Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niewiedząca zosia

tanie loty-jak kupic bilet, gdzie?

Polecane posty

Gość zamojka
W tym roku leciałam trzy razy z Enterem i muszę powiedzieć, że wszystkie loty były na najwyższym poziomie, bez opóźnień. Samoloty czyste, personel pokładowy bardzo miły i uprzejmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wygoogluj 'skyskanner'. Przeszukuje loty wg daty sposrod wszystkich dostepnych linii lotniczych i znajduje Na prawde tanie. Czesto oplaca sie kupowac z innymi liniami w kazda strone (ja tak zaszczedzilem kupe forsy Na lotach do Hiszpanii- £55 w obie strony).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja słyszałam, że w Bydgoszczy na lotnisku otworzyli nową linię do Rzymu. Ceny bilety na prawdę nie są drogę a sam lot trwa tylko 2,5 godziny :) Loty są w poniedziałki wtorki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość222
poza wyszukiwarkami, o których tutaj wiele osób pisze, polecam po prostu dołączyć do grupy na FB, gdzie prawdziwi fani podniebnych podróży wymieniają się informacjami o tanich lotach, promocjach, nowych połączeniach, itd. tutaj jest taka właśnie grupa, sprawdźcie sami https://www.facebook.com/groups/638679482839785/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem to trzeba mniej więcej wiedzieć, gdzie chce się lecieć i wtedy nastawić się na szukanie. Ja zawsze chciałem polecieć do Azji. No i tak szukałem i znalazłem tanie bilety do chin http://www.eloty.pl/chiny/pekin/ Mają całkiem dobre ceny na tej stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Korzystam ze strony lataj.pl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My teraz własnie też będziemy leciec z Enter do Grecji. Mam nadzieje ze będzie ok. Chociaz czytałam wiele pozytywnych opinii na temat tego przewoznika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1122
Ogarnijcie tą stronę http://www.eloty.pl/meksyk Już trzy razy dzięki nim leciałem za grosze. Warto wchodzić często bo mogą być okazje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak naprawdę niedawno lecieliśmy z Enterem i po przeczytaniu wielu tak negatywnych komentarzy byłam przerażona a było super! Samolot wcale nie był stary a nowy, czysty i zadbany, personel przemiły lot bez zastrzeżeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martonna
Ja mam też miłe wspomnienia po podroży z Enterem. Samolot schludny z bardzo miła załogą, która dbała o nas przez cały lot. Kapitan co chwilę informował , gdzie się znajdujemy i ile jeszcze potrwa lot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasiejka
Mój lot Enterem był minimalnie opóźniony ale nie sprawiał wrażenia gruchota jak to niektórzy opisują. Przyjemny lot i bardzo sympatyczna obsługa. Ja nie mam żadnych zastrzeżeń do linii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nasz lot też był ok, samolot przyzwoity, do obsługi nie mam zastrzeżeń tak jak i do linii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według mnie również są ok. Obsługa profesjonalna i zawsze uśmiechnięta. Wnętrza samolotów czyste i estetyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AdamRe
Leciałem tydzień temu do Rzymu z lotniska Bydgoskiego. Znalazłem na stronie http://bzg.aero/ że oferuj tanie loty i się skusiłem. Faktycznie nie jest to cena wygórowana, a i wakacje świetnie spędziłem wraz ze swoją narzeczoną. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Leciałam Enterem na Rodos z Warszawy dwa razy, obsługa miła, troszczyła się o pasażerów. Start był punktualny i wszystko działało sprawnie. Bardzo lubię podróżować samolotem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja osobiście rok temu leciałam tą linią i też nie narzekam. Wszystko ładnie, bez najmniejszych problemów. Obsługa miła i pomocna. Samolot może nie najnowszy, ale też nie jakiś stary złom. Był całkiem dobry i nie mam żadnych zastrzeżeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam też miłe wspomnienia po podroży z Enterem. Samolot schludny z bardzo miła załogą, która dbała o nas przez cały lot. Kapitan co chwilę informował , gdzie się znajdujemy i ile jeszcze potrwa lot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Leciałam z nimi niedawno. Super załoga, stewardessy miłe, uśmiechnięte i eleganckie. Kapitan opowiadał o państwach jakie mijamy, podawał informacje odnośnie prędkości z jaką lecimy.Oby wszyscy pracownicy tacy byli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Leciałam ich nowym nabytkiem i naprawdę spisywał się znakomicie. Kapitan często informował o sytuacji w powietrzu co też jest miłym dodatkiem. Ceny na pokładzie bardzo przystępne i obsługa ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nasz lot w obie strony był całkiem przyjemny pomimo iż były lekkie turbulencje. Obsługa bardzo miła i profesjonalna informuje o warunkach lotu. Według mnie całkiem dobra czarterowa linia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zawsze mam jakiś problem z zakupem biletu... dla tego zawsze zlecam to firmie www.lotnicze.pl. Wszystko załatwią jak trzeba - dobrze wiedzieć, że jest taka firma bo nie każdy jest taki obrotny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anwaw89
Polecam stronę http://lecebochce.pl/ - jest to blog, ale koncentrujący się na tematyce tanich lotów i taniego podróżowania. W każdej relacji jest dokładna informacja dotycząca zakupu biletów lotniczych, cen, ale też rezerwacji noclegów, komunikacji, głównych atrakcji i zwiedzania na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna007
Najlepiej chyba szukać przez wyszukiwarki połączeń lotniczych, jakich jest pełno w sieci. Wato zajrzeć na https://www.esky.pl/tanie-loty i zorientować się w w wybranych połączeniach, w zależności od oczekiwań podróży i jej daty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwaga na zakup biletow lotniczych na stronie www.tanie-loty.com.pl Podaja cene a po oplaceniu Paypal cena nagle sie zwieksza.Jednak wczesniej kasuja pieniadze.Rezerwacja zostaje anulowana. Dostajemy email dwa dni po zakupie biletow.Przyczyny anulacji: brak potwierdzenia od linii lotniczej i zmiana ceny biletu.O pieniadze trzeba dzwonic i sie prosic lecz jednak nic to nie daje.W koncu zlozylismy skarge do Paypal gdzie nastapil przelew.Mam nadzieje ze dostaniemy niedlugo zwrot.To jest moim zdaniem firma ktora wyludza pieniadze a nie biuro podrozy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×