Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mariiika

facet mający 1 czy 2 kobiety w łóżku jest bez użytczny

Polecane posty

Wczoraj rozmawiałam w nocy z koleżanka i doszłysmy do takich wniosków. Facet z każdą kobietą uczy się czegoś innego, a troche musi sie nauczyć nim zadowoli kobiete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość policjanttt.....
ja nie miałem żadnej a mam 28 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coś mi wycieka
O i wreszcie rozsądny głos kobiecy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga987
Masz racje. Może to głupie ale seks z prawiczkiem nie dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to przykre ze nie miałes nigdy kobiety:) Rozmawiałyśmy i uznałyśmy że często jest tak że próbuje się czegoś faceta nauczyć, a on tego nie stosuje, dopiero przy następnej zaczyna to stosowac;p Uznałyśmy że najlepszy facet to taki co miał ze 4-5 kobiet w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawiczek, nie prawiczek, ale dla takich facetów liczy się wsadz i wyjmij, zero odpowiedniego dotyku, pobudzenia. Już o miłości oralnej nie wspomne tu nie chodzi o to by lizac jak pies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonookabrunetka:)
dokładnie zgadzam sie! Prawiczki są porażką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czemu męską dziwke? Nie wszystkie związki przetrwają nawet te dłuższe to nie znaczy ze jest dziwka i robił cos na bokach. A już te związki gdzie traci się cnote i żyje do śmierci z ta osobą są mało spotykane, przynajmniej w moim środowisku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze z wniosków wczorajszych, najlepszymi facetami w łóżka są mężczyźni w wieku 28-36 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak ktoś nie rucha tak
jak leviatan to dorabia ideologię :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coś mi wycieka
Marika - medal za trzeźwość spojrzenia 🌼 levviatan - ależ jesteś durna!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oni chyba w tym wieku dojrzewają dopiero do ODPOWIEDNIEJ gry wstępnej i poznania wystarczająco ciała kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze dodam, że większość facetów nie zdaje sobie sprawy że pół metrowa pała między nogami sama z siebie nie zdziała cudów, no ale 3 cm kuśka tez nie;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga987
Mariiika piszesz tak o tym aż mi się zachciało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kłodaa
a co powiecie o laskach kłodach - co kładą się i nic nie robią tylko leżą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga987
Ja za to miałam wczoraj. I to z byłym ;D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie miałam kobiety w lóżku to nie wiem czy się powinnam wypowiadać.:) Ale mysle ze i kłode dobry kochanek by rozruszła. Nie wiem skąd to sie bierze, z kompleksów może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga987
Ja jak miałam 13 lat to się niegrzecznie z kuzynką bawiłam. Co do kłody, ja to raczej jestem aktywna i plus jest taki że znalazłam nowe rozstępy przy takim gimnastykowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idac wasza logika faceci musieli by zaczac sie ruchac w przedszkolu lub cwiczyc na kozie zeby pasowalo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej jest chyba jak czasem kobieta jest aktywna a czasem pasywna. Czasem facet musi nas zdominować, pogonić i upolować, ale czasem musimy my za nim pogonić, żeby mu się nie znudziło wieczne gonienie zdobyczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga987
Naszą logiką? Nam po prostu nie odpowiadają niedoświadczeni faceci. Są gusta i guściki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga987
Mariiika masz takie myślenie jak ja. Ilu miałaś facetów w łóżku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czemu w przedszkolu? Zakładający facet 28 lat, traci cnote w wieku 18 lat, z dziewczyna jest jeszcze 2 lata i ma 20 lat. Potem ma 2 niewypałowe związki z koleżankami jakimiś trwające po poł roku. Ma juz 3 partnerki i 21 lat, dziewczyna z która jest 3 lata jest jego 4. Ma 25 lat i znowu ma dziewczyne na 3 lata, ma 28 lat i 5 partnerek sexualnych, a z każdego związku cos wyniósł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paru ich było, nie liczyłam ilu. Byly związku trwające krócej i dłużej. Były przelotne znajomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrednisia
Levviatan A co mi po facecie, który nie wie co z czym się je?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś już jako w miare doświadczona sexualnie dziewczyna trafiłam na prawiczka:D:D Po czasie się rozkręcił nie było źle, ale jednak nie było to to do końca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiście, że doświadczenie
jest ważne, kiedyś np miałem sex z laską której jak sie okazało nie dawały przyjemności ruchy członka w pochwie tylko delikatne dobicia biodrami przy całkowicie wprowadzonym członku, ale żeby szybko zorientować się co sprawia przyjemnośc to z paroma kobietami trzeba było być i czytać co im sprawia zadowolenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×