Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość po cesarce

jestem po cc chce schudnąć z brzucha macie jakies rady?

Polecane posty

Gość po cesarce

tylko 10 kg jak najszybciej w 1msc albo 2.no i zgubic z ud, brzucha, i pupy;/doradzcie coś..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niełatwa sztuka
skoro jesteś po cosarce to nie mozesz ćwiczyć przez jakieś 6-8 tygodni możesz dużo spacerować i stosować racjonalną dietę jeśli karmisz to musisz uważać by nie stracić pokarmu poza tym brzuch po porodzie znika dopiero gdy obciągnie się macica a to wymaga trochę czasu, niektóre kobiety do pół roku po porodzie nadal mają wystający brzuch bo macica się wolno obkurcza, karmienie piersią ten proces przyspiesza jeśli masz problem z nadmiarem skóry to tylko skalpel ewentualnie masaże, mezoterapia lub zaffiro lub inne zabiegi obkurczające włokna kolagenowe skóry np Focus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcesz zeby ci sie rozlalza
blizna ? to ze sie wszystko zagoilo i wyglada ok nie oznacza ze tak bedzie jesli zaczniesz tak szybko cwiczyc. trzeba poczekac pare tygodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez miałam cesarke i spacerowałam bo nic innego nie mogłam robić.oprócz tego karmiłam piersią i samo mi spadło o dziwo ważyłam mniej niz przed ciążą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co sie moglo stac??
ja tez mialam cc i mi lekarz przez pierwsze 3 msc zkazal dzwigania, forsowania sie a tym bardziej bron boze cwiczyc na wszystko przyjdzie czas spokojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po cesarce
no ok dziewczyny mój blad zapomnialam dodac ze juz jestem 7-msc po cesarce...i juz nie karmię..;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niełatwa sztuka
ćwicz na hula hop, jeżdzij na rolkach, tańcz twista, rób skrętoskłony i skłony do boku by wzmacniać boczne mięśnie talii połóż się na boku, podeprzyj ręką zgiętą w łokciu i unieś tułów tak by był w linii równoległej do podłoża w podparciu o łokieć i boki stóp, wytrzymaj kilka sekund w tej pozycji (trudne jesli ma się słabe mięśnie posturalne) potem ćwicz na drugi bok z rad kosmetycznych: wcieraj w brzuch i talię balsam ujędrniająco-wyszczuplający, zawiń to folią do żywności, trzymaj taki kompres pół godzinki do godziny podobny body wraping możesz zrobić z zaparzonych fusów z kawy ziarnistej z odrobiną imbiru i cynamonu ogranicz w diecie węglowodany jedz dużo białka i surówek, może uda Ci się w tej sposób stracić z 5 cm w talii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po cesarce
dzieki spróbuje zopbaczymy co wyjdzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fokanakamieniu
Zerknij na slimon.pl . Jest tam forum oraz masa cennych porad dotyczących odchudzania. Są też opisy diet, które mogą Ci pomóc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×