Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Alicja_8

Gdzie w internecie kupię wianuszek na drzwi wejściowe ?

Polecane posty

Gość Alicja_8

Pomoże ktoś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja_8
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkhjkhjg98
nie wiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sobie sama takie wianki robię w zasadzie robiłam jeden, bożonarodzeniowy bardzo podoba mi sie taka ozdoba na drzwi wejściowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja_8
Ewa mi też się bardzo podobają takie wieńce tylko gdzie je dostać ? W mojej okolicy nie ma właśnie nic takiego ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba w snach
Allegro.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja_8
Nie ma na allegro, jest kilka nieciekawych egzemplarzy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczekaj do świąt i będą
w każdym supermarkecie tam gdzie ozdoby świąteczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EWELINAAAAAAAAAAAAAAA
NOC O WY????????:( PRZECIEZ TO LATWE DO ZROBIENIA... NAJWYZEJ MOZNA POSZUKAC INSPIRACJI W NECIE.. JESZCZE LADNIEJSZEGO NIGDZIE NIE WIDZIALAM NIZ MOJE;) ALBO ZA BARDZO "NACIAPANE"ALBO W NIE MOIM GUSCIE...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EWELINAAAAAAAAAAAAAAA
NAJPROSCIEJ POJSC DO LASU...POSZUKAC BLUSZCZU...I OWINAC NA KAWALEK DRUTU W KSZTALCIE KOLA:) ZAWIAZAC WSTAZECZKE I JUZ! JA TAK ROBIE JAK MAJA PRZYJSC DO MNIE GOSCIE...WSZEDZIE JEST WTEDY ZIELONO:)))))) A Z TRWALSZYCH?...RUMIANEK?ZASUSZONY DLUGO POWISI... O!PIEKNIE TERAZ KWITNA SLONECZNIKI NA POLACH...POSTAWISZ W WIEEEEEEEEEEEEEEELKIM WAZONIE NA PODLODZE I ZA MEBEL ROBIA;) SZKODA,ZE POLNE KWIATY TAK SZYBKA ZNIKAJA..MAKI,BLAWATKI:( ZA CHWILE JESIEN.....TO JEST POLE DO POPISU JESLI CHODZI O WIANKI,BUKIETY ITP..:) WIANEK Z WRZOSÓW...PIEKNY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja_8
Ewelina a nie jestem specjalnie utalentowana,plastycznie ;-) wolałabym kupić coś gotowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiaciareczka
A o jaki dokładnie ci chodzi? Podaj przykładowe foto.zajmuje się tym zawodowo i z zamiłowania. Moge zrobic na zamówienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataliaw
Witam, nie wiem jakiego wieńca dokładnie szukasz, ale mogę polecić Ci szary wieniec wiklinowy, niedawno kupiłam taki do siebie i pięknie się prezentuje na drzwiach wejściowych. Znalazłam go w sklepie internetowym Lovely Passion, tutaj wklejam link: http://www.lovelypassion.pl/cat,3_Salon,product,31_Wieniec_wiklinowy_du%C5%BCy Mam nadzieję, że się przyda, pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×