Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa, 33

Oglądaliście film "Róża"?

Polecane posty

Jeśli nie, to polecam. Zwłaszcza na problemy z pryszczami, krzywym nosem, kłótnie z siostrą o ciuchy. Tylko debilowi nie pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiaty na poddaszu
nie jesteś kompetentną osobą która może mi coś polecić :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiaty na poddaszu
Ewka weź się wyloguj i wróć pod Ewa, 43 :D latka lecą a twoim problemem jest twój wiek 🖐️ i nie bede pisała z kimś kto zmyśla swój wiek przez 10 lat :D Żegnam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam z tym problemu, ale widzę że ty owszem ale, jak napisałam, to nie mój problem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość savannah00
teraz ogladam :) z opisu ciekawy, dzieki Ewa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8IU7Y6T5R
A JEST W TV???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8IU7Y6T5R
ŁEEEEEE...MYSLALAM,ZE W TV LECI I POLECASZ.... TAK?TAKI DOBRY?TO JUTRO WYPOZYCZE... TO TY,EWO Z OBIADÓW?????? TAK MNIE ZAWSZE WK...A TEN TOPIK:)ALE TO NIE MA ZNACZENIA...WSZYSTKO DLA LUDZI;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8IU7Y6T5R
A FACETOWI SIE SPODOBA?TAKIEMU DLA KTOREGO ULUBIONYM FILMEM JEST NP"WALECZNE SERCE"?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ja wiem... mojemu się podobał to mocny film dla ludzi o mocnych nerwach daje do myślenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koloinmooa
Ewa, 33 jak ktos napsiał,43 latko,nie masz chłopa czy co?przeceiz ty ciągle na kafe siedzisz.Rano,w ppłudnie,po południu,wieczór,późny wieczór i nawet w nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co ma moje manie lub niemanie chłopa, jak się wyraziłaś, do tematu? poza tym, mo facet to inżynier, nie chłop, jeśli juz o mężczyznach rozmawiamy chociaż nie wiem, po co zbaczasz z tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koloinmooa
Ewa, 33 głupia 43 letnia babo,twój facet to chłop.przeceiz nie baba :-) A pzoa tym cop z tego,ze ninzynier jak ty przede wszystkim z kafetarianami "rozmawaisz "na kazdy temat niz z nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie potrafisz poprawnie sklecić zdania? czytać się nie chce tych kulfonów bez składu i ładu chłop to może jest twój - małorolny mój to facet albo ew. mężczyzna a u ciebie... cóz... chłop i baba, para mieszana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koloinmooa
Ewa, 33 głupia 43 latko,od lat spedzająca czas na kafe,ciągle jestes na kafe,z chłopem swoim rzadko rozmawiasz,spedzasz tylko czas na kafe.Od rana (w pracy_) do nocy(w domu) swiątek,piątek i niedziela.Zawsze jestes,o wszystkim co zrobiąłs piszesz.Stara,uzalezniona od kafe baba.Do tego po rozwodzie i mająca chłopa inżyniera,który z tobą rzadko rozmawia i dlatego przesiadujesz na kafe rzec mozna non stop.Wystarczy w google wpisac twoj nick i ten poprzedni i ma sie wyklaz twopjego spedzania czasu z twoim mężczyzną ,inzynierem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALDONA ORMAN
wczoraj róża leciała strasznie smutny film

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A gdzie jest owca?
I co porabia? Ja dokarmialam wróble i one wcale nie mach aja nóżkami jak siedzą na gałązka ch i słonecznika nie lubią a róży niech oglądałam bo tytuł glupi i wogole to ja lubię fiołki a ewa to nie ma 33 tylko więc ej czy tylko tak se cyfre napisała tylko czy jej ym km taka mała przysługuje bo sierścią strasznie jedzie i nsa obiadach to nie zna się i wogole to lubię pomidorową z ryżem a dzisiaj krupnik :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A gdzie jest owca?
I co porabia? Ja dokarmialam wróble i one wcale nie mach aja nóżkami jak siedzą na gałązka ch i słonecznika nie lubią a róży niech oglądałam bo tytuł glupi i wogole to ja lubię fiołki a ewa to nie ma 33 tylko więc ej czy tylko tak se cyfre napisała tylko czy jej ym km taka mała przysługuje bo sierścią strasznie jedzie i nsa obiadach to nie zna się i wogole to lubię pomidorową z ryżem a dzisiaj krupnik :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stanisław zatłoka
Film zaczyna się od sceny gwałtu w Powstaniu Warszawskim. Taki cios w głowę na poczatek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A gdzie jest owca?
A to dziwna scena, tak się dali ci powstańcy? pewnie amunicja im się skończyła i gdzie tu do róży to jakiś glupi film i po co tak kkie sc eeee ny i to nad jakąś wisłą dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oglądałam, mocny film
tylko żadnych scen z powstania nie widziałam, komuś coś się pochrzaniło:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×