Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tylko always

dziewczyny mam pytanie odnosnie podpasek i tamponow

Polecane posty

jakie polecacie mi podpaski i tampony? prosze o pelne nazwy Jade za tydzien nad moze i wypada mi okres i chcialam sie dowiedziec ktore podpaski sa najlepsze i ktore sa dobre tampony jeszcze nigdy nie uzywalam:( blagam odpiszcie dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylkoniepodpaski
nigdy nie uzywalas tamponow ani podpasek, nie wiesz, ktore dobre a wiesz dokladnie kiedy bedziesz miala okres?? Rozumiem, jakbys od poczatku uzywala np same podpaski to masz prawo nie wiedziec jakie tampony, ale jak Ty sie pytasz o podpaski tez??? Albo reklama albo malolata, ktora nawet nie wie co to okres........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja z tamponów
polecam bellę. Jakoś taka sama jak OB, a cena nizsza. Rozmiar uzalezniony jest od obfitości krawawien. Przy mocnych musi być super lub nawet super plus, potem satrczy normal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poodpoowiem
A ja kupuję tylko tampony rossmanowskie Facelle. Dla mnie nawet lepsze niż o.b bo tak sprytnie pakowane, mi to rozwiązanie bardzo odpowiada i tańsze o połowę. Tak samo chłonne. Bo z chłonnością innych tamponów są czasem problemy. Np. tampony naturella nie nasiąkają równomiernie. Belli nie próbowałam. Tampaxy na pewno sobie odpuść, bo to chłam straszny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×