Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość opera mydlanaaaa

czego używacie...żelu pod prysznic czy mydła w kostce???

Polecane posty

Gość Lexi13
do mycia ciała żel pod prysznic, do rąk mydło, ulubione Nostalgia z verbeną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mydła w kostce. Nie znoszę mydła w płynie i żeli pod prysznic. Toteż jadąc do znajomych, biorę swoje mydło. Do tego mam słabość do ręcznie robionych... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do twarzy mam mydełko syryjskie aleppo - bardzo wydajne - a resztę ciała co akurat mam pod ręką, zazwyczaj kupuje takie wielkie fryzjerskie opakowania po chyba 1,5 litra szamponu goldwell'a i tym myje ciało i włosy, albo mydłem w płynie oliwkowym ziaji - ani to dobre ani złe - ale nie mam problemów ze skóra poza twarzą więc jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mydła w kostce. Żele podrażniają i wysuszają moją delikatną skórę. Odkąd wróciłam do mydeł w kostce zużywam o wiele mniej mazideł, a skóra jest w lepszej kondycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mydło naturalne HB - zdecydowanie lepszy pomysł niż żele, szczególnie kiepskiej jakości. Ten kosmetyk naprawdę daje dużą zmianę stanu cery, wygląda ona o wiele lepiej, robi się miła w dotyku - tak to przynajmniej wyglądało w naszym przypadku. I powiedzmy sobie szczerze - cera została totalnie odmieniona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, raczej tylko mydła u nas w domu się używa. Chodzi o mydło naturalne HB - naprawdę daj***ardzo fajną różnicę na plus, cera wygląda dużo lepiej, i to zmianę widać w zasadzie w przypadku każdego z nas. Tak więc zakładam, że po prostu porządnej jakości kosmetyki muszą dawać korzyści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie w domu jest wszystko, tzn. i żel do mycia ciała i mydło w płynie do mycia rąk i myło w kostce - do celów różnorakich, bo najczęściej jest to mydło Protex, którym myję pachy i stopy, a czasem namydlam nim skarpety, czy plamy na bluzkach przed wrzuceniem ich do pralki. Nie mam problemów typu przesuszająca się skóra,ale lubię balsamy, ale to też z tych nowości, co się nakłada na mokrą skórę i spłukuje, bo nie lubię czekać aż się wchłonie, żeby się ubrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://firebid.eu - zapraszamy do najtańszego sklepu online jaki powstał! Bierz udział w aukcjach i wygrywaj sprzęt RTV/AGD bez ustalonej ceny minimalnej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mydła, ale naturalnego - 7 ziół od HB. Widać fajne zmiany na cerze, która wygląda lepiej, jest miła w dotyku. U nas w domu korzystają wszyscy z tego samego mydła i naprawdę widać efekty jego stosowania - u każdego. Pewnie, że ważna systematyczność, ale bez jakościowego kosmetyku efektu nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mydła 7 ziół HB. Kiedyś faktycznie tylko żelu i później się dziwiłam, że używając kosmetyku za 3 zł, mam problemu ze skórą. A jak mogło być inaczej? Aktualnie wszystko jest w najlepszym porządku, problemy się nie pojawiają, cera wygląda dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mydło 7 ziól od HB - super działa, pomaga, robi różnicę. Ale oczywiście - tylko systematyczne stosowanie jakościowego kosmetyku daje fajną zmianę. Systematyczność ma kluczowe znaczenie. A jakościowy skład mydła jest raczej tylko ważniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniss83
Lubię najbardziej mydła w płynie od http://www.le-petit-marseillais.pl/ Jest kilka wersji zapachowych, w tym bardziej neutralne i delikatne i wyraziste kwiatowe. Używam ich do rąk a pod prysznic żeli z tej samej marki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie mydła w kostce - mydła 7 ziół od HB. Moim zdaniem mydło ma lepszy wpływ na cerę, nie ma tylu problemów. Ogólnie u nas wszyscy domownicy korzystają z tego mydła i każdy widzi u siebie poprawę stanu cery. Ale wiadomo - najpierw trzeba systematycznie korzystać z tego samego kosmetyku i dopiero wtedy może być lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie żel . Tylko żel i woda . Wkładam pale do hooja do środka ,później wkładam do cewki moczowej aź do pęcherza nie zapominam o prostacie . I hooj mi nie śmierdzi nigdy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyobrażam sobie twojego faceta tak : Długie włosy ,broda ,odziany w skórę i futro ,boso, maczuga w ręce .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Bercik
Gorolskie wynalazki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mydło 7 ziół od HB - powinno być zdecydowanie lepiej. A największe znaczenie ma naturalność kosmetyków. To musi dawać odpowiednią jakość. Jeśli mydło jest naturalne, to jego wpływ na skórę będzie na bank pozytywny. Szybko zauważycie poprawę sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kato
Ja uzywam żelu do higieny dla mezczyzn, ale tez zelu pod prysznic adidas, badz axe itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poetka

Jak faceci kupuję najtańszy żel pod prysznic i używam go do wszystkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×