Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawska___

Kryspinów !?!?

Polecane posty

Gość Ciekawska___

Hej, mam do Was pytanie - czy któraś z Was dziewczyn, opalała się kiedyś nago w Kryspinowie ? Czy takie pójście samej jest bezpieczne ? Są tam sami faceci ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 14.4@wp.pl
@weronata. A przystojny kolega w asyscie nie moglby byc ? :) koc, woda i suchy prowiant included ;) majteczki niekoniecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tommy+viola
Hejka. My opalalismy sie tam kilka razy w zeszlym sezonie, nago, na odpowiedniej czesci kryspinowa, byly glownie pary lub pojedynczy panowie. Tak w ogole jestesmy wesola spokojna parka i chetnie poznamy kogos normalnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nagi-dr
Mozna rowniez spotkac nastolatki, takie 14-16 lat. Rozbieraja sie do naga i paraduja przed nagimi facetami patrzac na ich penisy. Sam to widzialem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dr Gerber
A może jakaś samotna Pani ma ochotę jutro na wspólne opalanie w Kryspinowie z prywatnym "ochroniarzem" ???? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mieszkam zbyt daleko
kryspinowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elka elka elka
jest bezpieczne - pod warunkiem, że nie będzie się chować po kątach, gdzieś na skraju terenu ogólnie używanego. Jak już się rozebrać to wstyd należy odłożyć na bok i się nie chować. Jak tylko nadarzy się okazja można spróbować się dołączyć do jakiejś gry w siatkę, czy ringo. Dobrym sposobem na nawiązanie jakiegoś kontaktu jest zabrać swoją piłkę czy coś podobnego i położyć na wierzchu - będzie sygnalizować gotowość do wspólnej zabawy. Ale wtedy konsekwentnie - nawet jak podejdzie dwóch panów i zaproponuje grę nie oburzać się, jak nie odpowiada to uprzejmie odmówić, np z wymówką, że czekam na koleżankę i wtedy zagramy (jak fajni faceci). Dołączyć do grającej w piłkę pary trzeba zrobić z wyczuciem, żeby nie wywołać zazdrości. Ale na plaży naturystów raczej tego nie będzie, na wszelki wypadek można wykorzystać jakąś okazję - np podawanie zabłąkanej piłki do pytania (słownie lub gestem) czy można się przyłączyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubiezubra
wybiore sie z kims do kryspinowa lubie chodzic nago ale w kryspinowie nie mialem okazji w parze razniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozgardiaszona
A w tym roku był już ktoś albo się wybiera ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozgardiaszona
kiedy się wybierasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. W piątek lub sobotę razem z przyjaciółką wybieramy się do Kryspinowa. Chętnie poznamy i zaprosimy nowe koleżanki do wspólnego opalania i kąpieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto sie wybiera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej. Był ktoś już w tym roku w Kryspinow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronata
Witam. Jestem bardzo ciekawa czy był już ktoś w tym roku w Kryspinow na plaży dla golasow? Wybieramy się tam z koleżankami się powołała i chcemy wiedzieć czy jest już ona dostępna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Jestem bardzo ciekawa czy był już ktoś w tym roku w Kryspinow na plaży dla golasow? Wybieramy się tam z koleżankami się powołała i chcemy wiedzieć czy jest już ona dostępna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie - w Kryspinowie ... no chyba że ćwiczycie do tego głupiego programu o gotowaniu (tak szef, nie szef, oczywiście szef, jedziemy do Kryspinów szef :P) to zapomnijcie o jakiejkolwiek odmianie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam w kryspinowie sezon 2014 dla golasków ,rozpoczęty już dawno .Plaża super i towarzystwo .Bywam z mężem wiec info z pierwszej ręki :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bylam z kolezanka w Kryspinowie pierwszy raz w tamtym roku. Nie rozebralysmy sie od razu do naga, tylko poszlysmy zobaczyc jak to jest. Bylo nawet duzo osob. Spotkalismy dwoch facetow, ktorzy spacerowali nago i masowali swoje penisy. W wieku 14 lat zobaczyc golego faceta jak sobie trzepie - bylo ciekawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Plaza jest OK. Bylam z kolezanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktora chetna popatrzec jak trzepie w kryspinowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ti ti
Chetnie popatrze jak facet trzepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak któraś chce popatrzeć napraszam na maile ;) madara6999@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cd34
Hej. Kiedy zaczyna sie sezon na Kryspinowie? Chętnie bym się przeszła, ale słyszałam, że jest mało samotnych dziewczyn i trochę się obawiam że będę za bardzo na siebie zwracać uwagę :( Chętnie wybiorę się z drugą dziewczyną lub parą lub jakąś grupą :) mój wiek 20+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cd34 dziś Hej. Kiedy zaczyna sie sezon na Kryspinowie? Chętnie bym się przeszła, ale słyszałam, że jest mało samotnych dziewczyn i trochę się obawiam że będę za bardzo na siebie zwracać uwagę smutas.gif Chętnie wybiorę się z drugą dziewczyną lub parą lub jakąś grupą usmiech.gif mój wiek 20+ Oj tak, wybierając się sama gwarantuję Ci, że będziesz obiektem romantycznych zalotów stałych gości Kryspinowa - panów bez karku, o rękach większych niż noga i krowich łańcuchach. Śmiało. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cd34
gość 13:55 Może słabo rozumiem żarty, ale nie wiem czy mnie zachęcasz do pójścia solo czy zniechęcasz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy co lubisz. Albo raczej jakich panów preferujesz, bo na Kryspinowie latem to zdecydowanie spotkasz tą grupę, o której napisałem. Przychodząc sama, masz gwarancję zaczepek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bylem tam i faceci nawet facetów zaczepiają przynajmniej tak bylo w moim przypadku ze względu ta to ze mam w napletku dwa kolczyki i chcieli go oglądać z kazdej strony;/ no i wzrok wszystkich na moim penisie był bo to chyba nie za normalne jeszcze mieć kolczyki w miejscu intymnym jak widac... jestem hetero 22 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cd34
No właśnie dlatego szukam kogoś z kim mogę pojechać. Jak cos to piszcie na ona.kryspinow2016@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×