Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kubotka

Jakie mięso najlepsze?

Polecane posty

Gość gość
no to polecam dietę paleo oparta tłuszczach i własnie mięsie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi najbardziej smakuje mieso wolowe, od jakiegos czasu zaczelam zamawiac je z zakladu uboju :) www.cezan-ubojnia.pl i nie zaluje, naprawde, wole sie potrudzic i pojechac do zakladu, zjesc pyszne mieso, niz isc do sklepu po jakas chemie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepszy bedzie indyk. Ma najchudsze mieso. Kurczak tez przejdzie. Skup sie przede wszystkim na jakosci miesa. Nie kupuj w tych supermarketach tylko najlepiej z takich sklepow jak http://www.kiszeczka.pl/ gdzie masz pewnosc ze mieso jest z ekohodowli i nie jest nafaszerowane chemia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wołowina i dziczyzna Baranina jest ok tylko tłusta I nie kazdy lubi Drób to najgorszy syf , nie mowię o tym z wolnego wybiegu A wieprzowina nie zdrowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepsze takie od prawdziwego dostawcy, np www.cezan-ubojnia.pl :) ja kupuje od nich juz od dluzszego czasu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witamszystkich
Najlepiej jeść kabanosy Tarczyński, bo one faktycznie mają mięso w mięsie! a nie jak większość produktów mięsopodobnych.......:c smutna prawda! a wracając do kabanosków to polecam chilli, serowe i drobiowe! DOSŁOWNIE NIEBO W GĘBIE, NIE ŻARTUJE! http://www.tarczynski.pl/pl/produkty/kabanosy-exclusive i polecam polecam ;))) Wy też jesteście fankami tych kabanosów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Won ze spamem tego góóówna!!! Won ze spamem tego góóówna!!! Won ze spamem tego góóówna!!! Won ze spamem tego góóówna!!! Won ze spamem tego góóówna!!! Won ze spamem tego góóówna!!! Won ze spamem tego góóówna!!! Won ze spamem tego góóówna!!! Won ze spamem tego góóówna!!! Won ze spamem tego góóówna!!! Won ze spamem tego góóówna!!! Won ze spamem tego góóówna!!! Won ze spamem tego góóówna!!! Won ze spamem tego góóówna!!! Won ze spamem tego góóówna!!! Won ze spamem tego góóówna!!! Won ze spamem tego góóówna!!! Won ze spamem tego góóówna!!! Won ze spamem tego góóówna!!! Won ze spamem tego góóówna!!! Won ze spamem tego góóówna!!! Won ze spamem tego góóówna!!! Won ze spamem tego góóówna!!! Won ze spamem tego góóówna!!! Won ze spamem tego góóówna!!! Won ze spamem tego góóówna!!! Won ze spamem tego góóówna!!! Won ze spamem tego góóówna!!! Won ze spamem tego góóówna!!! Won ze spamem tego góóówna!!! Won ze spamem tego góóówna!!! Won ze spamem tego góóówna!!! Won ze spamem tego góóówna!!! Won ze spamem tego góóówna!!! Won ze spamem tego góóówna!!! Won ze spamem tego góóówna!!! Won ze spamem tego góóówna!!! Won ze spamem tego góóówna!!! Won ze spamem tego góóówna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
indyk też nie wiadomo czym karmiony a te eko kurczaki czy zagrodowe to na 100 procent nie macie pewności czym są karmione ale na sto procent macie pewność że zapłacicie więcej, ja kupuje mięso w biedronce , czasem też jest tam rybka , króliki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z miesa borkuly i rukola i kasze z ryb seleryba i boczniaki przyrządzone a la śledź w smietanie mozna przyrządzić te grzyby tez na smak wolowiny, usmazyc jak kotleta w przyprawach po prostu pzdr dla wegeludków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
boczniaki w panierce uwielbiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma żadnego eko wszystko napędzane chemią ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupuje albo od gospodarza – male hodowle nie powiesz mi ze sa tak napędzane chemia jak w wielkich koncernach..kiszeczka tez ma niezle bo bierze z malych hodowli. Wiadomo, ze trzeba wiecej zapłacić za lepsze mieso i tyle. Jest duze zapotrzebowanie na dobre gatunkowo mieso bo jak wiemy w supermarketach i w większości słępów stykamy się z chlamem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja równiez sie przyłącze do pochwalenia za smak wędlin i kabanosów Twoje Smaki w PoloMarkecie. Bardzo lubie i bardzo często je własnie kupuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktycznie, dobrze ze napisałas o marce Twoje Smaki, bo moze coś bedą mieć na grilla. Jak dobre kiełbachy i wedliny to chętnie się zaopatrzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysle ze tutaj nie sposób sie nie zgodzić jesli chodzi własnie o PoloMarket. Ja teraz lubie tam kupowac, a faktem jest też to ze nieraz trafi sie jakaś fajna promocja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dobra, przekonaliscie nas spamerzy: od teraz NIE KUPUJEMY w Polo Markecie. Omijamy Polo Market szerokim lukiem. Za spam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem lepsze mięso dostaniesz jednak w takim miejscu jak http://cezan-ubojnia.pl gdzie ta wołowina rzeczywiście nią jest. W supermarketach robią jakieś dziwne mieszanki, ze to mięso traci smak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najzdrowsze mięso w miarę łatwo dostępne w Polsce to oczywiście nasza dziczyzna. Struś jest jednak jeszcze zdrowszy, ale trudno go dostać. Jeżeli chodzi o dziecko, najlepszym wyborem będzie królik, który jest lekkostrawny i ma wiele składników odżywczych. Tutaj znajdziecie dobrze opracowany temat: http://mozgi.pl/jakie-mieso-jest-najzdrowsze-EAB6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz racje, na pewno Twoje Smaki jesli chodzi o wędliny wybór i sam smak sa naprawde najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja powiem Wam ze od dłuższego czasu wybieram własnie takie wędliny http://www.zychowicz.pl/index.php/ Maja jak sami zobaczycie naprawde szeroki asortyment, a smak wędlin jest taki bardzo domowy. Sprawdzcie czy w waszych sklepach mozecie je kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o wołowinę to zaopatrujemy się w prosto w ubojni http://cezan-ubojnia.pl gdzie dostajemy najświeższe kawałki zdrowego mięsa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To moim zdaniem powinniście spróbować czegoś innego http://www.zychowicz.pl/index.php/ Jesli szukacie naprawde dobrych wędlin to dokładnie tutaj je znajdziecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jednak wskazałabym na taka wędlinę- Świeże polskie mięso z własnego uboju i rozbioru: wieprzowe, wołowe, jagnięce, cielęce, drób. Tu macie wszystko to co najlepsze www.zychowicz.pl/index.php/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cerro Torre
Indyk. To lekkie, zdrowe mięso. A najbardziej uwielbiam pieczonego indyka z pomidorami suszonymi z ziołami Ole! Niebo w gębie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gregoryg88
Ja oprócz indyka wskazałbym również na kurczaka. Taki panierowany kurczak, nawet w wielu sieciach restauracji takich jak Chilli Milli czy Kentucky należy do zdrowych. Brzmi to może trochę jak herezja, ale mięso drobione nie traci swoich właściwości podczas obróbki i nadal jest pełne witamin z grupy B, Cynku, Q10, jest lekko strawne i chude.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×