Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość renata1981.

Nie wiem czy poprosić byłego o pomoc???????????????

Polecane posty

Gość renata1981.

Mamy córkę,on nie raczy płacić alimentów,a i nawet nie chcę jego pomocy,tak mówiłam do tych czas.Ale od pewnego czasu ,nie ma kto zostać z małą..wiem że on nie pracuje mógłby w tym czasie z nią być i mi pomóc. Pewnie by się zgodził,ale nie chce prosić go o to ,bo jak on chciał małą to mu nie dawałam (bo mu nie ufałam)ale teraz muszę. Czy mam się ośmieszyć i poprosić???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renata1981.
Z takimi komentarzami wyjazd mi stąd!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjhgf,,k
teraz to chcesz pomocy,ja na jego miejscu bym w dupie to miał!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana,dlaczego mu dziecka nie chciałaś dać???Teraz mu ufasz tak?? Dziwna zmiana........Jesteś chyba podłą babą!?!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renata1981.
Miałam swoje powody.Tłumaczyć tu nie muszę! Ale teraz naprawdę nie mam wyjścia.Myślicie że się zgodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zZ Zniecierpliwiony
""""" renata1981. Miałam swoje powody.Tłumaczyć tu nie muszę! Ale teraz naprawdę nie mam wyjścia.Myślicie że się zgodzi?""""" Ludzie w życiu popełniają różne głupoty. Myślę jednak ,że nikogo nie można przekreślać. Z tym ,że za każdą kolejną głupotą idzie coraz mniejsze zaufanie. A jak zaufania nie ma to wiadomo ,że nie ma nic. Ja myślę ,że jeżeli przedstawisz mu szczerze problem...to na pewno i z chęcią zaopiekuje się ...własnym przecież dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TylkoJaja
Myśle że sie zgodzi - jak dobrze zapłacisz. Bo OPIEKA NAD DZIECKIEM TO CIĘĘŻKA PRACA. I DUŻO KOSZTUJE....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piwnoooka Rudość
jakoś nie doczytałam żeby ojciec dziecka autorki płacił za opiekę :O:O więc ?????:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TylkoJaja
A DLACZEGO ojciec dziecka miałby płacić za opiekę?? Przecież dziecko należy do renaty1981. Ona nim zarządza, decyduje komu dać. Kto może i co może. To ona ma POŻYTKI z dziecka. I to ona ma je utrzymywać i zapewnić opiekę. A może powinien jej też płacić za to że umyje SWÓJ samochód?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piwnoooka Rudość
weź sie ogarnij człowieku. te twoje teorie. narka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TylkoJaja
Nie ma to jak piznąć logicznym argumentem między piwne oczy, aż sie ruda grzywka pofaluje :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piwnoooka Rudość
ależ oczywiście:O Nie wnikam w szczegóły życia tej kobiety. wiem,że ojciec nie płaci alimentów sama nie dała dziecka kiedy chciał a teraz ma rozkiminki czy prosic go o pomoc. odpowiedziałam tylko na Twoje slowa,ktore mnie rozbawily.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zinnka
No i to sa skutki traktowania dziecka jak przedmiot....zmien to, dla swojego dobra i dla dobra dziecka. Zloz sprawe o alimenty. Zaproponuj podzial obowiazkow. Jezeli sad ustali te kwestie, to nikt nikomu laski nie bedzie robil i w zakresie pokrywania wydatkow dziecka, i w zakresie opieki nad dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co wy doradzacie kobiecie ...
Taaaaa...... Słuchaj tych wszystkich rozindyczonych bab i broń Boże nie dojdz do porozumienia z ojcem dziecka .....autorko zmykaj z forum bo Cie ukamienuja , jeśli ojciec dziecka jest chętny do pomocy jest okazja naprawić błąd .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanka Franka
co wy doradzacie kobiecie ... I LIKE IT !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renata1981
Zadzwoniłam do niego,zgodził się od razu ,,,trochę zdziwiony moją zmianą....Powiedział mi że szkoda że tak póżno sie na to zdecydowałam,Nie powiedziałam o tym że po prostu musiałam,bo by żle pomyslał,troche mi głupio,bo widzę że córka jest naprawdę radosna przy nim:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JajaJakByk
Rozumiem że teraz chlastasz sie tępym nożem po policzkach i nacierasz solą (??)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JajaJakByk
Halooo. Pytane było o coś!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renata1981
szkoda mi klawiatury na to by tobie odpisać!!!!!!! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×