Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość muyloca11

zwiazek z latynosem

Polecane posty

Gość Lady Beaverbrook
8 godzin temu, Gość Dawid53 napisał:

Cipke , do tego fajną

Taaa, na pewno. Tak może napisać każdy, a wiadomo że twoja Tajka to ladyboy. Ale ja nie oceniam. Europejscy i ich transy mnie nie interesują 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dawid53
10 godzin temu, Gość Obddj napisał:

"Cipkę" haha dobrze, że wzięła cię zagraniczna dziewczyna, bo Polki nie chcą chlopca który używa takich słów 😄 z reszta, z azjatkami wiążą się same odpady, więc nie żal. 

To niech sobie nie chcą - ja nawet nie chce polek, nic ciekawego. Jakbym zerwał z moją laską to bym pewnie znowu sobie znalazł zagraniczną dziewczynę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dawid53
1 godzinę temu, Gość Lady Beaverbrook napisał:

Taaa, na pewno. Tak może napisać każdy, a wiadomo że twoja Tajka to ladyboy. Ale ja nie oceniam. Europejscy i ich transy mnie nie interesują 😉

Ladyboye mają napisane w dowodzie - płeć mężczyzna a moja ma napisane kobieta. Poza tym czasem.ladyboye byli ładniejsi od polek.paradoksalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeish
48 minut temu, Gość Dawid53 napisał:

Ladyboye mają napisane w dowodzie - płeć mężczyzna a moja ma napisane kobieta. Poza tym czasem.ladyboye byli ładniejsi od polek.paradoksalnie.

No wiadomo, dlatego się nimi tak zachwycasz 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dawid53
1 godzinę temu, Gość Jeish napisał:

No wiadomo, dlatego się nimi tak zachwycasz 🙂

Nie zachwycam a pisze , że czasem wyglądają lepiej od Polek , ale nigdy nie spotkałem się z ladyboyem na spotkanie. W przeszłości poznałem też inne tajki nie ladyboye.

Ale podsumowując poziom lepszy ze 100 razy niż w Polsce. W Brazylii też jest fajnie z dziewczynami , ale uważam że azjatki trochę lepsze i tak .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×