Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama małej Lo

roczna córka nie chce spać.

Polecane posty

Gość Mama małej Lo

córka wstaje około 7. Ma jedną drzemkę, zasypia pomiędzy 10 a 11 śpi około 1,5 godz O pierwszej jest już na nogach i juz nie śpi aż do wieczora.O 20 jest zawsze problem z zasypianiem.Płacze, zanosi.Jak ją wyciagniemy z łóżeczka to się po prostu bawi u jest luz. Myślę, że ma długa przerwę i powinna pasc po całym dniu, a jej się nie chce.wcześniej spała o 15-16 ale teraz już nie ma o tym mowy. Czy to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 3 letniej julki
u mnie byo to samo ciesz sie ze chociaz raz spi w dzien jak miala 1,5 roku to juz w dzien wcale nie spała i tak jest do dzis wstaje po 6 i zasypia 19-20 teraz jest 20 i jeszcze nie spi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Killme
Każde dziecko normuje sobie czas spania. Mój syn 19 mies. tyle razy zmieniał godziny spania i wstawania,ze głowa mała. Raz wstawał o 5.30 i spać szedł o 18, raz wstawał o 8 i zasypiał o 21. W ciągu dnia ma drzemki ok 1,5 do 2 godzin. Teraz leży od ponad 30 min w łóżeczku i rozmawia z misiem, bo nie może zasnąć a czasem jest tak że nie zdążę mu mleka zrobić a on już śpi. Kąp małą trochę później,albo przed spaniem idź na dwór, plac zabaw co się wybiega. Ja idę z małym na godzinę na podwórko, wybiega się, przychodzimy do domu, ogląda bajkę, kąpiel i spanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrgihqw
moja w niedziele ma roczek i wstaje 6-7 zasypia 20-21 i w dzien spi jeden raz ale 2,5h a gteraz wariuje po podlodze ostatnio jak jest nawet bardzo zmeczona to za chiny sie nie chce polozyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po prostu nie..
kładz jej w dzien spac to wtedy padnie ci o tej 20 na bank

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama małej Lo
Nie da jej się nie połozyć, bo o 11 j uz jest meeega zmęczona. Teraz znowu ja wyjęłam z łóżeczka a ona tańczy i sie bawi książką z pozytywką. Syn spał jak w zegarku. Nie wiedziałam, że roczne dziecko może tak długo wytrzymać. Ona nawet nie wygląda na śpiącą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama małej Lo
killme dokładnie tak robię. Teraz jest mniej na dworze bo syn ma anginę, więc czekam az mąż wróci z pracy i dopiero po 17 wychodzimy. Może hmm za moało czasu jest na dworze.Zazwyczaj 3h to minimum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spiochspioch
hmm...nie bardzo rozumiem w czym problem, moj 15 miesieczniak wstaje ok. 7, spi 11-13 i idzie spac ok.21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×