Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niezzzadowolona

mam tragiczną figurę...

Polecane posty

Gość niezzzadowolona

Witam, chciałabym zapytać co sądzicie o moich wymiarach, ponieważ ja jestem coraz bardziej załamana-mimo tysiąca zestawów ćwiczeń nie jestem stanie nic zmienić-taką widocznie mam miednicę, co bardzo mnie dręczy. Mam 161 cm wzrostu, ważę 44 kg a moje wymiary są następujące: biust:84 cm talia: 65 cm (!!!!!) biodra: 84 cm Jestem szczupła, mam szczupłe nogi, ramiona i generalnie wyglądam normalnie-jednak brak talii powoduje, ze za każdym razem widok w lustrze jakiejkolwiek przymierzalni psuje mi nawet najlepsze zakupy... Właściwie to jestem peewna, że tego nie da się już zmienić... Czy uważacie ze jest tragicznie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przychodnianr13
Dziwne wymiary, fakt. Ja przy 172, i biodrach 92, mam w talii 68-69.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezzzadowolona
Nie chodzi mi o to, że gorzej nie da się wyglądać, bo faktycznie mogłabym mieć większe problemy z figurą. Chodzi mi o to, że nie jestem w stanie już nic zmienić i na tym polega "tragizm" tej figury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezzzadowolona
dodatkowo zapomniałam napisać, że mam proporcjonalnie długie nogi stosunku do całego ciała. niestety, skutkuje to tylko tym, że moja górna część ciała od pasa w górę jest tak jakby "skurczona".. nie wiem jak to dokładnie opisać, ale faktem pozostaje to, że w obwodzie pod biustem mam 65 cm czyli praktycznie tyle samo co w talii...wg mnie jest to okropne. i co z tego, że jestem szczupła skoro i tak się wstydzę wyjść na plażę albo założyć jakieś dopasowane ubranie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielke PHI!
Kardshianka ma tragiczną figurę, Beyonce ma tragiczną figurę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..ale o co ci chodzi
twoje wymiary to klepsydra co ci nie pasi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matko boska wez
sie zaakceptuj 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezzzadowolona
ostatnie żebra (wolne) u mnie znajdują się u mnie bardzo blisko miednicy-stąd pod biustem tak mały wymiar. nie ma takiego wcięcia w talii wynikającego ze "zwężania" się górnej części ciała. mam wąskie plecy i ramiona i niestety one bardzo płynnie przechodzą w talię przez co jej nie widać. następnie jest lekki skok pod tytułem biodra. kobieta ze zdjęcia zawsze może schudnąć. ja już próbowałam wszystkiego-ćwiczenia, chudnięcie, tycie, odpowiedni dobór ubrań i dalej czuje się źle. wydaje mi się, że jedyna rzecz, która mogłaby coś zmienić to operacja polegająca na wycięciu wolnych dwóch ostatnich żeber, a to z kolei uważam za lekką paranoję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielke PHI!
http://lula.pl/lula/1,97804,7932602,12_typow_sylwetek_wedlug_Trinny_i_Susannah.html Tu sobie poczytaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnnnnnnnnnnnnnn
podnosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej no...
pływanie powinno poszerzyć Ci klatkę piersiową i ramiona, wtedy zarysuje się talia, pewnie jesteś jeszcze bardzo młoda, ale z wiekiem przybędzie Ci bioder i piersi i będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Mam ten sam problem "żebra blisko miednicy, długie nogi a krótki tułów". Wiesz już może co z tym zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez tak,166 cm, 50kg, biust malo bo 84, biodra 85 talia 60 cm...no i co z tego? trudno- tez mam fajne długie nogi ale za to krótki tułów. Staram sie pracowac na tyłkiem, zeby troche było go wiecej. A jesli chodzi o ubrania, to tylko rozkloszowane spodnice i sukienki- te obcisłe nie dla nas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może za chude jesteście? Ja mam 164 i waże 55 kg, wymiary: 88 65 97. Mam okrągłe biodra, dlatego talia wydaje się węższa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciotka_dobra_rada
wszystko zalezy od tego jakie ma sie proporcje tluszczu i miesni, jak troche sie pocwiczy na posladki i brzuch to zejdzie w talii i z boczkow a pojdzie w tylek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale wy macie problemy, jak nie cycki za małe, to z cipką coś nie tak, a teraz za długie nogi, itd... weźcie się ogarnijcie wreszcie ;) Autorko jesteś drobną i szczuplutką dziewczyną i stąd te twoje wymiary i zapewniam cię ze tylko dostrzegasz u siebie te wady, inni nawet nie zwracają na to uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znam taką dziewczynę, która ma sądząc po widoku podobne wymiary. mały biust, długie szczupłe nogi i krótki tułów z okrągłym brzuszkiem. Nie jest tak źle, przede wszystkim masz atut w postaci nóg ;) powinnaś podkreślać to ubiorem, jednocześnie maskując brzuch i wyrównywać proporcje góra-dół, poprzez np. bluzki w pionowe paski, dłuższe tuniki, sukienki. Sprawdzi się też noszenie ubrań ciemniejszych na górze i jaśniejszych na dole :) jeśli ubierasz sukienkę, możesz optycznie stworzyć wcięcie w talii zakładając pasek albo gorset w tym miejscu. Poza tym, na pewno nie masz tragicznej figury, jesteś szczupła, wiele dziewczyn pewnie ci zazdrości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość84
Nie maskuj niczego...prawda i tak wyjdzie na jaw...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×