Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość opera mydlanaaaa

czego używacie...żelu pod prysznic czy mydła w kostce???

Polecane posty

Gość 20-30 to standard za balsam
a kto mowi ze chce. mowie tylko o tym czy dana rzecz jest warta tej ceny. nie, nie jest jesli chodzi o bbw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KaHaHaHa
Ja używam żeli pod prysznic:)mydełko?zostawia straszny osad na ciele,z resztą zobaczcie jak siedzicie w wannie i myjecie się mydełkiem co po usunięciu wody zostaje na wanience:/To samo jest na waszej skórze:( Dlatego mydłom mówię zdecydowane NIE;) A jakich zeli używam?a to różnie:) Bardzo lubię palmolive to ciemno fioletowe;)Nivea diamonds,johnson&johnson pachnące lawendą(choć lawendy nie cierpię ale to ślicznie pachnie),a ostatnio skusilam się na ziaje SOPOT SPA,ale stoi już ze 4mies.mało używane jest,zapach ładny,Ale bardzo rzadkiej konsystencji jest,nawet nie jak kisiel a wręcz jak syrop... jak dla mnie najlepsze z tych wymienionych to jednak Te pierwsze trzy:)Skóra naprawdę jest mięciutka a i zapach przynajmniej u mnie utrzymuje się jakiś dłuższy czas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 20-30 to standard za balsam
"myjecie się mydełkiem co po usunięciu wody zostaje na wanience:/To samo jest na waszej skórze" no tak, bo skora ma identyczną fakturę i strukturę jak emaliowana wanna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KaHaHaHa
Co ma struktura wanny do skóry? mimo,że jest troszkę inna ale jakby nie patrzeć to ciało człowieka jest tak jakby ciałem stałym^^ gdybyś zrobiła analize chemiczną tego co zostaje na wannie i tego co na Twojej skórze to byś wiedziała co mydełko zostawia Ci na skórze:p Ty nie wiesz,ja wiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 20-30 to standard za balsam
good for ju, nie wiem jakich mydel ty uzywalas, ale moja skora duzo lepiej reaguje na mydla niz na żele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KaHaHaHa
U mnie zawsze było dove;)Ponoc to dobre mydło,ponoć;) żeby kłótni nie było,to napisze w ten sposób ;)Każdy człowiek jest inny,każdy ma inne oczekiwania i inne potrzeby skóry;)Każdy wybiera to co mu pasuje a raczej co pasuje jego skórze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 20-30 to standard za balsam
masz racje, kazdy jest inny, ale jesli uzywalas perfumowanych mydel typu dove to mnie nie dziwi ze mialas problemy ze skora ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komixa
nie przyglądałam się skaldowi tego balsamu, bo nie jestem chemikiem, ale mi jakoś bardzo odpowiada. Świetnie nawilża skórę. Nie wysuszają zostawiają gładką i pachnącą! Mi to bardzo odpowiada, a Ty rozumiem nie lubisz na co dzień pachnieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komixa
nie przyglądałam się skaldowi tego balsamu, bo nie jestem chemikiem, ale mi jakoś bardzo odpowiada. Świetnie nawilża skórę. Nie wysuszają zostawiają gładką i pachnącą! Mi to bardzo odpowiada, a Ty rozumiem nie lubisz na co dzień pachnieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komixa
nie przyglądałam się skaldowi tego balsamu, bo nie jestem chemikiem, ale mi jakoś bardzo odpowiada. Świetnie nawilża skórę. Nie wysuszają zostawiają gładką i pachnącą! Mi to bardzo odpowiada, a Ty rozumiem nie lubisz na co dzień pachnieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komixa
ja jednak wolę wydać więcej i mieć ładnie pachnący balsam, bo pachniesz tym cały dzień. Przebywasz z innymi ludźmi i wolę pachnieć kwiatami czy owocami a nie mydlinami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssasha0
A jakich żeli pod prysznic używacie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fwkefowjfowefwefe
ja uzywam zeli pod prysznic - obojętnie mi jaki zazwyczaj biorę jakiś z promocji, ale z tych w przedziale od 9 zł w górę. I tak muszę się zawsze balsamować po bo mam suchą skórę z natury :) na umywalce zaś mam zawsze mydło w płynie. Nie wiem czemu, ale mam schizę, że mydło w kostce jest niehigieniczne (wyprzedzając wszelkie zarzuty to tylko moja schiza niczym nie poparta teoria)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika00000093
ja używam białego jelenia z kozim mlekiem. Jest w formie żelu pod prysznic. Świetne mydło. najlepsze jakim się myłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też coś wtrącę
do kąpieli żel pod prysznic, do mycia rąk- mydło w kostce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też coś wtrącę
żele to lubię Dove, są nawilżające i pięknie pachną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkpojiihgui
agnieszka powenie kupujesz tanie badziwie w funciaku to masz sucha skore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kup sobie mydło protex
usuwa bakterie ze skóry dla przykładu po umyciu spoconych pach zelem lub zwykłym mydłem po jakims czasie czuc na skórze jakis tam smrodek po protexie tego nie ma jest pachnąca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allegra_1604
ja mam żel z tej serii co balsam. Bath & body works też zapachowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pierdogrzmot urzędniczy
żel Cien z Lidla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyouyuput
ale głupoty, jasne że chyba każda kobieta lubi ładnie pachnieć, ale od pachnienia są perfumy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabiriel s.
Mój ulubiony to Żel pod prysznic HB. Nie wyobrażam sobie innego kosmetyku w tej roli - przyjemny korzenny zapach, który utrzymuje się mega długo. Korzystam już od ponad roku. Bardzo dobry produkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renatka4
Mój facet ma energizujący żel pod prysznic SENSUAL ENERGY z HB. Pachnie naprawdę świetnie. Mój mężczyzna raczej dba o to, by ładnie pachniał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mydła w kostce, ale mam też w domu w płynie i żel. Bo wiem, że każdy co innego lubi i co innego mu służy, a miewam gości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedyś używałem żeli, teraz wolę mydło w kostce, kupuje w mydlarniach na wagę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataszkaka24
ja uzywam mydeł w kostce , mydeł w płynie i żel pod prysznic CZesto zmieniam , moje ulubione mydełko w kostce to palmolive rumiankowe , dove, Mydla w płynie bialy jeleńi luksja A żele pod prysznic i do kąpieli uzywam isana te z rossmanna Skóra pieknie pachnie i bardzo dobrze toleruj****ardzo się pienią :) Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cala sie myje zwyklym szarym mydlem od jakiegos miesiaca i moja skora wyglada super. Mam problematyczna cere a szare mydlo jako jedyne sobie z nia radzi:) takze polecam!!! skora po nim nie jest sucha, sciagnieta i nie trzeba pozniej uzywac balsamu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z punktu widzenia chemii, żele pod prysznic o prostym składzie sa lepsze niz mydło. Nasza skóra "woli" substancje o podobnym PH do naszego. Mydło jest zasada, nasza skora jest kwasniejsza ;) jesli kogoś swędzi skora po żelu - nie świadczy to o tym, ze żele nam nie sluza, a jedynie cos ze składu (chociażby SLS jest drażniący, ale sa inne zamienniki np SCS). Mydło zmywa mocniej nasza naturalna flore przez pH, co jest niezdrowe. Kazdy moze używać czego chce, mydło krzywdy nie zrobi, ale to przeżytek. Do rąk jest ok (ale tylko w płynie). Kostka jest bardzo niehigieniczna - zostaje na niej pełno zarazków i bakterii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w łazience mam z 5 rozpoczętych żeli, bo lubię odmianę ;-) mydła w kostce używam do mycia stóp, chyba że akurat dostanę w prezencie, czy sama odwiedzę mydlarnię, to wtedy myję całe ciało jakimś fajnym 'wynalazkiem' :-) generalnie nie mam ulubionej marki żeli, ważne żeby miały ładny i raczej delikatny zapach ( nie cierpię intensywnych śmierdzieli ;-)). Cena nie jest istotna, chociaż uważam, że lepiej jest zainwestować w lepszy balsam niż żel, który zaraz się spłukuje. To sama uważam o szamponie, lepszy zwykły, a odżywka czy maska z tych lepszych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×