Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mejew89

bóle przepowiadające??

Polecane posty

Gość Mejew89

czesc dziewczyny!! Konczy mi sie 37 tc wedlug OM a wedlug udg 38 tc.. mam bole.. i nie wiem czy to sa przepowiadajace czy te wlasciwe jak je rozroznic??... najgorsze ze sa tez krzyzowe... brzuch mi sie napina i mam skurcze jak na okres.. help... ktore to ktore??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mejew89
zadna nic nie wie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pojechałam do szpitala jak miałam bóle co 5 minut i lekarz mi powiedział ,że dobrze ,że tak przyjechałam a nie wcześniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrób tak... Wez 1 tabletke nospy albo Panadolu i zrób sobie ciepla kapiel. Postaraj sie zrelaksowac. Jezeli poród sie rozkreca to tabletki nie pomoga a po wyjsciu w wanny bóle sie naila. Po kapieli mierz odleglosci miedzy skurczami jezeli zaczna robic sie regularne i coraz intensywniejsze to znaczy ze byc moze zaczyna ci sie poród. Nie spiesz sie jednak do szpitala. Czasami jest tak ze bóle wystepuja przez kilka godzin a potem ustaja. Jezeli bedziesz je miala regularnie co 10 minut to znaczy ze cos sie zaczyna. I wtedy zobaczysz ile wytrzymasz. O ile nie odejda ci wody mozesz spokojnie siedziec w domy az do 5 minutowych odstepów. Jezeli jednak bedziesz sie martwic albo nie bedziesz pewna czy to juz poród to jedz do szpitala i tam ci na pewno powiedza. Co najwyzej moga cie odeslac do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mejew89
no ale to dopiero PRAWIe 38 tc a pierwsza ciaze przenosilam i nie mialam zadnych bóli...... moze jak pojde na spacer i wezme prysznic cieply to mi przejdzie?? bo jak nie przejdzie to jechac do szpitala?? wydaje mi sie ze to tylko przepowiadajace... bo za wczesnie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mejew89
i tak zrobie,... dziekuje Wam bardzo. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem w 36 tygodniu i tez juz mam takie napady... A przy pierwszej ciazy nie mialam tak. Po prostu odeszly mi wody. Tak ze wydaje mi sie ze wszystko jest mozliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zonaKraka
Ciąża donoszona jest od 38 do 42 tc... więc całkiem w normie. Przecież termin jest orientacyjny... Ale nie słyszałam o krzyżowych przepowiadających.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfdfdr
jesli masz bóle krzyzowe to raczej szykuj się na porodowkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mejew89
hmmm spacer nie pomogl... ale to sa jakies dziwne te skurcze... juz z godz mnie meczal.. glodna jestem strasznie a w ostatnich dniach mialam obfity sluz lekko zolty/pomaranczowy a czop mi nie wypadl.. ide po nastepna no-spe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mejew89
i zastanawia mnie to ze moj pies ciagle za mna chodzi... i kolo mnie siada... ciekawe czy cos czuje?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mejew89
wzielam 2 nospy prysznic i przeszlo :) falszywy alarm ale dziekuje za odpowiedz... teraz mnie cos lekko pobolewa ale przejdzie pewnie. nastepnym razem panikowac bede po 3 godzinach jezeli bol nie ustapi :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze... mi też już coraz bliżej i zaczynam się wpatrywać w sygnały :-) Powodzenia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi lekarz powiedzial
przy pierwszej ciazy: jak sie pani bedzie zastanawiac czy to juz to czy nie, to znaczy ze to jeszcze nie porod. Jak sie zacznie, to bedzie pani pewna. I tego sie trzymalam :-) A jesli ciepla kapiel pomaga, to jeszcze jakis czas to potrwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×