Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciążowa 123

Poród w szpitalu w Żywcu czy w Bielsku-Białej ????

Polecane posty

Gość ciążowa 123

Dziewczyny jakie Wy macie spostrzeżenia i uwagi o szpitalu żywieckim ?? Będę rodzić w grudniu i chciałam się rozeznać w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rodziłam w wojewódzkim wBB i było ok. Opieka na porodówce różna, tzn zależy od zmiany położnych. Zaliczyłam 3 więc wiem co mówię. Na noworodkach super, miłe położne pomoc przy nauce karmienia itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salsa_aa
Koleżanka rodziła w Żywcu 4 lata temu mówiła że tragedia, z bólami porodowymi szukała położnych po piętrach (idąc po schodach) bo się opalały na balkonie. Ponoć wtedy to było tam okropnie i przestrzegała wszystkich przed tym szpitalem. A teraz może się zmieniło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojtam ojtam
może prywatna klinika esculap?? poczytaj ale z tego co wiem mają umowe z nfz - wszystko za darmo - bez problemu znieczulenie i super warunki - można przyjechać z drogi i urodzić bez lekarza z tamtąd itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annaxx

Polecam szpital Medicus w Żywcu. Podejście do pacjenta 11/10. W ogóle nie odczułam "szpitalnego klimatu" dopieszczone pokoje gdzie możesz w pełni wypocząć po porodzie. Przecudowne położne, które pomagają w tych pierwszych chwilach Tobie i Twojemu maluszkowi. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gAAbi

Ja również rodziłam w Medicusie i gdybym drugi raz stała przed tym wyborem także wybrałabym ten szpital. Polecam serdecznie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Medicus
Dnia 9.12.2018 o 16:20, Gość Annaxx napisał:

Polecam szpital Medicus w Żywcu. Podejście do pacjenta 11/10. W ogóle nie odczułam "szpitalnego klimatu" dopieszczone pokoje gdzie możesz w pełni wypocząć po porodzie. Przecudowne położne, które pomagają w tych pierwszych chwilach Tobie i Twojemu maluszkowi. Polecam!

Hej mam kilka pytań co do rodzenia w Medicusie człowiek nawet nie wie ze ma takie możliwość  jak wygląda porud czy trzeba tam chodzić do lekarza ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brzuszek
Dnia 30.07.2019 o 11:17, Gość Medicus napisał:

Hej mam kilka pytań co do rodzenia w Medicusie człowiek nawet nie wie ze ma takie możliwość  jak wygląda porud czy trzeba tam chodzić do lekarza ? 

Również mam pytania odnośnie porodu w Medicusie, bo pierwszy raz o tym słyszę, może ktoś podać więcej informacji, namiary etc? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×