Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ola333333333333388888888888

Pracodawca oszukuje pracowników

Polecane posty

Gość ola333333333333388888888888

Witam, Pracuję na stacji Paliw (umowa o pracę) już od dłuższego czasu. Pracujemy od 7 do 19. Kierownik jest przeważnie od 9 do 17 a zastępca od 8 do 16. W nocy są sami pracownicy bez nadzoru kierownika. Jeżeli w kasie nazbiera się ok 1000zł to wrzucamy wrzutkę do sejfu. na koniec wpisujemy kwotę jaką przeliczyliśmy w kasie i wpisujemy, wychodzi wydruk z sumą jaka powinna się znajdować, poniżej jest kwota którą my wpisaliśmy i ilość wrzutek. Całość wrzucamy do sejfu i na następny dzień albo kierownik albo zastępca kierownika SAM rozlicza wrzutkę za zamkniętymi drzwiami bez obecności kasjera. Notorycznie zdarza się tak że kierownik wzywa i mówi "W ostatniej wrzutce brakuje co 100zł". Co miesiąc co dwa sa takie sytuację. Ja liczę wrzutkę kilka razy zanim wrzucę ją do sejfu i mogę sobie dać ręce obciąć że wszystko mi się zgadza. Więc jakim cudem co ok 2 miesiące brakuje mi 100zł czasami 200zł we wrzutce. Oczywiście ta kwota jest odciągana z pensji. Kierownik nic sobie z tego nie robi jak mu sie mówi że to nie możliwe itp. Co mogę zrobić w tej sprawie?? Bo chodzić do pracy i być okradanym w biały dzień to po prostu skandal. Udowodnić to też bardzo trudno że oni sobie to biorą, a stracić pracę nie chce. Prosze o poradę, już po prostu nie mam siły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 100x oszukana przez pracodawcó
sfilmuj aparatem jak wkładasz pieniądze (i ile wkładasz), z numerami seryjnymi. Tylko widzisz, kwestia co chcesz z tym dowodem zrobic. Jak tak zrobisz to warto by było złapać kierownika na gorącym uczynku, ale wtedy z pracą możesz się pożegnać. (Policja przyjedzie może i na czas, może i złapią kierownika, tez nie wiadomo).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psychiatra z sąsiedztwa
każdy kierownik MA SWOJEGO PRZEŁOŻONEGO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola333333333333388888888888
Kierownik REJONU jest na stacji raz na pół roku. Poza tym boje sie utraty pracy. Czy wskurałby coś Państwowa inspekcja pracy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berteraite
kazdy pracodawcy i przelozony to krwiopijca, epcze pracownikow i wozi sie na nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×