Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gabryyyella

Rozmowa kwalifikacyjna- wazne pytanie!

Polecane posty

Gość Gabryyyella

Witam Was:). Chciałam się spytac, czy jesli w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej zostanie mi zaoferowana praca ( np pracodawca powie ze odpowiada nam panski profil kandydata bla bla kwalifikacje ok oferujemy pani tyle i tyle zł) a ja bede miala watpliwosci, np czy czasem nie oferuja zbyt malo( a nie bedzie mozna wiecej), to czy musze sie od razu godzic, bo jak wyjde stamtad bez decyzji to nie dostane pracy, czy mam czas na przemyslenie np dzien??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabryyyella
up up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulka11111111
powiedzą że do cb zadzwonią. na pewno od razu pracy nie dostaniesz. chyba że będziesz jedyną kandydatką, w co wątpię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość earmmmmen
Zadawałaś to durne pytanie już wczoraj, a mnie zastanawia jedno: z postu wynika ze jjesteś kobietą, dlaczego wiec potencjalny pracodawca podczas rozmowy miałby do ciebie powiedzieć: "odpowiada nam PAŃSKI profil" - wyglądasz jak facet??? mówisz jak facet??? Czy może zamierzasz się przebrać za faceta zeby zdobyć posadę?????? Bo jeśli uważasz że to noemalny sposób zwracania się do kobiety w jezyku polskim, to raczej będzie ci trudno dostać jakąkolwiek inną pracę niż jakąś prostą na produkcji, w jakimś zakłądzie pracy chronionej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsf
zazwyczaj jest tak ze pracowadca pyta o oczekiwania finansowe, jesli podasz za duzo to cie skresla, wiec zastanow sie nad swoimi oczekiwaniami i czy jestes w stanie je zanizyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×