Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Śmieszny Student

Jak żyć ze złamaną nogą?

Polecane posty

Gość buh ahahahah ahah
zostań cyganem i zacznij żebrać pod mięsnym to sobie dorobisz :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grej er and
Co dalej? Zakażenie, amputacja, oczekiwanie na refundacje protezy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak nieo mozesz zyc ze zlamana noga to ja sobei utnij znam jednaego faceta bez nogi i nei kwiczy tak ajk ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kocham piłkę nożną, tylko to sprawia mi radość. Zawsze po graniu jakieś piwko i męskie rozmowy, a tak czuję się jak pizda. Już nie musze mówić, że jeszcze pracę straciłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedy to było?
jak sobie złamałeś, co się stało, bo nie jestem w temacie?:) misiąc szybko zleci, tylko szkoda, że to już będzie prawie koniec lata:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tu jest film z facetem
BEZ RĄK I NÓG który ma zonę http://www.youtube.com/watch?v=da5QQSxSsGY i to tak ładną że taki autor tematu to może sobie tylko pomarzyć i potrzepać konia prz jpgach :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 21
Co Ty robiles ze noge zlamales ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 21
Smieszny - ludzie zeszli z dzrew juz wiele tysiecy lat temu. Co konkretnie zlamales ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to szkoda, wielka szkoda
współczuje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siedz na kafe i jojcz
jak ci źle. daj parę zdjęc i może się znajdzie jakas pocieszycielka co da ci dupy jak akurat mama będzie w pracy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepiej młotkiem
w kolanie. Będziesz jak dr, House i każda laska twoja :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ammebbba
Sciagnij gips i po problemie :) Ja kiedys (jakies 2 lata temu) spadlam ze schodow,zlamalam noge w dwoch miejscach(maz mnie zaciagnal sila do lekarza,bo twierdzilam,ze przejdzie),po poltora tygodnia(mialam miec miesiac)sciagnelam sobie sama gips,bo musialam jechac z dzieckiem do lekarza,auto stalo pod domem,a nie bylo chetnych,zeby pomoc i nas zawiezc...Sciagnelam,umylam syrke,przez kilka dni kulalam,pozniej przeszlo.Od tamtej pory mnie nie boli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 21
Smieszny - mozesz sie zaczac uczyc jakiegos jezyka albo czytac material do nastepnego egzaminu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggrrryjryu
Żartować sobie z biedaka może tylko ktoś kto jest aktualnie sprawny .Ale ja akurat doskonale rozumiem twoja frustracje bo przez tydzień byłam uziemiona przez dolegliwości bólowe nogi.tez ciągle musiałam o coś prosić a to tak wkurza ze szok.teraz zaczynam się trochę pionizowac ale do pełnej sprawności jeszcze mi daleko .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karaaaamelllla
aj nie przesadzaj, zawsze mogłeś złamać dwie nogi więc ciesz się tym, co masz :) ja kiedyś miałam złamane obie ręce i też miałam niezłą lipę. ale potem chodziłam do dobrego rehabilitanta- Rafała Więcka w Krakowie i teraz ręce mam jak nowe. więc nie załamuj się, poczekaj na ściągnięcie gipsu a potem po prostu poszukaj dobrego rehabilitanta. a jak jesteś z Krakowa albo okolic to wbijaj do Więcka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to witaj w klubie, przynajmniej Cie rozumiem bo wiem jak to jest miec tryb sportowy i nagle lipa i to jeszcze wakacje, czas w którym moznaby wyluzować i odpoczac w trybie aktywnym popracowac np nad swoja forma bez zamartwiania sie jutrem chodzi mi to o studia. 1 msc twardo wytrzymywalam co moglam to cwiczylam oczywiście to nie to samo, ale zawsze cos , drugi coraz górze ale jeszcze juz mi sie zaczyna 3 msc i nie mg, nie mam juz sily, wiem ze potrzeba czasu do powrotu i super ze mam szanse wrócić do zdrowia bo zawsze moglo sie skończyć stalym uszkodzeniem ale kur....aa juz szlak trafia tak samo jak pi....zda sie czuje , rozleniwiłam sie nic nie robię tylko jeem i leze, jeszcze zeby bylo po co wstawać rano, chociażby zajęcia na uczelni(zeby byl to czas semestru bo do pracy nie przyjma) to jeszcze by spoko bylo a tak to juz nic się nie chce, do ludzi nie chce wychodzić bo się głupio czuje ze jestem taka p****a ze tak to ujmę i nawet sily do złości nie ma, zmotywować mi sie nie chce tez mam poprawki i tez mi sie nie chce uczyc najchętniej to bym chciała usnac i obudzic sie wdzięk rechabilitacyjny zeby juz powoli zacząć chodzić i na zajęcia isc. Ciesz sie ze masz nie caly msc bo ja jeszcze dwa do rehabilitacji przy której nie bd ruszać stopa normalnie ale bd się mogla poruszać za pól roku dopiero jak wyciągną mi umieszcony e nodze zlom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj syn w 2012 w lutym złamał obie piszczele czyli dokładnie mówiąc dwie kosci w jednej nodze.Cale drugie półrocze nauczyciele przyjezdzali do domu zeby szkonczył rok.Potem operacyjnie wyjmowali metalowy pręt z nogi..ktory już zdążyła oblać kostnina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sorry miało być piszczelową i strzałkową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I też wcześniej uprawiał sport.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zastanawiam ile jest odszkodowania za obie kosci..bo nie dostał nic...To nawet nie chodzi o pieniądze tylko ten Jego ból.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie jest potrójne złamanie kości podudzia podwójnie piszczelowa i strzalkowa, nwm ile odszkodowania pierwszy raz bd się o nie starac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×