Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dsdsassdda

Mój były proponuje mi seks, zgodzić się?

Polecane posty

Gość dsdsassdda

Przyznam szczerze, że miałabym na to ochotę. W końcu to nikt obcy, ale osoba, do której cośczułam. Nadal o nim myślę, ale teraz jedynie w kontekście seksualnym właśnie. Nie wiem tylko czy to najlepszy pomysł, czy nie jest to poniżej godności? W życiu nie zrobiłabym tego z kimś obcym, lub ledwo co poznanym. Ale z nim to chyba co innego Któraś z Was weszła w cośtakiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu prowo
a wyjdźże na spacer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajne musi mieć zdanie o tobie że proponuje Ci sex. Nie ma nic innego do ruchania pod ręka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsdsassdda
Nie wiem. Ostatnio trochę rozmawialiśmy, i wyszło w rozmowie. Nie było to pytanie mnie wprost, ale krążył wokół tego tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dck
taaa... mój świeżo były właśnie tak się błyskawicznie pocieszył inną dziewczyną, którą kiedyś posuwał, a ona zadurzona poleciała. nieważne, że ją wykorzysta i zostawi, jak znajdzie coś bardziej interesującego, naiwna ma pewnie wciąż nadzieję na "coś więcej" z nim. boshe jakie te baby są głupie. a odpowiadając na Twoje pytanie - nie wchodziłabym w to, zbyt śliska sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie to jak ty nie masz nikogo i on nie ma nikogo to nie widze zadnych przeszkód bo niby czemu? gorzej jak zakochasz sie znowu a on ci pozniej powie ze przeciez mial byc tylko seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona jolkaadsawer
czemu nie, jesli cie dalej pociaga a ty jego..ale mysl przy tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwlaczajaca propozcja
jak chcesz byc jego ruchadelkem to zgodz sie, a co ty jestes zwierzaczek ze sie rucha z bylym bo sie sexu chce? takie pytanie dla mnie byloby ponizajace, poczulabym sie jak dziura do ruchania a nie jak godna poszanowania kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsdsassdda
Dagna, teoretycznie nie mogę wykluczyć takiej możliwości, ale na chwilę obecną wiem, że nie chciałabym z nim być, a uczucie już (na szczęście ;) ) wygasło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeobserwator
dla niego to jest idealny układ - niezobowiązujące ruchanko :D a poza tym weź pod uwagę, że gdy ostatni raz kochałaś się z nim, to z tym seksem były związane pewne uczucia,emocje - a teraz uprawiając z nim seks nie będziesz tego tak odczuwać i możesz się z tym czuć źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsdsassdda
Dla mnie to również idealny układ, bo lubię seks, a w naszym związku to zazwyczaj ja miałam bardziej ochotę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To znajdz sobie jakiegoś kolesi ana seks i z nim sie bzykaj, a przed byłym zachowaj twarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwlaczajaca propozcja
no wlasnie, to ja juz wole nowa relacje na sex niz sex z bylym, zeszmacisz sie przed bliska ci osoba i przed soba samą, to juz lepiej wejsc w niezobowiazujaca relacje, nie wiem jak mozesz cos takiego rozwazac, chyba masz cos w sobie z kurwiszona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba masz w sobie cos z kurwiszona. O masakra, padłam na cyce ze smiechu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsdsassdda
"To znajdz sobie jakiegoś kolesi ana seks i z nim sie bzykaj" To nie wchodzi w grę, nie wyobrażam sobie robićtego z kimś obcym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwlaczajaca propozcja
nie musisz isc do lozka na pierwszym spotkaniu, nikt ci sie nie kaze obcemu pchac do lozka, ale widze ze tobie sie nie chce tworzyc czegos nowego, przeciez latwiej wejsc bylyemy do lozka i mu dac co nie? tylko potem sie nie zdziw jak cie obsmaruje ze mu dajesz dupy a przeciez nie jestescie razem, ze jestes latwa itp i wcale to takie dalekie od prawdy nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsdsassdda
Jestem bardzo łatwa, tym bardziej, że dziewictwo straciłam w wieku 22 lat, właśnie z nim Poza tym nie mam zamiaru "budować" z kimś nowym związku polegającego tylko na seksie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wherewhere
to jeszcze nie świadczy o tym,że sie szanujesz. A to,że rozważasz ten pomysł pokazuje,że wręcz przeciwnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wykorzystaj go raz, ale tak żeby nie mógł o Tobie zapomnieć, i więcej się nigdy nie odezwij ;P Szukaj sobie nowego pana do związku. Ale z dwojga złego jeśli nie możesz już wytrzymać, to lepiej zrobić to z kimś kogo znasz, nisz z kimś nowym tworzyć układ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta jedna
nie nigdy nie rób tego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7uyhyt5gf
widocznie tylko po to jesteś potrzebna mężczyźnie i tylko to możesz dać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam ochotę na sex telefonik! Jestem młodziutka i ostra, możesz powiedzieć mi wszystko co chcesz, czekam na twój telefon kochanie, jestem Emilia, czekam na http://phonesex.pl/ zadzwoń i zabawmy się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta

Skoro nic do siebie nie czujecie, on nikogo nie ma a Ty też nie...chcecie tylko sexu, to myślę układ prosty.  Myśl tylko przy tym i jest OK.  Pozdrawiam 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pati

Tylko po co? Dla faceta tylko seks się liczy, jeśli chodzi o kobietę, ale co ty będziesz z tego miała, oprócz przyklejonej łatkl? Masz się za wielce szanujaca, on chyba też cię za taką ma skoro taki układ ci proponuje 😂 wie że nic więcej nie będziesz chciała 

Dno totalne, znajdź chłopa, co poważnie o tobie myśli 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×