takim razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidera
Sama go nie używałam ale koleżanka jest zachwycona jego działaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fredka :)
przejrzałam fora i faktycznie ma dobre opinie, dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IIo
Witajcie dziewczyny, Od dwóch miesięcy myślałam o tych plastrach royal-slim i dziś wreszcie je zamówiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidera
w takim razie życzę Ci zrzuconych kilogramów na Sylwestra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IIo
myślisz, że zdążę coś zrzucić do Sylwestra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidera
na pewno coś zrzucisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IIo
dostałam paczkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×