Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

o kawie przy kawie

co na obiad dla teściowej,?

Polecane posty

wróciłam z pracy wcześniej i zrobię kaczke ta na która tak ostatnio narzekała i zamowie owoce morza i sushi i podam najpierw to co zamówiłam a jak nie będzie chciała to powiem że jest też kaczka ale przecież ostatnio tak jej nie smakowala ciekawa jestem jak się zachowa :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dokładnie, dokładnie
zwłoki jak zwykle w naszych domach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dokładnie, dokładnie
w "naszych" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej to przygotowac to,co sie lubi i co z checia cala familia wcina a jej komentarze olac ewentualnie jej powiedziec ,ze skoro wybrzydza,to nikt sie nie bedzie przejmowal jej kubkami smakowymi na powaznie, jak dziecku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a więc zrobiłam tak jak powiedziałam i podalam sushi najpierw, to wyskoczyla z tekstem że powinnam wiedzieć że ona tego nie je więc powiedzialam że jest kaczka ale mama tak ostatnio narzekała na nia, a ona do mnie że ta kaczka jednak nie była zła i że z chęcią ją zje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesZ co ty ją bym niee dala
ja to bym nie dała jej kaczki niech je co jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesZ co ty ją bym niee dala
no właśnie to swietny pomysł niech przynosi coś od siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszur muszyrek
ha:) ten sok to swietny pomysl :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesZ co ty ją bym niee dala
sok że zmiji, nieźle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żarty na bok:p nie będę zapraszać jej na obiady a jeżli mąż ją zaprosi to sam będzie gotowal, dziś po tym obiedzie dzwoniła do niego i skarżyła się że tak źle ją potraktowałam, mąż przeciwny był żeby podawać sushi bo wiedział że będzie gadanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetnie to rozegrałaś gratulacje! Ja na szczęście mam fajna teściową i co ja ugotuje to bierze przepis ode mnie a jak do niej jedziemy to nam to samo szykuje :) kupiła mi taka sama książkę do pieczenia ciast mowie ze coś upiekę na niedziele ona na to ja też no wiec ja przyjeżdżam a ona wybrała to samo ciasto co ja ;) Byłam na zakupach i myślę zrobię sernik nic teściowej nie mówiłam , poprosiła mnie żebym z nią na zakupy pojechała do Castoramy, no wiec pojechałam, w drodze mnie informuje ze wczoraj kupiła sernik bo w przepisach Anastazji znalazła ciekawy przepis , mowie że wczoraj kupiłam ser i chce zrobić ten dwa razy pieczony ona na to ja też. Czy powinnam się jej bać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam swietny przepis: składniki: mocz flegma rzygi okres Zmieszać , usmazyć polać rzadkim gownem niech żre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Urszula Cieślak
Zaskocz ją kreatywnością ! Podaj jej pierś z kurczaka na kamieniu wulkanicznym (dostępny na www.SteakRock.pl ) :) Na pewno trafisz w jej smak, bo sama ją sobie doprawi podczas wysmażania :D Do tego jakieś warzywka i obiad jak ta lala !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bilet do piekła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoja tesciowa to niewychowana prostaczka. Bo jest zasada, cokolwiek ugotuje synowa- jesli smakuje pochwal, jesli niekoniecznie.. nic nie mow.. Proste. I to działa w dwie strony :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×