Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zgaga

ale mnie wkurza - pytanie

Polecane posty

czy macie tak, ze czasem ktos was zupelnie bez powodu wkurza? tylko tym ze jest. jak tak mam z jednym kolega w pracy, facet jest sympatyczny ale mnie kazde jego slowo, kazdy jego gest tak denerwuja... nie mam pojecia czemu ale nie moge nic z tym zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzzzzzzzzzzzzz
zdarza sie . Chemia nie teges. Nie wszystkich musimy lubic, moze wyslyla jakies zle sygnaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rockgirl28
tez mam takiego znajomego, byłam zmuszona tolerowac go na wakacjach bo pojechaliśmy wiekszą grupą a on jest mojej koleżanki kumplem i go zaprosiła. Znam go kilka lat ale denerwuje mnie nawet sposób w jaki oddycha..... jest beznadziejny a uwaza sie za najlepszą partie a ja mogłabym nakarmic nim larwy much

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem i ja.......
może faceta powinnaś lepiej poznać ....nie mam tutaj na myśli randki ale może jakiś wspólny wypad większej grupy z pracy na piwo bo jeśli facet jest ogólnie uważany za sympatycznego nie masz wobec niego żadnych zarzutów nawet gdzieś tam zasłyszanych to rzeczywiście dziwna sytuacja ja mam taką znajomą którą jak poznałam nie mogłam znieść jej stylu bycia miała też taki swój przerywnik słowny który mnie raził ...ale teraz już po paro letniej znajomości bardzo ją lubię bo z czasem okazało się że jest człowiekiem o wielkim sercu na którego zawsze można liczyć ....a i przerywnik słowny jakoś sam zniknął i swoje zachowanie stonowała ...więc czasem warto kogoś lepiej poznać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem, czy poznanie go blizej by cos zmienilo, mnie drazni caly on tylko tym, ze istnieje... wszystko co robi, mowi mnie wkurza, to chyba rzeczywiscie jakas negatywna chemia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem i ja.......
teraz mi tak na myśl przyszło przysłowie że kto się czubi ten się lubi :D..... a może podświadomie coś tam do niego czujesz ale Twoje racjonalne myślenie nie dopuszcza tej myśli odrzucając i zamieniając w niechęć ...różnie to czasem bywa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×