Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość może w końcu to

czy asystorslim może mi pomóc?

Polecane posty

Gość może w końcu to

powinnam schudnąć i to dużo , niestety nie mam silnej woli ale i tryb pracy nie pomaga mi w tym , wracam pomiędzy 17-18 a w pracy nie mam możliwości zjedzenia czegoś ciepłego więc najczęściej jakaś kanapka , w sezonie sałatka , pracuję sama więc często nie mam czasu zrobić sobie przerwy na zjedzenie , jak wracam dopiero wtedy rzucam się na jedzenie, uczta trwa często do wieczora, zdarza mi się jeszcze coś zjeść ok 21 , po prostu organizm nadrabia całodniowe zaległości, odchudzanie podejmowałam już kilkanaście razy, nie dla mnie rozpisane diety czy liczenie jakiś punktów , z góry wiem że się do tego nie dostosuję, najgorszym grzechem jest to że moja dieta nie może obyć się bez chleba, uwielbiam go i mogę jeść kanapki nawet zamiast obiadu, mogłabym trochę ograniczyć ale napewno nie odrzucić, mogę za to zrezygnować z ziemniaków czy innych węglowodanów, słodycze też mnie nie kręcą, dodatkowym utrudnieniem jest oczywiście gotowanie dla rodzinki, komu chciałoby się jeszcze gotować osobny garnek dla siebie? zakupiłam formoline l112 , biorę drugie opakowanie i nie widzę różnicy waga waha się raz pół kilo mniej raz więcej, tak sobie myślę że może dlatego że ja nie jem za dużo tłustego a ten preparat eliminuje kalorie z tłuszczy , przeanalizowałam i pewnie jem więcej węglowodanów przez ten chleb, czy asystorslim może pomóc mi w walce z kilogramami? on własnie coś tam z nimi robi zmniejsza je czy coś takiego a ta tabletka na noc niby właśnie hamuje wieczorny apetyt, wydawałoby się że produkt w sam raz dla mnie ale jak myślicie? kto ma z tym doświadczenie? o formoline też było większość pozytywnych opini a tu co ? u mnie nie działa, poradzcie bo jestem załamana , nie chcę już nawet chudnąć dla wyglądu ale dla zdrowia a może jeszcze coś innego co zdecydowanie wspomoże moją walkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×