Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

o kawie przy kawie

co na obiad dla teściowej,?

Polecane posty

Gość Ale to juz było!!!
Grzybki jej podaj..... :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghrrrhhrr
zupkę instant :P I tak, i tak będzie dalej narzekać więc po co się męczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem kobieta:) za każdym razem gdy teściowa ma przyjść to siedzę nad książkami kucharskimi a potem i tak mówi że albo nie słone albo zbyt pikantne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ambroży Połomski
parujący stolec powinien być dla niej kulinarnym zaskoczeniem:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po ostatnim obiedzie z teściowa mąż stwierdził że obiad był pyszny a ona z takim tekstem ,,tak a dla mnie był zbyt polezymy'' no myślałam że coś jej zrobię..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ugrew
a ja własnie sie zastanwaim co to znaczczy "polezymy" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghrrrhhrr
ja bym na twoim miejscu się nie starała dla osoby, która nie potrafi tego docenić. Jednak jeśli tak bardzo chcesz to zrób taką potrawę, której ona nigdy wcześniej nie jadła. Jeśli będzie narzekała to wtedy jej powiesz, że np ta potrawa powinna taka być a nie inna i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfsadsadf
ja mam rewelacyjne danie, wymiekaja przy nim wszyscy bez wyjatku. skaldniki; 5 marchewek, 5 ogorkow koszonych, pol kilo pieczarek, 5 sredniej wielkosci cebol pol kilo piersi z kurczaka wszystkie skladniki pokroic (marchew wtalarki, ogorki tez) reszta jak zwykle kazdy produkt oddziwelnie usmazyc na patelni (uwazaj na marchewke i ogorki trzeba czesto obnracac je bo latwo je przypalic) wszystkie skladniki do jednego garnka, dodac troche wody i koncentrat pomidorowy na oko dwie male butelki wszystko wymeiszac podgotowac troche i danie gotowe. naprawde rewelacja. Ludzie szaleja!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shrek III
wczoraj byłem na grzybach... mogę podrzucić parę, skrytykowac potrawy nie zdazy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghrrrhhrr
Bo tu nie chodzi o to, że jej nie smakuje. Ona po prostu celowo tak komentuje tak Twoje potrawy. Chamka i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghrrrhhrr
już pisałam. Ona zawsze będzie narzekać. Po prostu taki typ człowieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio zrobiłam kaczke a i tak było źle, chyba zamowie coś w restauracji bo po pracy nie wiem czy będzie chciało mi się męczyć jak i tak będzie źle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zamow sushi podaj ladnie a jak bedzie marodzila to powiedz jej ze sie nie zan na kochniach swiata i jest nieczasowa czyli zacofana a potem zjedz wszystko sama ze smakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Megg,,,
Kupic w dobrej knajpie cos takiego zeby jej kopara opadla .I czekac az skrytykuje profesjonalnego kucharza.Bedziesz miala przynajmniej ubaw zamiast stresu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to dasz jej pole do popisu - bedzie jechać po Tobie nieźle. Zrób gołąbki lub bitki. To dobre polskie jadełko. A ja Ci przywali słowem - to jej po prostu dobitnie odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghrrrhhrr
Agonia36 i Megg dały bardzo dobre pomysły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×