Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość muyloca11

zwiazek z latynosem

Polecane posty

Gość gość
hej co tam dziewczyny podobaja sie wam ciemnoskorzy?Chetnie poznam dziewczyny otwarte na nowe znajomosci, kultury , kolezanke z ktora mozna pojsc do clubu czy na zakupy piszcie jak chcecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z moich obserwacji,to akurat latynosi sa szybcy w wchodzenie w zwiazki.Ale,ze rzadko to sie dobrze konczy,to tez fakt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z moich obserwacji,to akurat latynosi sa szybcy w wchodzenie w zwiazki.Ale,ze rzadko to sie dobrze konczy,to tez fakt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do wyzej-a co ma wspolnego to,co wklejasz z latynosami...debilu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...moze takim z Meksyku,hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trolle zyebaly temat... Z Latynosami to jest zupelnie jak w telenoweli. Podniecaja sie i przejmuja jakimis intrygami i innymi glupotami, potrafia zrobic tragedie z niczego. A jak maja prawdziwy problem to podchodza do niego na luzie. Duza czesc z nich to zadbane d*peczki o ladnych buziach i cialach. Bardzo lubia sluchac komplementow, zwlaszcza kolesie - przyjaznilam sie z jednym to niemal sie dopraszal o mile slowa. Wielu z nich to pyskaci i zazdrosni faceci. Inny (Kolumbijczyk) z ktorym sie przyjaznilam mial niesamowita pamiec do przewinien innych i potrafil wiele rzeczy wypomniec przy najblizszej okazji. Poza tym byl potwornie zazdrosny (mimo ze nie bylam z nim w zwiazku) o innych znajomych. Tego Kolumbijczyka poznalam najlepiej bo dosc dlugo sie z nim przyjaznilam, wiec moze napisze na jego przykladzie - strasznie powierzchowni ludzie, jak jestes w jakims kraju Ameryki Poludniowej i skladasz gdzies CV to najpierw patrza na zdjecie a potem na cala reszte. Jak jestes blond a do tego "gringo" (czyli bogaty czlowiek z Europy) to mozesz byc niemal pewna, ze masz te robote. Jak nie ma zdjecia to przewaznie CV idzie do kosza. Laski przesadnie dbaja o siebie, mimo to wiele z nich jest po prostu grubych i maja wielkie spasione tylki, ktorymi wywijaja w rytm regetonu. Zapominalscy, nieslowni , niepunktualni. Liczy sie dzis i czy damy rade zrobic melanz, kto by sie tam przejmowal jakimis studiami (mamunia zaplaci ciezki hajs za powtarzany semestr). Egocentrycy straszni! Najchetniej sluchaliby i opowiadaliby tylko o sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariella0000
To prawda, ze latynosi bardzo wszystko przezywaja, i sa strasznie wylewni i nigdy nie przepuszcza okazji do dobrej zabawy, lubia tez sobie smacznie zjesc i u nich zycie sie kreci wokol kuchni i jedzenia. Co mi sie podoba u Latynosow to, ze sa bardzo rodzinni, czesto organizuja zjazdy rodzinne i sie goszcza i jedza i pija do rana. Faceci to typowi bajerancki, piekne slowka, ale sa bardzo nieslowni, takie obiecanki cacanki, nie mozna wogole na nich polegac. Mialam chlopaka z Ekwadoru i on wiecznie cos planowal, ale nigdy nie dochodzilo to do skutku. Kobiety latynoskie sa bardzo zazdrosne i gadatliwe, czesto tez prowokuja rozne klotnie. Ogolnie fajni ludzie, ale to ich wieczne maniana moze doprowadzic do szewskiej pasji. Umowic sie z nimi na 17 znaczy ze beda kolo 19 albo i pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona latynosa
"Ja planuje być uwielbiam ich. Ale nie mam za bardzo kontaktów. Znam tylko jednego i to nie za dobrze. Jak ich poderwać? Poznać?? Strasznie potrzebuje latynosa. Polacy są do d*py Czytam ciagle fora na temat latynosów ogladam zdjęcia. Już nie mogę wytrzymać. Uważam,ze są za*ebiści. Poradźcie cos.. " Jak chcesz to moge Ci przedstawic paru ;) podaj maila albo jakis kontakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwielbiam ich -nie wiem skad to wyciagnelas,ale zostan ze swoim,zono latynosa i nie uszczesliwiaj innych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona latynosa
z forum, poczytaj wyzej. Ciebie uszczesliwiac nie mam zamiaru, wiec niech kazdy decyduje o sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma takiej nacji godnej uwielbiania,a latynosi nie sa tego wyjatkiem lecz potwierdzeniem.Co za bzdety :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brazyliiiiijka
Cześć dziewczyny, miałam faceta Brazylijczyka- baaardzo rodzinny, dla mnie az za bo w pewnym momencie miałam wrażenie, że rodzina jest ważniejsza ode mnie, dużo obiecują- mniej robią, plany, marzenia, wszystko sobie wytłumaczy, pomyśli później :-) obiecaja i nie spełnia- ile miałam prezentów obiecanych, wycieczek po Brazylii :-))) maaasa! późnije było lezenie w domu przez cąły dzien i dopiero wieczorem wyjście z rodzinąznajomymi :-) Rozstaliśmy się bo on nie chciał zostawić rodziny a ja nie miałam ochoty na przeprowadzke do BR. Mimo wszystko - chyba nam polskim dziewczynom brakuje tej pogody ducha-komplementów, takiej latynoskiej gorączki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poznalam latynosa z poczatku wydawal sie inteligentny sympatyczny facet fajnie nam sie rozmawialo ale po czasie zaczely sie dziwne mejle typu moja ksiezniczko moja rozyczko , potrzebuje twojego ciepla , tesknie bla bla bla ja jako mezatka bylam zniesmaczona szczegolnie ze nie wysylalam mu zadnych komunikatow ze jestem zainteresowana to bylo kilka kaw po pracy i pogaduszki o zyciu codziennym o dzieciakach o spedzonych wkacjach a facet zaczol knuc jakies plany potajemne piszac np ze na skypie musimy byc ostrozni bo JEGO ZONA JEST ZAZDROSNA!! . bardzo szybko odcielam sie od delikwenta pozostal jednak niesmak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To,to akurat nic specjalnie latynoskiego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marinkaaa89
Ja jestem od 8 miesiecy w związku z Peruwiańczykiem. Mieszkamy w Buenos Aires. Poznałam tu sporo Argentynczykow i Peruwiańczyków. Wszyscy są tacy serdeczni rodzinni gotowi do bezinteresownej pomocy nie to co w Polsce sama obłuda. Nie dziwie sie Polkom ze wola meżczyzn z innych narodowosci niz swoich. Moj Miguel jest bardzo ciepły rodzinny po miesiacu naszego zwiazku zaszłam w ciążę. W lipcu bede rodzic syna. Naprawde jestem szczesliwa. Moje popszednie zwiazki z Polakami wspominam z niesmakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ej polczyno a wydłubałas kozy ze swojego długiego nosa zanim zwiazalas sie z Latynosem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marinkaaa89
No wlasnie... Polakow tylko stac na takie zalosne gadki nie wiadomo czy to z zazdrosci czy z glupoty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znam jednego latynosa wiec trudno powiedziec czy to przypadlosc latynoska czy taki facet ale to straszny k****arz i bajerant a jakie teksty ma to az brak slow , zenada ale Polki debilki na to leca siedzi taka panna z Koziej Wulki a on do niej jestes jak gwiazda a ja jak astronauta ktory musi cie odkryc oczywiscie koles ma zone i dwoje dzieci, po kazdej laseczce tupta sobie spokojnie do zonki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec ja jestem z dominikanczykem od prawie dwuch lat i tak naprawde to ma swoje dobre i zle strony tak jak z facetem kazdej narodowosci. Z polakiem bylam 6 lat i mam z nim piekna corke ale to nie bylo to. Jest bogaty i mielismy piekny dom w holandii nie brakowalo mi niczego ale jego stosunek do mnie typu ze bylam jego trofeum i nastepnym sukcesem zyciowym to szybko sie znudzilo. W pracy poznalam dominikanczykow i chlopakow z ekwadoru oraz duzo innych narodowosci i tak naprawde po naszej pierwszej imprezie nie wierzylam ze chlopacy tak potrafia sie bawic. Polacy sa sztywni i szukaja tylko zadymy o oni sa usmiechnieci uwielbiaja sie bawic i tanczyc do rana. Z polakiem rozstalam sie i pocieszenie znalazlam w dominikanczyku nie jest jakis super przystojny i nie ma wysportowanego ciala ale widzialam to cos w jego oczach. Zakochalam sie i nie zaluje tego. Oni sa rodzinni i spoznialscy kochaja kobiety i zabawe ale to lubi kazdy facet!!!!! Nie rozumiem tu wypowiedzi kolegi bo on by nie dotkna kobiety ktora spala z brudasem a co to za roznica czy to polak czy turek czy latynos sory ze tak napisze ale zdenerwowaly mnie twoje wypowiedzi Q**s to Q**s!!!!!! i niektore polki ktore zapewne calowales mialy wiecej polskich Q**sow w buzi niz morzesz sobie to wyobrazic nikogo nie obrazajac ani ciebie ani tych kobiet bo to czyjas prywatna sprawa czy woli zyc tak czy tak. Jestem w ciazy zostal mi ostatni miesiac i jestem szczesliwa mam nadzieje ze to sie nie zmieni. Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LatinoonA
A gdzie mieszkacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatalalata
wy wszycy jesteście p******* ni i tyle temat był Latynosach lol a skonczyl się na ?? wy polacy jesteście chorzy pesychicznie a ni muzułmanin ani nikt nie jest brudasem oprócz wszystkich was .... sk***** syni ..... i tyle powinien was jakiś muzulamnin w******** to bycie zrozumieli co to prawdziwy pe nis ,,,, lol i ******nsko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:02 Posłuchaj damulo, nie jesteś pępkiem świata to zachowuj się grzecznie. Co się dziwisz, przecież to jest prawda jak zobaczycie kolorowego to z waszego mózgu robi się papka. Smierdzą wszyscy , nawet twoi kochani kolorowi. Pobądź wśród ich robotników to nie zauważysz różnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marina_89

Jestem 5 lat z Peruwianczykiem mamy 3 dzieci. Nigdy przenigdy bym go nie zamieniła na Polaka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dawid53

To samo z Polkami , było mega sztywne - ból dupy o nie wiadomo o co . W stylu wielkie księżniczki  , często myślące , że każdy na nich leci i mogą robić co chcą. Czesto mają wiele blokad seksualnych . Ale potem poznałem trochę tajek  , oraz dziewczyn z brazylii  i poziom dużo lepszy , nie ma tyle księżniczek co w PL. Finalnie jestem w związku z tajką.

Europa to masakra miejsce do znajdywania sobie dziewczyny.

Dziwi mnie stereotyp , że polki takie ładne , w porównaniu do azjatek wygldają jak faceci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buboo
6 godzin temu, Gość Dawid53 napisał:

To samo z Polkami , było mega sztywne - ból dupy o nie wiadomo o co . W stylu wielkie księżniczki  , często myślące , że każdy na nich leci i mogą robić co chcą. Czesto mają wiele blokad seksualnych . Ale potem poznałem trochę tajek  , oraz dziewczyn z brazylii  i poziom dużo lepszy , nie ma tyle księżniczek co w PL. Finalnie jestem w związku z tajką.

Europa to masakra miejsce do znajdywania sobie dziewczyny.

Dziwi mnie stereotyp , że polki takie ładne , w porównaniu do azjatek wygldają jak faceci.

Nie chwal się, bo każdy wie co ta twoja Tajka ma między nogami 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dawid53
4 godziny temu, Gość Buboo napisał:

Nie chwal się, bo każdy wie co ta twoja Tajka ma między nogami 😉

Cipke , do tego fajną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obddj
2 minuty temu, Gość Dawid53 napisał:

Cipke , do tego fajną

"Cipkę" haha dobrze, że wzięła cię zagraniczna dziewczyna, bo Polki nie chcą chlopca który używa takich słów 😄 z reszta, z azjatkami wiążą się same odpady, więc nie żal. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×