Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawska___

Kryspinów !?!?

Polecane posty

Gość gość
15:32 Haha ale debil, no właśnie droga autorko... Spotkasz tam albo takich dziwaków albo panów bez karku xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiniaa28
Witam. Nigdy nie bywałam na takich plażach. Jeśli macie doświadczenie to chętnie poczytam na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiniaa28
Hej bywalcy na plażach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cd34
Hej Kinia, a może odezwiesz się na mojego maila, podałam chwilę wcześniej :) Jeszcze chwila a będzie trochę cieplej i można pojechać :) PS też nigdy nie byłam na takiej plaży, ale jestem na luzie, sauna dla mnie to nie problem ;) i nie chcę być "podglądaczem", liczę na zwykły relaks :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to w przeludnionej Małopolsce - kompletny brak jakości. Śmieci, tłumy ludzi, widok brudnej wody oraz smród spowodowany fekaliami z "lasu" (borka). Krakowski "luz" czyli zero jakości i sztuczny uśmiech pt "Jest super". Szkoda czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. Jak można zacząć przygodę z naturyzmem? Lubię nagość tylko samemu tak trudno się odważyć. Mam 30 lat . Może ktoś pomoże? ajax86k@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Może na plażę
Witam chciałbym wybrać się na plażę na kryspinow nigdy nie byłem w takim miejscu może ktoś dotrzyma towarzystwa? Czemunie11111@wp.pl piszcie na meila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szyderca bezlitosny
Ja prdl patałachy chyba kolejność się wam pomyliła :O Nie potrafiliście sobie do tej pory znaleźć dziewczyny, a liczycie na to, że jakaś zupełnie w ciemno umówi się z wami i od razu pójdzie w miejsce gdzie oboje będziecie nago (sauna, plaża nudystów)? BUHAHAHAHA :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kryspinow naturyzm jest super ja z zona tam jezdze jest super i nawet sie kochamy w krzaczkach pozdrawiamy trzepiokonikow .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Potrzepie szukam Pani Pary . andeos@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta.aneta28

kiedyś byłam na naturystycznej ale nie podeszło mi to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andeos

Anetka zapraszam na priw andeos@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pit

Jak tam w kryspinowie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pit1

Pojechałbym zona tam jest jakaś para na zapoznanie bo trzepikonikom dziekujemy. Plaza super jest nawet czasem tak fajnie ze sie kocham w trawce obok gdzie sie przechodzi kolo panow 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pit1

Jest ktos tu kto lubi kryspinow naturyzm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa

Nie polecam ! 99% faceci . Z tego 20% naturystow reszta gapie. Pole kukurydzy ponad plaza bardzo niebezpieczne . Poszlam za potrzeba I w ciagle kilka sekund  Otoczylo  mnie 3  Zboczencow. Chodzili za mna I za mezem. Czulam sie bardzo nie komfortowo. Bezwzgledny zakaz dla kobiet bez meskiego towarzystwa! Moze skonczyc sie bardzo

te wszytskie cudowny komentarze na temat plazy sa Pisane przez tych oto Panow. Jezeli jakas para jest zdecydowana na opals ie nago , polecam wyslac partnera na zwiad.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogolony h

Moze trafilas na taki niefortunny dzien. Ja bylem nie tak dawno i bylo OK. Fakt ze natknalem sie na dwoch facetow ktorzy trzepali sobie w krzakach. Ale na plazy bylo wszystko OK. Przewaga osob starszych, ale byly rowniez pojedyncze osoby obojga plci, parki i rodzinki z dziecmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa

Pisze ten post ku przestrodze ! to miejsce niema nic wspolnego z naturyzmem.pozostal olbrzymi  niesmak. rodzinka z dziecmi? Brak slow! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×