Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Śmieszny Student

Jak żyć ze złamaną nogą?

Polecane posty

Gość Iza

Dobrym pomysłem jest też fizjoterapia,moja przyjaciółka się na to zdecydowała u Fizjoterapia Mazur i widziała efekty, warto sobie doczytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia/parasolka
Dnia 22.07.2012 o 00:58, Śmieszny Student napisał:

Złamałek kość piszczelową.

Jedną?Moj syn złamał obie za jednym zamachem,podczas treningu w skokach narciarskich.To jest dopiero tragedia .Dwie operacje ,pręt stalowy w nodze wprowadzony w calkowitym uspieniu jeszcze mu mlody lekaz powiedzial przed operacja ze moze sie nie obudzić.Był cały rostrzesiony.Nie chciał żebym jechała do domu na noc bo rano miał operacje .Po pół roku kolejna operacja żeby wyjąć pręt i nie było to łatwe podobno bo kości już zdarzyły obalać co kostniną.Tyle ile wycierpiał to masakra.To było 7lat temu .Miał 14 lat musiałam załatwić mu nauczanie indywidualne żeby zaliczył rok bo był wykluczony z edukacji od początku lutego do końca lipca.Nie poddał się ,dziś trenuje kolarstwo górskie i jest w tym mega uparty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniczka
Dnia 26.11.2019 o 08:28, Gość Iza napisał:

Dobrym pomysłem jest też fizjoterapia,moja przyjaciółka się na to zdecydowała u Fizjoterapia Mazur i widziała efekty, warto sobie doczytać

Fizjoterapia Mazur świetnie pomagają po złamaniu. Sama się do nich udałam i wszystko świetnie wróciło do normy! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×