Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kylie2585

znajomy odzywa sie do mnie wtedy gdy jest pijany

Polecane posty

witam..mam problem..mam znajomego ktory jest fajny,przystojny i w ogole..czasami odzywa sie do mnie na telefon..sęk w tym,ze on pisze do mnie jak jest pijany..pisze do mnie wtedy zebym wyszla na dwor bo chce ze mna sie spotkac i porozmawiac..ok to ja bylam na dworzu siedzialam sobie i akurat odezwal sie to sie spotkalismy..myslalam ze bedzie trzezwy a tu bylo czuc alkohol ze az na wymioty mi sie zbieralo..i tak czytajac po jego smsach to widac ze jest pijany bo tez pisze do mnie kotek,buziaczki i takie tam..mnie troche smieszy tez to ze jak mu napisze ze nie wyjde to on sie obraza a potem pare dni pozniej zobaczy mnie gdzies na podworku czy gdzies jade samochodem to sie odzywa co tam ale ani slowa "przepraszam" czy cos takiego..jak on jest pijany to zali sie na kobiety jakie one sa i przytula sie do mnie..a na koniec chce ode mnie buziaka..a ja na to ze nie a on mowi ze bedzie sie staral i takie tam..troche mnie to denerwuje bo taka jedna moja znajoma-jest glupia,pusta,naiwna i w ogole lata za chlopakami (ja taka nie jestem jak ona) i on do niej sie odzywa a nawet zakochal sie w niej i malo tego jak on z nia sie spotyka to jest trzezwy..raz z nim sie spotkalam jak byl trzezwy i duzo lepiej niz jak jest pijany..ja chyba cos mu powiem bo tak nie moze byc..mam wrazenie ze jestem dla niego przytulanka..odzywa sie wieczorem i zaraz pisze czy wyjde na dwor i o ktorej sie spotykamy..czasami mam ochote mu to wszystko wygarnac co mam na mysli..nie wiem co robic..myslalam sobie ze jak sie odezwie to mu napisze czy dobrze sie czuje i w ogole i ciekawe co on na to powie..jak myslicie co moge zrobic w tej sytuacji??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie to troche wkurza bo jak z ta moja znajoma sie spotyka to jest trzezwy..w ogole nie wiem czy jest sens z takim gadac..ja chyba mu to powiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cccczarownicaaaa
ile macie lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie jestem smakoszem alkoholi hi, choć mnie to nie przeszkadza gdy ktoś inny pije:) Mam problem z innym nałogiem ale nie alkoholem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia z parku
Moim zdaniem - w ogóle z nim nie gadaj. Zerwij kontakt, nie odpisuj, jak do Ciebie smsuje, nie odbieraj telefonu, jak dzwoni. Zero kontaktu, szanuj się. Ale zrobisz, jak będziesz uważała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GHAH Jonasz Bajer 666 JWWD!
Poruchać se on chce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia z parku wlasnie nad tym sie zastanawialam...bo skoro do mojej znajomej odzywa sie i w ogole takie "mile slowa"...mam wrazenie ze chyba chodzi mu o jedno..ja tak mysle..moze to glupie ale naprawde tak mysle..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no sugar and no salt
nie odpisuj, nie oddzwaniaj, nie wychodź do niego może wtedy zmądrzeje jeśli to nie pomoże spytaj go wprost - dlaczego nie umówi się z tobą gdy jest trzeźwy? poza tym, to skoro on tak ciągle pije to po co zwracać na takiego typka uwagę........ tak w ogóle, zależy ci na nim? co cię w nim imponuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia z parku
Otóż to, Kylie. Na co Ci taki pijaczek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GHAH Jonasz Bajer 666 JWWD! Poruchać se on chce! Już się ucieszyłeś wylatując z takim tekstem????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ogole jak sie widzimy to tylko czesc czesc czasem sie usmiechnie i do domu..oczywiscie trzezwy jest jak mowi czesc..tak po zatym nie zalezy mi na nim to tylko tak znajomy tako pogadac posmiac sie ale to co po pijaku pisze czy spotkac sie to mnie to troche denerwuje i chyba naprawde mu to wszystko wygarne co mam na mysli bo to juz jest denerwujace..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no sugar and no salt
jeśli ci na nim nie zależy, jeśli cię to denerwuje, to ja nie widzę problemu. nie wiem również czym się tak przejmujesz, nie ma czego przeżywać jeżeli pisze do ciebie wyłącznie po pijaku, to albo ma ochotę na seks i liczy, że mu się uda lub po prostu podobasz mu się i po alkoholu ma większa odwagę do ciebie zagadać sprawa jest prosta (jak dla mnie) zasyp go pytaniami gdy będzie trzeźwy i dlaczego do ciebie pisze takie rzeczy, na co liczy, dlaczego robi to tylko po alkoholu? i oczywiście powiedz, że drażni cię to. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za rade...i tak zrobie..zapytam sie dlaczego tak robi..on tak ma ze po alkoholu wyluzuje sie i w ogole..a jak trzezwy jest i jak mnie zobaczy nastepnego dnia to jest zawstydzony i pali buraka hehe :D ale szczerze naprawde tak zrobie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×