Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Patrycjaaaa. ;D

Artroskopia kolana - kto z Was miał . ?

Polecane posty

Gość gość
tez musze isc na badania kolana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Saltamonnttes
Jeżeli chodzi o badania kolana to jak ktoś z Was jest z naszej pięknej Warszawy to polecam udać się do Rex Medica Sport. U nich można wykonać pełną diagnostykę :) Mają też dużo promocji właśnie na badania kolan, ale to zerknijcie sobie na ich stronkę i zapoznajcie się z tym dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę polecić w Warszawie klinikę medycyny estetycznej Horizon Medical Center. Mają tam nowoczesny sprzęt do diagnostyki oraz przeprowadzenie kompleksowych zabiegów regenerujących i naprawiających stawy kolanowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W temacie artroskopii kolana gorąco polecam konsultacje, zabieg i ewentualne rehabilitacje w Orthos w Komorowicach. Ze względu na moją genetykę zaczęłam się trochę sypać ale na miejscu postawili mnie do pionu i jest o niebo lepiej. Odpowiednio dobrane zabiegi i ćwiczenia i pełen profesjonalizm. O Orthos trochę więcej informacji można wyszukać tutaj https://www.youtube.com/channel/UC7UQ1E0NyIaX6Z_Yl0X3zsQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rehabilitację u nich tez polecasz? Ile optymalnie powinien trwac taki turnus?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowanie! polecam! Ja osobiście byłam na 14 dniowej aczkolwiek jest opcja 7 dni. Bardzo fajne podejście do pacjenta co zdecydowanie wpłynęło na plus! Gdybym tylko mogła poszła bym jeszcze raz!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na stronie napisali, że podczas takiego turnusu pacjent ma ponad 30 różnych zabiegów, ćwiczeń itp. To sporo, faktycznie tyle tego jest w cenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki, to faktycznie fajnie, dobrze wykorzystany czas i nie ma tej nudy, co w szpitalu państwowym kiedyś, gdzie z rana są ćwiczenia, a potem nuda do końca dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przygoda85PL
Rzeczywiście zupełnie inne podejście.. Pamiętam jak ze starszym kuzynem jeździliśmy na zabiegi do placówek państwowych.. Fakt, że było to kilka ładnych lat wstecz ale wiele rzeczy niestety pozostało do dzisiaj.. Prawda jest taka, że czasami lepiej jest zapłacić ale ma się pewność, że wszystko będzie wykonane jak należy. Nikt mi nie powie, że jest inaczej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Artroskopia kolana to nic strasznego, nie ma czego sie bać wiadomo zalezy tez gdzie i kto robi najlepiej wybrac doświadczonego lekarza i nie ma żadnego problemu, polecam klinikę Mediq Legionowo wszystko na najwyzszym poziomie i bez problemów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PabloE
Przygoda85PL ja Ci powiem, że jest inaczej. Ci specjaliści przyjmujący w prywatnych klinikach za grube pieniądze, to dokładnie Ci sami lekarze przyjmujący w państwowych placówkach. Te same głowy, te same ręce. Najczęściej różnica polega na czasie przyjęcia i realizacji świadczenia zdrowotnego. Państwowo czekasz aż się nie doczekasz, prywatnie masz jeśli nie od reki to w krótkim odcinku czasu dany zabieg czy konsultacje. Nasz system ochrony zdrowia jest tak beznadziejny, że niestety zarówno my pacjenci musimy wyjmować pieniądze z własnej kieszeni, jak i Ci lekarze, specjaliści muszą przyjmować na tryliard etatów. Jak Ci ktoś powyżej napisał: artroskopia stawu to żadna filozofia. Dość popularny zabieg i tu bardziej się liczy chyba rehabilitacja oraz jej jakość niż sam zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lajto
Akurat ja mialam artroskopie na NFZ w prywatnej klinice i nie czekalam dlugo okolo 4 miesięcy, nic strasznego żadnych powilklan :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paka100
@PabloE Zgadzam się aczkolwiek w swojej rodzinie mam przypadek przeczący tej teorii.. niestety nie mamy na to wpływu a zabieg chociażby i najprostszy zawsze można schrzanić.. Sam miałem nieco mniej inwazyjny zabieg i na NFZ kierowali mnie na takie rehabilitacje, że pożal się Boże.. prywatnie zasugerowano mi coś po czym wróciłem do zdrowia i aktywnego uprawiania sportu - państwowo widziano mnie już na wózku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam wykonywaną artroskopie 12 czerwca. Od razu po operacji straszny ból, prawie mdlałam. Sam zabieg przebiegł dobrze :) od razu po powrocie do domu cały czas brałam leki przeciebólowe bo z bólu nie mogłam wytrzymać. Po zdjęciu szwow od razu prywatnie mam rehabilitacje i jest coraz lepiej :) mam nadzieję ze za jakiś czas czyli 6 tyg stane normalnie bez kul. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po artroskopii wyszłam ze szpitala następnego dnia. Nie mogłam się ruszyć do momentu wyjęcia drenu. Teraz jest dobrze, prawie nie boli. Był to szpital Lindleya. Polecam dr Ambroziak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed artroskopią ważna jest właściwa diagnoza. Do tego najlepszy jest rezonans magnetyczny. W Lux Med Diagnostyka na badanie nie czeka się długo, a co najważniejsze badanie robione jest na nowoczesnym sprzęcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aż trochę się boję, jak tutaj przeczytałam wasze niektóre wypowiedzi.. Tzn nie ja mam mieć operację, a moja mama. Dopiero co była na konsultacja ortopedyczna Gdańsk w https://gdansk.ortopedika.pl/ i okazało się że musi mieć operacje. Na szczęście szybko ją przyjęli do lekarza, bo wiecie że czekanie do szpitala trochę potrwa, ale przynajmniej szybko dostała skierowanie od lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza

Miałam artroskopię kolana 25.01.2019. Żadnych drenów nie miałam, ale od dwóch tygodni mam nogę unieruchomiona w ortezie. Nie mogę zginać, ani obciążać. Czekam co dalej ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza

Miałam artroskopię kolana 25.01.2019. Żadnych drenów nie miałam, ale od dwóch tygodni mam nogę unieruchomiona w ortezie. Nie mogę zginać, ani obciążać. Czekam co dalej ....

18.02.2019r. - Od tyg. mam zwiększony zakres ruchów do 30 stopni i tak podobno do 4.03.2019 r. Ponadto dołączone mam rehabilitacje. Kolano samo w sobie trochę boli, mam wrażenie, że coś w nim skrzypi. A i jeszcze jedna dolegliwość, to szczypanie w okolicy ran.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×