Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Flexi Lexi

głodówka 10 dniowa - 17/07/2012

Polecane posty

Gość viean
ja jadłam piewczywo chrupkie jedna kanpake,z chudą szynką,za 3 godz jadlam wafla ryzowego,piłam duzo wody i już chudłam dziennie 1 kg.Tak schudlam z 8 kg,i teraz jestem na tej głodówce żałuje no alee cóz,nie poddam się.....przeciez jedzenie nie może rządzic mną.W sumie praktycznie jak jestem głodna ide spać,to zapominam o głodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trololo
Siema:) Jak sie czujecie ? ja dzisiaj rano masakrycznie sie czułam,aż wymiotowałam ale teraz już jest lepiej i straszny mam zapach z buzi ./;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, ja dziś zaczęłam głodóweczkę, chciałabym wytrzymać te 10 dni, zobaczymy co z tego wyjdzie. mam do Was pytanie, czy w czasie 10dniowej głodówki zejdą obrzęki i nadmiar wody z organizmu? mam ten problem, bo przez dłuższy czas brałam sterydy i ciągle zatrzymuje mi się woda, chciałabym się tego pozbyć i nie wiem, czy głodówka jest dobrym sposobem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viean
i jak tam wam dziewczyny idzie?boo jestem ciekawa:)!...kupilam sobie 2 sliczne sweterki chyba o 1 lub 2 rozmiary mniejsze,i teraz bedzie mi sie latwiej chudło,dobra motywacja:P,zeby sie w nie wbic heh:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka u mnie hmm dopiero 2 kg mniej bo troszke nie stosowałam sie w weekend ale dziś juz nic nie jem i jestem potwornie głodna ;p viean oj mam tak samo ;) mam duzo ciuchów, które mam za małe a chce sie w nie wbić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viean
Ja zrezygnowałam z głodówki,juz nie mam tyle motywacji co kiedyś,ale wróciłam do starej diety...nie wiem jakie będa rezultaty,ale jak beda negatywne czy poztywne to i tak sie nimi podziele..:) a dziewczyny może byscie napisaly ile macie wzrostu i ile wazycie bo jestem tego ciekawa,ja ważyłam przed dieta 77 kg,teraz waże 68. przy wzroscie 170cm. chciałabym jeszcze te 8 kg zrzucic,ale jestem tak niecierpliwa i przez to trace motywacje:( pozdrawiaam:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaannnaaaa
ja tez jestem na glodowce moja waga 55.6kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaannnaaaa
do 15 wrzesnia chce wazyc 53kg - jestem na glodowce do niedzieli.a pozniej przez tydzien dieta 500kalorii .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dzisiaj zaczynam, jestem bardzo zdeterminowana i mam nadzieje ze uda mi sie zrobic glodowke 21 dniowa. Przeszlam juz jedna 6-ciodniowa i jedna 10-ciodniowa. Pierwsza zrobilam sobie w styczniu tego roku, druga 3 miesiace pozniej. Ta bedzie najdluzsza, ale mam nadzieje ze najskuteczniejsza. Dzien 1 Waga 73.5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piewszy dzien glodowki nie poszedl zbyt dobrze... wypilam kawke, nie dalam rady z bolem glowy... ale jest lepiej, kazdy dzien bedzie latwiejszy... Mam problemy z piciem wody, jakos tak mi nie smakuje. Moze dzisiaj sprobuje gazowki. Od dzisiaj zaczne lewatywy, waga powinna zaczac spadac od jutra. Waga 73kg Wzrost 163cm Oczekiwana waga koncowa 56kg Wiek 35lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny chyba do was dolacze. Zalezy mi na zrzuceniu ok 5 kilogramow. Nidgdy zadnej glodowki nie stosowalam, ale jadlam raczej warzywa i owoce.. od paru miesiecy troche stresu i za duzo slodyczy.. ciuchy nie pasuja.. Jak myslicie ile prowadzic pierwsza glodowke ? Waze 54 kilo a wazylam zwylke 49 - i do teg wagi chce wrocic. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viean
Iza z własnego doświadczenia naprawde nie,nie głodówka jedz poprostu mniej,i zdrowe rzeczy i będziesz chudła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie jem duuzo. rano szklanka soku warzywnego , w poludnie gotowane warzywa ( bez tluszcow , na parze), potem po poludniu ew. jakis owoc jak sie robie glodna i ok 17 dwa kawalki pieczywa chrupikiego. Problem w tym ze biore sterydy ( mam chorobe tarczycy i musze te sterydy brac) i zaczelam tyc... diety nie zmienilam od lat , jak wazylam 48 kilo jadlam to samo, ale wtedy nie bralam sterydow... sstad pomysl na ta glodowke. Ale jesli nie ma sensu to .. bede wiecej cwiczyc. haha Pozdrawiam i dzieki za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelikaWpiatek
głodówka nie wydaje mi się najrozsądniejszym rozwiązaniem, organizm zacznie odkładać cokolwiek co tylko będziecie przyjmować wiec nie wiem czy to dobry pomysł z takim odchudzaniem. Z doświadczenia polecałabym udanie się do dietetyka w celu dobrania diety, mi wybrał dietę Cambridge, żadne inne wybrane przeze mnie nie działały za bardzo a na Cambridge udało mi się zrzucić ponad 10 kg, najważniejsze to dać sobie czas i odchudzać się z głową, nie za szybko na raz bo wtedy mozna się nabawić efektu jojo... Mi zajęło około 3 miesięcy i efektu jojo nie było i nie ma do tej pory ;) Powodzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatanczmy!
Dokładnie, głodówki to bardzo złudna strata kg. Organizm odbiera to wprost - nie ma jedzenia=kleska głodu, wiec jak tylko kleska minie, zacznie odkładać zapasy na kolejną taką ewentualność. Raczej zbilansowana dieta, nawet dłuższa, ale efektywniejsza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rolada chorwacka
Dzien pierwszy:)wieczorem napisze jak minął;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciuciek
a nie myslalyscie zeby zamiast glodowki zrobic sobie np jakas kuracje oczyszczajaca organizm? zeby tak raz a pozadnie wywalic z siebie te trujace toksyny a potem np zaczac taka dosc zrownowazona diete (nawet z cukrem bylyby nie w zbyt duzych ilosciach)? ja po glodowce nie umialam dojsc do siebie. kiepsko wspominam tamten czas. jestem teraz na diecie (warzywa na parze, zadnych wypelniaczy typu makaron, pyry) ktora poprzedzilam oczyszczeniem specjalnymi herbatkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rolada chorwacka
Dzien minal sukces.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rolada chorwacka
Dzien minal sukces.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rolada chorwacka
Dzień 2 zaczynam od kawy i to bedzie jedyny natój dzisiaj.Jak narazie czuję się świetnie!Teraz musi być już tylko lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maggiekk
założyłam nowy watek, ale widzę,że tu kilka z Was zaczęło głdówkę :) To i ja się dołączę. Dzis zaczynam swój pierwszy dzień. Mam nadzieję wytrwać. Mój plan to 10 kg. z 70 na 60. Muszę osiagnąć ten cel!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maggiekk
podobno najgorsze bede pierwsze 3 dni. Ale nie dam sie. Nie po to robilam przygotowania do głodówki zeby teraz zaczac jesc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viean
tak trzeba sie przygotowywac do glodowki bo tak nagle przestac jesc jest ciezko...ja sobie pije wodę,albo sok slodzony fruktozą,jem jabłko i chudne tez kilo,bo nie dam rady tak nic kompletnie nie jesc,to chociaz te jablko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość numero1
ktoś tutaj jeszcze zagląda? zapraszam do wspólnego, 10-ciodniowego głodowania:) start-->08.11.1012:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość numero1
ktoś tutaj jeszcze zagląda? zapraszam do wspólnego, 10-ciodniowego głodowania:) start-->08.11.1012:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość numero1
ktoś tutaj jeszcze zagląda? zapraszam do wspólnego, 10-ciodniowego głodowania:) start-->08.11.1012:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justysiaisia
Tak, ja zaczynam od jutra, miałam od dziś, ale poślizg był :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bacia4
Witajcie czy ktoś tu jeszcze zaglada.Teraz dojrzałam do tego , ze juz czas poświecić sobie wiecej uwagi. Myślę własnie o 10dniowej głodówce. Jeśli ktoś chetny zapraszam do działania i opisywania swoich dokonan pozdrawiam i czekam na odp. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gotowa na zmiany
Hej, zdecydowałam się od jutra rozpocząć 10- dniową głodówkę. Mam nadzieję, że oczyszczę organizm i przy okazji trochę zrzucę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×