Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Vitka001

Proshock - czy ktos robil?

Polecane posty

Gość Vitka001

Na rynku pojawilo sie mnostwo reklam tego zabiegu, obiecuja efekty usuniecia tkanki tluszczowej i likwidacje cellulitu (tkanka tluszczowa jest zamrazana i wybijana ultradzwiekami). Ceny w miare okay, ja zainteresowalam sie ramionami a te kosztuje 400 zl wiec nie jest to jakos strasznie duzo. Czy ktos robil ten zabieg i moze sie wypowiedziec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maria_434
ja robilam i efektow brak. Za to po dwoch tygodniach po CryLab mam juz efekty. Jest w la perla w Warszawie i GoodTime DaySpa w Łodzi. To prawdziwa kriolipoliza, proshock ice to taki zimny masaz. Nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vitka001
A jaka jest cena tego Cylab?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robiłam Proshock Ice na brzuch i mam efekty odrazu - 6cm. Przed zabiegiem Cie mieżą więc żadnej ściemy. Ja bardzo polecam ten zabieg. Bezbolesny i przynosi trwałe rezultaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też jestem ciekawa Waszych opinii - od wtorku mamy maszynę na 2 dni i 15 pacjentek do przetestowania... jak będą pomiary i fotki po dwóch tygodniach to napiszę jak to działa. Chociaż dystrybutor zarzeka się, że minimum 2 cm powinny po 1 zabiegu pójść. Wiadomo, że jak ktoś ma dużą otyłość to jest lepszy efekt p o1 zabiegu niż taka sobie chudzinka. Info o pokazie: http://www.botokspoznan.pl/news,pl,81.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaabc
proshock nie dał u mnie efektu fakt, że zrobiłam tylko 1 zabieg. Zamiast tego zabiegu zrobiłam zeltig i dwa miesiące po zabiegu efekt cudowny - zrobiłam 3 okolice - boczki i brzuch, zostało mi trochę po ciąży. rewelacja, płaski brzuch i zero boczków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta127
Proshock Ice jak najbardziej działa. No przynajmniej u mnie brzuch po pierwszym zabiegu 5 cm mniej i utrzymuje się! Czekama na dalsze zabiegi bo trzeba serię. Zabieg nie jest tani ale naprawdę skuteczny. W Warszawie jest tylko kilka tych urządzeń ale można je łatwo znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajacamalami
A robił ktoś LS-PRO? widziałam zdjęcie przed i po i chyba się skuszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaabc
ja polecam Zeltiq - działa super, robiłam na boki, dwa miesiące temu - efekt rewelacyjny. i mogę w końcu nosić biodrówki bo nic mi się z nich nie wylewa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirka234
Nie polecam. To taki bajer. Prawdziwe efekty daje za to Icoone i Cryolab! Najlepiej robic to i to. Ultrasound RF razem z Icoone i po 4 zabiegach jednego i drugiego skora bajeczka:) Bardzo fajne zabiegi. Kiedys jezdzilam do Warszawy, teraz chodze do GoodTime DaySpa w Łodzi. Apropos, dzieki o dzieki za takie miejsce w Łodzi . Wreszcie w Łodzi nie strach isc na zabiegi. No i nie ma obciachu jak sie zanjomych zabiera na imprezke spa :) ;) haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powikłania po zabiegach medycyny estetycznej. Sprawdź kto wykonuje zabieg i czy ma uprawnienia! http://goo.gl/OKk8n

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja_mała_mi
Wybieram się teraz na proshock do Profemedu w Warszawie, bo mają super promocję z okazji pierwszych urodzin - można ten zabieg wykonać w promocji urodzinowej -50%, Icoone też obejmuje ta promo, więc zamierzam skorzystać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

Zdecydowanie mogę polecić Klinikę MTT Estetica w Krakowie. Mają bardzo dużą ofertę z zabiegów medycyny estetycznej. Ja kiedyś korzystałam z zabiegu proshock i teraz mam zamiar go powtórzyć bo bardzo dobrze się mi sprawdził na cellulit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena

Jak chodzi o likwidację całkowitą cellulitu z ud to polecam Kriolipoliza Proshock Ice, sama robiłam 3 mś temu i jestem zadowloan z efektów, myśle , że z ćwieczeniami męczyła bym się do dziś. Zabieg całkowicie usnął mi cellulit i to trwale. Klinka w której robiłam zabieg jeste naprawdę na wysokim poziomie i mogę polecić MTT Estetica w Krakowie https://www.mttestetica.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×