Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Poul25sel

Szukam swojego tematu i nie mogę znależć szukam równiez dziewczyny o nicku

Polecane posty

Nie mówiąc o tym, że na Żoliborzu pobierałem edukację, więc mam oblatany ten pasjonujący rewir :D :D Te ławeczki, te parki :D Pozdro dla ostrego i reszty ekipy :D Iskierka, no zdarzało mi się dosyć często, kumpela z zaprzyjaźnionej piekarni, już tylko macha ręką :D Jednak zawsze uśmiechnięta, nie może być inaczej, po spotkaniu z moją skromną osobą :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim rozmowcom sle przeproszenie. oczywiscie sprzet agd odmowil dalszej wspolpracy w najbardziej nieoczekiwanym momencie. pomidor, wladzia jest tu tylko jedna. rocznik 1937 o ile dobrze pamietam. ze zdjecia wyglada na bardzo otwarta kobiete. swiatlo zapalilam. teraz twoja kolej. z jakiej bajki jestes. z tej o cwajtes welt krig czy od baby jagi. osobiscie wole te druga. jesli jednak jestes z tej pierwszej, trudno jakos sie z tym pogodze. pogodzilam sie z utrata budzika_adasia to powrot do przeszlosci nie powinien sprawic mi zdnego problemu. trzymajcie sie pomidorowo. pa i do wieczora jesli oczywiscie do tego czasu temat nam nie zniknie w czarnej dziurze kafeteryjnego wszechswiata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Frida i hans
Ukochana jakżebym zapomniał o Ciebie🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o Tobie !!!
duchu Ty ośle, coś miał z języka polskiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak ośla pała to wiadomo co
pała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poul25sel
Nie wyszło nam spotanie po prostu dziewczyna nie przyszła ... iskra miała racje to tak to jest jak pomarańczki chca się umówić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poul, nie stresuj sie. nie ta to bedzie inna pomidor, ty chyba jestes jednak z bajki hnsel und gretel. gdybys byl z tej pierwszej, to nie dostalabym kwiatka tylko najlepsze kasztany z placu pigall. mam propozycje. moze mienisz imie na frida i diego. do tego hnsela jakos nie mam przekonania. diego zdecydowanie bardziej pasuje do fridy iskierko, w moim sadku siedzi pies ogrodnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i na dodatek zjadlo mi a umlaut w hanselu.... teraz juz bez glupich liter

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poul25sel
Dzięki Frida zrobiłem z siebie kompletnego barana czekając 2 godziny w jednym miejscu,no ale może dziewczyna po prostu miała więcej pracy i po prostu nie mogła przyjść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawziety jestes. ja nigdy nie czekalam 2 godzin. a swoja droga, barana w tobie nie dostrzegam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poul25sel
No trudno może innym razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pewnie. popiszemy jeszcze ze soba o pierdziu, pierdziu i zobaczysz, zaraz sie jakas zjawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poul25sel
Tia rzuca sie wszystkie na moją skromna osobę,ale dlaczego nie poczekamy zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie zeby sie mialy rzucac. bez przesady. dwie godziny na pomidorowke czekales, a teraz chcialbys tak od razu cale stado. i do tego jeszcze rzucajace sie. ciekawe czy bylbys w stanie udzwignac taki ciezar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poul25sel
i jeszcze wstałem rano szybko goląc jajka.(kalecząc je trochę chciałem spróbować zobaczyć jakie to uczucie)ale szybko szybko i nic z tego nie wyszło tzn wyszło... do połowy mam ogolonego ptaka wyglądam jak kretyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poul25sel
Dlaczego mają sie nie rzucać jak nie są wielorybami to dam radę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jednak dobrze, ze pomidorowka nie przyszla. pomysl, co by bylo gdybys nagle zaslabl i musialaby cie ratowac rozbierajac. taka skucha. idz sie moze ogolic porzadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poul25sel
No wlaśnie chyba dokończe robotę bo coś mnie swędzą ;)ok ide

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poul25sel
No ok jest lepiej dziwne uczucie wydaje sie wiekszy i jest gładki i fajny w dotyku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie gadaj, ze jestes yeti niemozliwe zebys mial takiego obrosnietego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poul25sel
Obrośniętym szympanem nie jestem ale trochę włochów było tak jak pisałem wcześniej dziwnie się czuję na pewno jest chłodniej i wydaje się większy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poul25sel
co to za yeti przybył na topik? ktoś ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poul25sel
No tak podszywy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poul25sel
sama jesteś rozkłapanym pomidorm:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ty niestety nie jestes juz pomidorem tylko zwyklym kepuczem z mc donalda czyli smierdzacym czerwonym g..nem przewaznie lezacym na zdechlej frytce podobalo sie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poul25sel
idź lepiej i umyj peezdę babciu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×