Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lacitonytajm

ile dni trwa wasz okres ?

Polecane posty

Gość gość
no nie wiem, chyba 5-7 dni :) i mam nieregularny bardzo ;/ raz mam na koniec miesiąca, a raz w samym środku miesiąca xdd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ktoś się orientuje od czego długość zależy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc 42853636754754642542
A powiedzcie mi,co tak naprawde znaczy nieregularny okres? Bo ktos napisal, ze ma nieregularny - 23, 27, 30 dni czy jakos tak. To jest dla was nieregularny? Bo chyba takie wahania sa normalne ... Zawsze myslalam, ze nieregularny to taki, ze czasem jest, potem np 2 miesiace nie ma ... zaczelam sie teraz martwic o swoj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba koło 5 dni, powiem szczerze ze jak u Ciebie jest coś nie tak to natychmiast trzeba iść do ginekologa by zbadał i określił przyczynę, ja chodzę do bardzo fajnej fachowej ginekolog w Nowym Targu pani Beaty Chołys- Duszyńskiej no i ona fajnie podchodzi do tematu całego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bruszka

U mnie okres średnio trwa 5 dni, ale każdy dzień jest bolesny, ból nie znika wraz z trwaniem okresu, dlatego praktycznie przez cały okres jadę na silnych tabletkach rozkurczowych, jak ból jest nie do wytrzymania to wtedy biorę wolne w pracy bo tylko leżę. Niedawno kupiłam tabletki, które jako jedyne do tej pory naprawdę pomagają to tabletki vemonis femi, maja działanie rozkurczowe i przeciw bólowe, ból po tabletkach szybko mija, mogę się podnieść z łózka i normlanie funkcjonować. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o te tabletki vemonis to trzeba mieć na nie receptę? Pytam bo sama mam bardzo bolesne miesiączki i czasami nie potrafię sobie z nimi poradzić, znam siebie i wiem, że tylko tabletki mogą mi pomóc dlatego o nie pytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie okres trwa około 5-6 dni, zawsze umieram przez pierwsze 2, bez tabletki nawet się nie ruszam z domu, jak zbliża mi się okres to od rauz biegnę do apteki po tabletki vemonis, bo one mi ostatnio ratują życie, działają rozkurczowo i szybko a dla mnie to podstawa, no i cena jest bardzo dobra bo opakowanie 6 tabletek koszuje kilka złotych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie też około 5 dni, ale ja mam straszne bóle brzucha zaróno przed jak i wtrakcie trwania okresu, więc koniec końcó mój ból trwa w każdym miesiącu około 10 dni, dlatego zawsze muszę mieć przy sobie tabletki rozkurczowe i przeciwbólowe, ostatnio kupuję tabletki vemonis femi, kosztują kilka złotych a są naprawdę rewelacyjne, szybko pomagają okiełznać bóle menstruacyjne, pomagają mi bardzo dzięki nim mogę spokojnie funkcjonować. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze 5 dni.Normalny,pod koniec ledwo co...Współczuję innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam bardzo bolesne miesiączki, brałam zawsze różne leki, ale niewiele pomagały i po prostu  niemal co miesiąc zwijam się z bólu. Na szczęście od jakiegoś czasu zaczęłam brać tabletki vemonis femi i te jako jedyne są na prawdę skuteczne. Bardzo dobrze działają, nie męczę się już. Są przeciwbólowe i też rozkurczowe, więc teraz wystarczy mi jedna tabletka by pozbyć się bóli. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×