Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytanie na wieczor

pomozcie z ubiorem

Polecane posty

Gość pytanie na wieczor

wiem, ze nie ten dzial, ale licze na dobre porady mam :-) Mam fajna spodnice przed kolana, kolor bialy (ale taka nie do konca biala, bardziej ecru) w pionowe zlote paski. Jaka bluzka bedzie do tego pasowala? Okazja - formalne spotkanie. Buty mam czarne :-) Dziekuje za porady!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytam o outlet
jaka waga, wzrost, karnacja , kolor wlosow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beny90
jest jedna zasada-buty nigdy ciemniejsze od spodnicy frajerko bez gustu:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie na wieczor
wzrost 166 waga 56 ale mama bioderka :-) po porodznie mi zostaly, nosze rozmiar 38 dol i 36 gora. Wlosy ciemny blond (naturalne), karnacja jasna, chociaz teraz jestem opalona ;-) bo z wakacji wrocilam. Nie mam czarnej koszuli, a ubralabym czarna, mam biala w czarne paski, ale bedzie za dozo paskow mam czerwona (moglaby pasowac chyba) co jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krkodylkrokodylkrokody
czarna chyba :) i dodatki ecrue :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie na wieczor
pierwsze slysze o butach... to chyba jakas socjalistyczna zasada :-) ja mam 30 i takie pierdoly mnie nie tykaja. I nie przezywaj mnie od frajerek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie na wieczor
chyba przeszperam jeszcze szafe, mam tyle "szmatek", ze mi sie wylewaja i nie wierze, ze nie mam tej cholernej czarnej koszuli! Masakra. Mam biala, fioletowa, szara, ecru, zielona, czerwona, niebieska (ale dluga), sliwkowa (ale z dlugim rekawem), a czernej nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie na wieczor
Mam roz, ale taki bardziej ciemny, ale nie koszule, tylko taka bluzke z bufkami (mam tez taka identyczna w morskim odcieniu), moze by sie nadala (juz o niej pomyslalam, dzieki scarlett :-) ). Moglabym ta bluzke wpuscic w spodnice? Spodnica ma taki szeroki pasek ze zlota klamra (wiem, ze kiczowato brzmi, ale jest fajna). Do tego czarne buty (a co tam sfrajerze sie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytam o outlet
kolezanka dobrze radzi, bo to optycznei skraca nogi, ty najwyzsza nie jestes, wiec mozesz to wziasc do siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytam o outlet
moze biala w blekitne paski albo grafitowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie na wieczor
ale co optycznie skraca nogi? Buty ciemniejsze niz spodnica? O tym nie wiedzialam, moge to nawet wziac pod uwage, ale "kolezanka" musi sie odchamic i raczej nie na tym forum, tylko w lesie, hehe. Musialabym ubrac biale buty, mam ale sa na plaskim, a chcialam obsac i dlatego czarne. Slyszalam, ze noge skracaja buty zapinane na kostce. Grafitowa moze sie nadac, ale nie mam, moge sie zaopatrzyc, bedzie na przyszlosc, bardzo lubie ten kolor :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie na wieczor
mam biala w blekitne paski, ale z dlugim rekawem, bedzie mi za goraco (u mnie jest ponad 30 stopni). Mam tez biala w frafitowe paski... moze sie nadac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytam o outlet
ta by pasowala do tego swiezy makijaz taki rozswietlajacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytam o outlet
zainwestuj w bezowe kremowe peep toe, przydadza ci sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JunRail
Też stawiałabym na beżowe, cieliste buty a bluzka czarna latem... darowałabym sobie, raczej wybierz coś jasnego :) i jeśli spódnica już ma paski i to złote i tą klamrę a okazja formalna to polecam gładką bluzkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytam o outlet
gladka, ale nie blyszczaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie na wieczor
bluzek jednokolorowych mam troche, ale nie sa to koszule. Musze poprzymierzac i zobaczyc jak wyglada. Dziekuje za rady :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×